Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: terugkeer in Champions League belangrijke stap

Ten Hag: terugkeer in Champions League belangrijke stap

MANCHESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag heeft met Manchester United met de terugkeer in de Champions League een belangrijk doel bereikt. Maar de Nederlandse trainer wil dit seizoen nog meer met zijn team. "We zijn nog niet waar we willen zijn, maar ik denk dat dit een heel belangrijke stap is. Maar we zijn nog niet klaar. Volgende week wordt groots en we zullen er alles aan doen", zei Ten Hag na de 4-1- zege op Chelsea.

Ten Hag doelt hiermee op de finale van de FA Cup op 3 juni. Zijn ploeg neemt het daarin op tegen landskampioen Manchester City. "We moeten ons zo goed mogelijk voorbereiden. We moeten alles kunnen geven om de beker te kunnen pakken." Manchester United won eerder dit seizoen al de League Cup.

Zondag neemt Manchester United het in de laatste wedstrijd in de Premier League op tegen Fulham. Ook dat is nog een belangrijk duel, stelt Ten Hag. "We kunnen nog derde worden. Het is belangrijk om de focus te houden en geen blessures op te lopen. We kunnen ook nog een thuisrecord halen. Het wordt een belangrijke wedstrijd, die we willen winnen." De ploeg kan het record thuisoverwinningen in alle competities evenaren. Dat record staat sinds het seizoen 2002-2003 op 27 duels.

Oud-Ajax-trainer Ten Hag kijkt met een goed gevoel terug op zijn eerste seizoen als coach van Manchester United. "Ik voel mij comfortabel hier". Toen zijn team in de tweede wedstrijd met 4-0 verloor van Brentford had hij het wel even zwaar. "Maar we hebben aan een team kunnen bouwen met de juiste spirit, dat hard werkt en resultaten behaalt."Hij prees ook de instelling van zijn ploeg in het duel met Chelsea. "We wilden winnen en hebben dat ook op het veld laten zien. Chelsea heeft geweldige spelers, maar in de tegenaanval deden wij het erg goed. We hebben vier doelpunten gemaakt en hadden zelfs meer kunnen scoren, al geldt dat ook voor Chelsea."

Meer uit Voetbal

Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

6 uur geleden
FC Twente maakt indruk met 5-0-thuiszege op sc Heerenveen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.

6 uur geleden
FC Volendam boekt bij PEC Zwolle eerste uitzege van het seizoen

ZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.

6 uur geleden
Treffer Botman in jubileumduel niet genoeg voor zege Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.

6 uur geleden
NEC neemt tweede plaats over van Feyenoord na zege op Heracles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.

11 uur geleden
Barcelona boekt simpele zege dankzij Lewandowski en Lamine Yamal

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.

11 uur geleden
Koploper Arsenal maakt geen fout tegen Sunderland

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.

11 uur geleden