Ten Hag verslaat Liverpool bij officieus debuut bij United
BANGKOK (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft bij zijn debuut bij Manchester United in een oefenwedstrijd met 4-0 gewonnen van Liverpool. De ploeg van de van Ajax overgekomen coach, met daarin in de eerste helft vooral potentiële basisspelers, stond bij rust al met 3-0 voor in Bangkok. In de tweede helft mochten aanwinst Tyrell Malacia en middenvelder Donny van de Beek invallen bij United.
Bij Liverpool kwam Virgil van Dijk na een uur in het veld. Zijn landgenoot Sepp van den Berg bleef op de bank. Trainer Jürgen Klopp gebruikte veel verschillende spelers, waarbij de gebruikelijke basisspelers het laatste halfuur speelden. United speelde toen met vooral onbekendere spelers.
Voor de club uit Manchester scoorden Jadon Sancho, Fred, Anthony Martial en Facundo Pellistri.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
44 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
54 minuten geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
2 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
2 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
3 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
12 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
13 uur geleden