Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag verder in problemen na nederlaag (0-3) tegen Bournemouth

Ten Hag verder in problemen na nederlaag (0-3) tegen Bournemouth

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag is met Manchester United verder in de problemen gekomen. De Engelse topclub verloor voor eigen publiek met ruime cijfers van Bournemouth: 0-3. Het betekende de tweede nederlaag in de laatste drie competitieduels. Vorige week was Newcastle United met 1-0 te sterk.

Sinds de nederlaag bij Newcastle is het onrustig bij Manchester United. Dinsdag waren vier journalisten, die schreven dat Ten Hag het vertrouwen van een aantal spelers is kwijtgeraakt, niet welkom bij een persconferentie. De clubleiding van Manchester United vond dat de journalisten de club eerst om commentaar moesten vragen.

Voorsprong

Manchester United won vervolgens van Chelsea, maar tegen Bournemouth ging het opnieuw mis. Na een goede aanval over de rechterflank werkte Dominic Solanke de bal al in de 5e minuut in het doel. Halverwege de tweede helft kopte Philip Billing, na een snel uitgevoerde counter, de tweede treffer binnen. Oud-Feyenoorder Marcos Senesi deed Tan Hag en United kort daarna, met een kopbal uit een hoekschop, nog meer pijn. In blessuretijd werd een doelpunt van Dango Ouattara, na een fout van Harry Maguire, afgekeurd om hands.

Donny van de Beek zat op de bank bij Manchester United, dat dit seizoen tot dusverre zeven competitieduels verloor. Aanvaller Marcus Rashford mocht alleen de laatste 10 minuten meedoen. De achterstand van Manchester op koploper Liverpool is 10 punten. Arsenal kan later op zaterdag 12 punten voorsprong nemen op het elftal van Ten Hag.

Onderuit

Justin Kluivert had een basisplaats bij Bournemouth en werd kort voor de derde treffer naar de kant gehaald. Bournemouth is opgeklommen naar de dertiende plaats.

Doelman Mark Flekken ging met Brentford onderuit bij Sheffield United, waar middenvelder Gustavo Hamer een basisplaats had: 1-0. Keeper Bart Verbruggen en verdediger Jan Paul van Hecke speelden met Brighton & Hove Albion gelijk tegen Burnley: 1-1. Sheffield United en Burnley delen nu de laatste plaats met allebei 8 punten.

Meer uit Voetbal

DR Congo na 52 jaar weer naar WK voetbal na zege op Jamaica

GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.

7 minuten geleden
Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

4 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

4 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

4 uur geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

5 uur geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

6 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

8 uur geleden