Ten Hag verwacht 'geweldige wedstrijd' tussen Oranje en Engeland
MANCHESTER (ANP) - Manchester United-trainer Erik ten Hag verwacht een "geweldige wedstrijd" tussen het Nederlands elftal en Engeland woensdagavond in de halve finales van het EK. "Dit is het allerhoogste niveau, dus ik denk dat iedereen er veel zin in heeft. Voetbal is zo belangrijk in de Engelse en Nederlandse cultuur, het zal een geweldige wedstrijd worden", zei de Nederlander in een interview op de clubkanalen van Manchester United.
In de selectie van Engeland zitten met verdediger Luke Shaw en middenvelder Kobbie Mainoo twee spelers die Ten Hag normaal onder zijn hoede heeft bij United. "Tuurlijk heb ik ze gesproken, dit is fantastisch. Moge de beste winnen."
Shaw gaf eerder deze week al aan dat hij contact had gehad met Ten Hag. "Hij stuurde een brutaal berichtje over de wedstrijd, ik zal niet zeggen wat de tekst precies was", aldus de linksback tijdens een persmoment.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong keert na twee maanden afwezigheid terug in de wedstrijdselectie van Liverpool. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag op een persconferentie.
43 minuten geledenNYON (ANP) - Het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen van afgelopen zomer heeft de clubs van de speelsters een recordbedrag van 9 miljoen euro opgeleverd. Het bedrag is een verdubbeling van het vorige EK in 2022. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
1 uur geledenOSLO (ANP/RTR) - Voormalig bondscoach van de Deense en Noorse voetballers Age Hareide is op 72-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie aan Noorse media laten weten.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armenië of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
13 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
13 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
14 uur geleden