Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: terugkeer in Champions League belangrijke stap

Ten Hag: terugkeer in Champions League belangrijke stap

MANCHESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag heeft met Manchester United met de terugkeer in de Champions League een belangrijk doel bereikt. Maar de Nederlandse trainer wil dit seizoen nog meer met zijn team. "We zijn nog niet waar we willen zijn, maar ik denk dat dit een heel belangrijke stap is. Maar we zijn nog niet klaar. Volgende week wordt groots en we zullen er alles aan doen", zei Ten Hag na de 4-1- zege op Chelsea.

Ten Hag doelt hiermee op de finale van de FA Cup op 3 juni. Zijn ploeg neemt het daarin op tegen landskampioen Manchester City. "We moeten ons zo goed mogelijk voorbereiden. We moeten alles kunnen geven om de beker te kunnen pakken." Manchester United won eerder dit seizoen al de League Cup.

Zondag neemt Manchester United het in de laatste wedstrijd in de Premier League op tegen Fulham. Ook dat is nog een belangrijk duel, stelt Ten Hag. "We kunnen nog derde worden. Het is belangrijk om de focus te houden en geen blessures op te lopen. We kunnen ook nog een thuisrecord halen. Het wordt een belangrijke wedstrijd, die we willen winnen." De ploeg kan het record thuisoverwinningen in alle competities evenaren. Dat record staat sinds het seizoen 2002-2003 op 27 duels.

Oud-Ajax-trainer Ten Hag kijkt met een goed gevoel terug op zijn eerste seizoen als coach van Manchester United. "Ik voel mij comfortabel hier". Toen zijn team in de tweede wedstrijd met 4-0 verloor van Brentford had hij het wel even zwaar. "Maar we hebben aan een team kunnen bouwen met de juiste spirit, dat hard werkt en resultaten behaalt."Hij prees ook de instelling van zijn ploeg in het duel met Chelsea. "We wilden winnen en hebben dat ook op het veld laten zien. Chelsea heeft geweldige spelers, maar in de tegenaanval deden wij het erg goed. We hebben vier doelpunten gemaakt en hadden zelfs meer kunnen scoren, al geldt dat ook voor Chelsea."

Meer uit Voetbal

Feyenoord blijft ook na de winterstop punten verspelen

HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is er na de winterstop niet in geslaagd een serie slechte resultaten te doorbreken. De ploeg van trainer Robin van Persie verspeelde in de slotfase van het uitduel met sc Heerenveen een voorsprong. De ingevallen Amourricho van Axel Dongen, gehuurd van Ajax, maakte in de 87e minuut gelijk voor de thuisploeg (2-2).

5 minuten geleden
Feyenoord begint met Read en Steijn tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.

2 uur geleden
PSV verwacht deze maand duidelijkheid over toekomst trainer Bosz

HILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.

2 uur geleden
PSV overweegt spits aan te trekken na blessure Pepi

HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.

3 uur geleden
FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

16 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

16 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

16 uur geleden