Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag sluit niet uit dat Ajax nog een keer bij Bergwijn uitkomt

Ten Hag sluit niet uit dat Ajax nog een keer bij Bergwijn uitkomt

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag vindt het jammer dat Ajax er niet in is geslaagd Steven Bergwijn terug naar Amsterdam te halen. "Ik heb er alle begrip voor dat het vanwege het financiële plaatje niet is doorgegaan. Maar sportief gezien is het heel jammer", aldus Ten Hag.

Ajax wilde niet voldoen aan de vraagprijs van de Engelse club Tottenham Hotspur van naar verluidt 30 miljoen euro. "Met hem waren we nog beter geworden", zei Ten Hag. "Dan hadden we nog een wapen gehad. En hoe meer wapens je hebt, hoe succesvoller je kan zijn. Hij was perfect voor ons geweest."

Ten Hag sluit niet uit dat Ajax in de zomer opnieuw bij de Spurs aanklopt voor Bergwijn. "Ik blijf zeer geïnteresseerd in een speler met zijn profiel."

Tevreden

Ten Hag vertelde uiteindelijk wel tevreden te zijn over het verloop van de laatste transferperiode. "We hebben de selectie op David Neres na intact gehouden en er met Brian Brobbey een extra wapen bijgekregen. We wilden ook meedenken met Nicolás Tagliafico", zei de trainer over de linksback die in de belangstelling stond van FC Barcelona. "Maar uiteindelijk moet het belang van Ajax het zwaarste wegen. Hij is een heel belangrijke speler voor ons."

Tagliafico uitte afgelopen week zijn onvrede in de Argentijnse media. Hij vindt dat Ajax hem een mooie kans heeft ontnomen. "Ik ga voor zondag even met hem zitten", zei Ten Hag die de linksback uit Argentinië dit seizoen nog maar weinig speeltijd heeft gegeven.

Ihattaren

Ten Hag verwacht niet dat Mohamed Ihattaren snel aansluit bij het eerste elftal. "Hij is niet fit en dat gaat ook nog wel even duren", zei hij over de oud-speler van PSV die Ajax voor een jaar huurt van Juventus. "We moeten hem met rust laten en zijn ding laten doen. Het is nu aan hem. Laat hem werken aan zijn talenten. Die heeft hij ontegenzeggelijk. Hij kan op termijn een goede speler voor ons worden."

De 19-jarige Ihattaren werkt voorlopig bij Jong Ajax aan zijn fitheid. "Maar ook die ploeg valt onder verantwoordelijkheid van mij", zei Ten Hag. "We kunnen veel dingen optuigen, maar het gaat erom wat de speler in kwestie ermee doet. Profvoetbal betekent dat je verantwoordelijkheid moet nemen. Bepaalde volwassenheid. Veel moet vanuit hemzelf komen."

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

1 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

2 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

2 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

4 uur geleden
Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

8 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

18 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

19 uur geleden