Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag, Ultee, Grim, Fraser en Letsch kandidaten trainersprijs

Ten Hag, Ultee, Grim, Fraser en Letsch kandidaten trainersprijs

ZEIST (ANP) - Erik ten Hag, Sjors Ultee, Fred Grim, Henk Fraser en Thomas Letsch zijn de vijf kandidaten voor de Rinus Michel Award, de prijs voor de trainer/coach van het jaar. De vakvereniging Coaches Betaald Voetbal (CBV) organiseert ieder jaar deze verkiezing. Vorig jaar werd de trofee niet uitgereikt, omdat het seizoen als gevolg van de coronacrisis moest worden afgebroken.

Ten Hag ontving in 2019 de laatste Rinus Michels Award. De trainer won dat jaar met Ajax de 'dubbel' in eigen land en haalde in de Champions League bijna de finale. Dit seizoen veroverde Ten Hag met Ajax opnieuw zowel de KNVB-beker als de landstitel. In 2016 kreeg Ten Hag als trainer van FC Utrecht ook al de Rinus Michels Award.

Ultee en Fraser presteerden opvallend goed met respectievelijk Fortuna Sittard en Sparta Rotterdam. Grim slaagde erin om RKC Waalwijk met beperkte middelen in de Eredivisie te houden. Letsch leidde Vitesse in zijn eerste seizoen naar de bekerfinale en de vierde plek in de Eredivisie, goed voor rechtstreekse kwalificatie voor Europees voetbal.

In de Keuken Kampioen Divisie zijn Henk de Jong (SC Cambuur), Kees van Wonderen (Go Ahead Eagles) en Rogier Meijer (NEC) kandidaat om te worden gekozen tot trainer van het jaar. Zij promoveerden alle drie met hun club naar de hoogste afdeling. Alle hoofdtrainers uit het betaalde voetbal mogen hun stem uitbrengen in de verkiezing. Het is de bedoeling dat de winnaars op maandag 9 augustus bekend worden gemaakt, tijdens het 25-jarig jubileumfeest van de CBV.

Meer uit Voetbal

Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

51 minuten geleden
Palmer na ruim twee maanden weer fit om te spelen bij Chelsea

LONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.

1 uur geleden
PSV in thuisduel met FC Volendam zonder geblesseerde Perisic

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.

2 uur geleden
Amateurclubs en bvo's oneens over herziening opleidingsvergoeding

AMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.

7 uur geleden
FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

18 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

18 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

19 uur geleden