Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag verder in problemen na nederlaag (0-3) tegen Bournemouth

Ten Hag verder in problemen na nederlaag (0-3) tegen Bournemouth

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag is met Manchester United verder in de problemen gekomen. De Engelse topclub verloor voor eigen publiek met ruime cijfers van Bournemouth: 0-3. Het betekende de tweede nederlaag in de laatste drie competitieduels. Vorige week was Newcastle United met 1-0 te sterk.

Sinds de nederlaag bij Newcastle is het onrustig bij Manchester United. Dinsdag waren vier journalisten, die schreven dat Ten Hag het vertrouwen van een aantal spelers is kwijtgeraakt, niet welkom bij een persconferentie. De clubleiding van Manchester United vond dat de journalisten de club eerst om commentaar moesten vragen.

Voorsprong

Manchester United won vervolgens van Chelsea, maar tegen Bournemouth ging het opnieuw mis. Na een goede aanval over de rechterflank werkte Dominic Solanke de bal al in de 5e minuut in het doel. Halverwege de tweede helft kopte Philip Billing, na een snel uitgevoerde counter, de tweede treffer binnen. Oud-Feyenoorder Marcos Senesi deed Tan Hag en United kort daarna, met een kopbal uit een hoekschop, nog meer pijn. In blessuretijd werd een doelpunt van Dango Ouattara, na een fout van Harry Maguire, afgekeurd om hands.

Donny van de Beek zat op de bank bij Manchester United, dat dit seizoen tot dusverre zeven competitieduels verloor. Aanvaller Marcus Rashford mocht alleen de laatste 10 minuten meedoen. De achterstand van Manchester op koploper Liverpool is 10 punten. Arsenal kan later op zaterdag 12 punten voorsprong nemen op het elftal van Ten Hag.

Onderuit

Justin Kluivert had een basisplaats bij Bournemouth en werd kort voor de derde treffer naar de kant gehaald. Bournemouth is opgeklommen naar de dertiende plaats.

Doelman Mark Flekken ging met Brentford onderuit bij Sheffield United, waar middenvelder Gustavo Hamer een basisplaats had: 1-0. Keeper Bart Verbruggen en verdediger Jan Paul van Hecke speelden met Brighton & Hove Albion gelijk tegen Burnley: 1-1. Sheffield United en Burnley delen nu de laatste plaats met allebei 8 punten.

Meer uit Voetbal

Kompany zegt nog niet of Bayern met beste ploeg tegen PSV begint

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."

9 uur geleden
Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

15 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

16 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

18 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

18 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

18 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

2 dagen geleden