Ten Hag verkozen tot beste trainer van maand in Premier League
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag is voor de derde keer verkozen tot beste trainer van de maand in de Premier League. Hij leidde zijn ploeg in november naar competitiezeges op Everton (0-3), Luton Town (1-0) en Fulham (0-1).
Ten Hag kreeg veel kritiek na de nederlaag van zijn ploeg op 2 december tegen Newcastle United (1-0). Er verschenen verhalen in de Engelse media over spelers van United die niet tevreden zouden zijn over de oud-trainer van Ajax. Ten Hag roemde op zijn beurt de sfeer in zijn kleedkamer na de zege van afgelopen woensdag op Chelsea (2-1).
Verdediger Harry Maguire van Manchester United is verkozen tot beste speler van de maand november in de Premier League.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink is op 38-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt voetbalbond KNVB maandag aan het ANP. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.
20 uur geledenATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentinië. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.
1 dag geledenANYANG (ANP) - Telstar raakt aanvoerder Danny Bakker kwijt aan de Zuid-Koreaanse club FC Anyang. De 31-jarige centrale verdediger stroomt halverwege het seizoen in, want in de hoogste divisie (K-League) zijn al zeventien wedstrijden gespeeld.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie en zijn assistenten Hessel Steegstra en Jan de Vries komen niet meer in actie tijdens de laatste vier wedstrijden van het WK. Dennis Higler blijft als videoscheidsrechter wel tot het einde van de mondiale eindronde actief. Het is nog niet bekend bij welke wedstrijd hij wordt aangesteld.
1 dag geleden