Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag verder in problemen na nederlaag (0-3) tegen Bournemouth

Ten Hag verder in problemen na nederlaag (0-3) tegen Bournemouth

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag is met Manchester United verder in de problemen gekomen. De Engelse topclub verloor voor eigen publiek met ruime cijfers van Bournemouth: 0-3. Het betekende de tweede nederlaag in de laatste drie competitieduels. Vorige week was Newcastle United met 1-0 te sterk.

Sinds de nederlaag bij Newcastle is het onrustig bij Manchester United. Dinsdag waren vier journalisten, die schreven dat Ten Hag het vertrouwen van een aantal spelers is kwijtgeraakt, niet welkom bij een persconferentie. De clubleiding van Manchester United vond dat de journalisten de club eerst om commentaar moesten vragen.

Voorsprong

Manchester United won vervolgens van Chelsea, maar tegen Bournemouth ging het opnieuw mis. Na een goede aanval over de rechterflank werkte Dominic Solanke de bal al in de 5e minuut in het doel. Halverwege de tweede helft kopte Philip Billing, na een snel uitgevoerde counter, de tweede treffer binnen. Oud-Feyenoorder Marcos Senesi deed Tan Hag en United kort daarna, met een kopbal uit een hoekschop, nog meer pijn. In blessuretijd werd een doelpunt van Dango Ouattara, na een fout van Harry Maguire, afgekeurd om hands.

Donny van de Beek zat op de bank bij Manchester United, dat dit seizoen tot dusverre zeven competitieduels verloor. Aanvaller Marcus Rashford mocht alleen de laatste 10 minuten meedoen. De achterstand van Manchester op koploper Liverpool is 10 punten. Arsenal kan later op zaterdag 12 punten voorsprong nemen op het elftal van Ten Hag.

Onderuit

Justin Kluivert had een basisplaats bij Bournemouth en werd kort voor de derde treffer naar de kant gehaald. Bournemouth is opgeklommen naar de dertiende plaats.

Doelman Mark Flekken ging met Brentford onderuit bij Sheffield United, waar middenvelder Gustavo Hamer een basisplaats had: 1-0. Keeper Bart Verbruggen en verdediger Jan Paul van Hecke speelden met Brighton & Hove Albion gelijk tegen Burnley: 1-1. Sheffield United en Burnley delen nu de laatste plaats met allebei 8 punten.

Meer uit Voetbal

FC Groningen neemt Hernes definitief over van Newcastle United

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de Noor Travis Hernes definitief vastgelegd. De 20-jarige middenvelder werd het afgelopen seizoen al gehuurd van Newcastle United en kwam bij Groningen tot elf optredens, waarvan drie als basisspeler. Groningen heeft de koopoptie in het huurcontract gelicht en de voetballer voor vier jaar vastgelegd.

4 minuten geleden
Nederlandse clubs leveren meer WK-deelnemers dan ooit

DEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.

1 uur geleden
PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

15 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

15 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

17 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

17 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

18 uur geleden