Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag verlengt contract bij Manchester United tot medio 2026

Ten Hag verlengt contract bij Manchester United tot medio 2026

MANCHESTER (ANP) - Erik ten Hag blijft tot en met juni 2026 hoofdtrainer bij Manchester United. De 54-jarige coach heeft zijn contract, dat liep tot medio 2025, met een jaar verlengd, meldt de club uit de Premier League.

"Ik ben verheugd dat er een akkoord met de club is voor verdere samenwerking", zegt Ten Hag via de club. "We kunnen in de afgelopen twee jaar met trots terugkijken op twee prijzen en veel voorbeelden van de vooruitgang die we hebben geboekt sinds ik bij de club ben. Maar het moet duidelijk zijn dat er nog veel hard werk voor ons ligt om het niveau te halen dat wordt verwacht van Manchester United en dat nodig is om te strijden voor de Engelse en Europese prijzen."

Ten Hag had zelf ruim twee weken geleden al gemeld dat de club graag met hem door wilde. Beide partijen moesten toen nog tot overeenstemming komen. De coach laat weten dat hij en de club het eens zijn geworden over het gezamenlijke beleid.

Gezamenlijke ambities

De clubleiding zag in de beoordeling van afgelopen seizoen ook punten voor verbetering, maar kwam ook tot de conclusie dat Ten Hag de best mogelijke partner was om het niveau en de resultaten naar een hoger plan te brengen. "Erik heeft zich met twee prijzen in de afgelopen twee seizoenen bevestigd als een van de structureel succesvolle coaches in het Europese voetbal", zei sportief directeur Dan Ashworth.

Ten Hag is sinds 2022 hoofdtrainer van de club. Hij won in zijn eerste seizoen de League Cup en afgelopen seizoen de FA Cup. In de Premier League eindigde ManUnited afgelopen seizoen teleurstellend als achtste. Daardoor leek Ten Hag aanvankelijk te moeten vertrekken, maar de coach en de club gaan toch samen door. "We kijken vooruit om samen met Erik hard aan onze gezamenlijke ambities te werken", zei Ashworth.

Meer uit Voetbal

ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

5 uur geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

5 uur geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

8 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

11 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

12 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

13 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

14 uur geleden