
Ten Hag: we hebben de grenzen van spelers overschreden
MANCHESTER (ANP/RTR) - Coach Erik ten Hag heeft zijn grote zorgen geuit over het te drukke speelschema voor zijn spelers. De Nederlandse trainer heeft binnen zijn ploeg te maken met veel blessures. "Alle trainers klagen over het speelschema. Maar ze blijven toch maar wedstrijden aan het programma toevoegen. Volgend seizoen komen er weer meer wedstrijden bij in de nieuwe opzet van de Champions League. Maar ik denk dat we al aan de limiet zitten. We hebben de grenzen van wat spelers aankunnen al overschreden", aldus Ten Hag.
Volgens de coach is de fysieke standaard in de Premier League dit jaar nog hoger dan vorig jaar. "Dat hebben we in de eerste twaalf wedstrijden in de Premier League kunnen zien. Als je mee wilt, moet je daar iets mee in de training en voorbereiding. Of je laat het gaan. Maar dan val je af. Dat is een beslissing die ieder team moet nemen."
Manchester United neemt het zondagmiddag op tegen Everton. Woensdag wacht de wedstrijd in de Champions League tegen het Turkse Galatasaray. Manchester United kan zondag niet beschikken over de Deen Christian Eriksen. De inzet van Rasmus Højlund is onzeker. Zij voegden zich na de interlandperiode bij de lange lijst van afwezigen. Ten Hag zit tijdens het duel met Everton niet op de bank, vanwege een schorsing.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Kenny Tete blijft bij Fulham voetballen. De 29-jarige Nederlandse vleugelverdediger heeft zijn aflopende contract met drie jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 verbonden aan de Londense club, die afgelopen seizoen als elfde eindigde in de Premier League.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract met Ro-Zangelo Daal opengebroken en verlengd. De 21-jarige vleugelaanvaller is nu tot de zomer van 2030 aan de Alkmaarders verbonden.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.
9 uur geledenTHUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.
11 uur geledenOBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.
12 uur geleden