Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag verlengt contract bij Manchester United tot medio 2026

Ten Hag verlengt contract bij Manchester United tot medio 2026

MANCHESTER (ANP) - Erik ten Hag blijft tot en met juni 2026 hoofdtrainer bij Manchester United. De 54-jarige coach heeft zijn contract, dat liep tot medio 2025, met een jaar verlengd, meldt de club uit de Premier League.

"Ik ben verheugd dat er een akkoord met de club is voor verdere samenwerking", zegt Ten Hag via de club. "We kunnen in de afgelopen twee jaar met trots terugkijken op twee prijzen en veel voorbeelden van de vooruitgang die we hebben geboekt sinds ik bij de club ben. Maar het moet duidelijk zijn dat er nog veel hard werk voor ons ligt om het niveau te halen dat wordt verwacht van Manchester United en dat nodig is om te strijden voor de Engelse en Europese prijzen."

Ten Hag had zelf ruim twee weken geleden al gemeld dat de club graag met hem door wilde. Beide partijen moesten toen nog tot overeenstemming komen. De coach laat weten dat hij en de club het eens zijn geworden over het gezamenlijke beleid.

Gezamenlijke ambities

De clubleiding zag in de beoordeling van afgelopen seizoen ook punten voor verbetering, maar kwam ook tot de conclusie dat Ten Hag de best mogelijke partner was om het niveau en de resultaten naar een hoger plan te brengen. "Erik heeft zich met twee prijzen in de afgelopen twee seizoenen bevestigd als een van de structureel succesvolle coaches in het Europese voetbal", zei sportief directeur Dan Ashworth.

Ten Hag is sinds 2022 hoofdtrainer van de club. Hij won in zijn eerste seizoen de League Cup en afgelopen seizoen de FA Cup. In de Premier League eindigde ManUnited afgelopen seizoen teleurstellend als achtste. Daardoor leek Ten Hag aanvankelijk te moeten vertrekken, maar de coach en de club gaan toch samen door. "We kijken vooruit om samen met Erik hard aan onze gezamenlijke ambities te werken", zei Ashworth.

Meer uit Voetbal

Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

54 minuten geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

1 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

3 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

3 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

3 uur geleden
Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

6 uur geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

8 uur geleden