Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag sluit niet uit dat Ajax nog een keer bij Bergwijn uitkomt

Ten Hag sluit niet uit dat Ajax nog een keer bij Bergwijn uitkomt

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag vindt het jammer dat Ajax er niet in is geslaagd Steven Bergwijn terug naar Amsterdam te halen. "Ik heb er alle begrip voor dat het vanwege het financiële plaatje niet is doorgegaan. Maar sportief gezien is het heel jammer", aldus Ten Hag.

Ajax wilde niet voldoen aan de vraagprijs van de Engelse club Tottenham Hotspur van naar verluidt 30 miljoen euro. "Met hem waren we nog beter geworden", zei Ten Hag. "Dan hadden we nog een wapen gehad. En hoe meer wapens je hebt, hoe succesvoller je kan zijn. Hij was perfect voor ons geweest."

Ten Hag sluit niet uit dat Ajax in de zomer opnieuw bij de Spurs aanklopt voor Bergwijn. "Ik blijf zeer geïnteresseerd in een speler met zijn profiel."

Tevreden

Ten Hag vertelde uiteindelijk wel tevreden te zijn over het verloop van de laatste transferperiode. "We hebben de selectie op David Neres na intact gehouden en er met Brian Brobbey een extra wapen bijgekregen. We wilden ook meedenken met Nicolás Tagliafico", zei de trainer over de linksback die in de belangstelling stond van FC Barcelona. "Maar uiteindelijk moet het belang van Ajax het zwaarste wegen. Hij is een heel belangrijke speler voor ons."

Tagliafico uitte afgelopen week zijn onvrede in de Argentijnse media. Hij vindt dat Ajax hem een mooie kans heeft ontnomen. "Ik ga voor zondag even met hem zitten", zei Ten Hag die de linksback uit Argentinië dit seizoen nog maar weinig speeltijd heeft gegeven.

Ihattaren

Ten Hag verwacht niet dat Mohamed Ihattaren snel aansluit bij het eerste elftal. "Hij is niet fit en dat gaat ook nog wel even duren", zei hij over de oud-speler van PSV die Ajax voor een jaar huurt van Juventus. "We moeten hem met rust laten en zijn ding laten doen. Het is nu aan hem. Laat hem werken aan zijn talenten. Die heeft hij ontegenzeggelijk. Hij kan op termijn een goede speler voor ons worden."

De 19-jarige Ihattaren werkt voorlopig bij Jong Ajax aan zijn fitheid. "Maar ook die ploeg valt onder verantwoordelijkheid van mij", zei Ten Hag. "We kunnen veel dingen optuigen, maar het gaat erom wat de speler in kwestie ermee doet. Profvoetbal betekent dat je verantwoordelijkheid moet nemen. Bepaalde volwassenheid. Veel moet vanuit hemzelf komen."

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

5 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

6 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

6 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

6 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

6 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

6 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

8 uur geleden