Ten Hag verwacht dat hij trainer blijft van Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Erik ten Hag twijfelt er niet aan dat hij ook volgend jaar de trainer is bij Manchester United. "Het is geen vraagstuk", zegt de voormalige coach van Ajax op Sky Sports. "Ik concentreer me op mijn werk, op dit proces, op dit project. Ik geniet ervan om hier te zijn. Het is gewoon een grote uitdaging."
Sportief gezien staat de Engelse club er dit seizoen niet heel best voor en in de Engelse media is al veelvuldig gezinspeeld op een vertrek van Ten Hag. Manchester United staat zesde in de Premier League, ver verwijderd van een ticket voor de Champions League. De club staat wel in de halve finales van de FA Cup. Zondag is koploper Liverpool de tegenstander.
"Het gaat niet altijd goed en de resultaten vallen soms tegen, maar ik ben er zeker van dat we het juiste pad volgen naar nieuwe successen", aldus Ten Hag.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
7 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.
28 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.
32 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.
1 uur geledenGENUA (ANP) - Doelman Justin Bijlow heeft zijn debuut bij Genoa opgeluisterd met een zege. De ploeg van trainer Daniele De Rossi draaide een achterstand van 0-2 om in een 3-2-overwinning tegen tien man van Bologna.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft een vervelende zondagmiddag achter de rug. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor in de Euroborg met 2-1 van Fortuna Sittard en zag aanvoerder Stije Resink met een blessure uitvallen. FC Groningen is de nummer 6 van de Eredivisie, Fortuna steeg naar de negende plaats. Later op zondag kan daar nog verandering in komen.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mats Deijl start zondag direct in het basiselftal van Feyenoord. De van Go Ahead Eagles overgekomen rechtervleugelverdediger krijgt in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo de voorkeur boven Jordan Lotomba, die donderdag in het Europa League-duel met Sturm Graz nog vanaf het begin meedeed.
3 uur geleden