Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag sluit niet uit dat Ajax nog een keer bij Bergwijn uitkomt

Ten Hag sluit niet uit dat Ajax nog een keer bij Bergwijn uitkomt

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag vindt het jammer dat Ajax er niet in is geslaagd Steven Bergwijn terug naar Amsterdam te halen. "Ik heb er alle begrip voor dat het vanwege het financiële plaatje niet is doorgegaan. Maar sportief gezien is het heel jammer", aldus Ten Hag.

Ajax wilde niet voldoen aan de vraagprijs van de Engelse club Tottenham Hotspur van naar verluidt 30 miljoen euro. "Met hem waren we nog beter geworden", zei Ten Hag. "Dan hadden we nog een wapen gehad. En hoe meer wapens je hebt, hoe succesvoller je kan zijn. Hij was perfect voor ons geweest."

Ten Hag sluit niet uit dat Ajax in de zomer opnieuw bij de Spurs aanklopt voor Bergwijn. "Ik blijf zeer geïnteresseerd in een speler met zijn profiel."

Tevreden

Ten Hag vertelde uiteindelijk wel tevreden te zijn over het verloop van de laatste transferperiode. "We hebben de selectie op David Neres na intact gehouden en er met Brian Brobbey een extra wapen bijgekregen. We wilden ook meedenken met Nicolás Tagliafico", zei de trainer over de linksback die in de belangstelling stond van FC Barcelona. "Maar uiteindelijk moet het belang van Ajax het zwaarste wegen. Hij is een heel belangrijke speler voor ons."

Tagliafico uitte afgelopen week zijn onvrede in de Argentijnse media. Hij vindt dat Ajax hem een mooie kans heeft ontnomen. "Ik ga voor zondag even met hem zitten", zei Ten Hag die de linksback uit Argentinië dit seizoen nog maar weinig speeltijd heeft gegeven.

Ihattaren

Ten Hag verwacht niet dat Mohamed Ihattaren snel aansluit bij het eerste elftal. "Hij is niet fit en dat gaat ook nog wel even duren", zei hij over de oud-speler van PSV die Ajax voor een jaar huurt van Juventus. "We moeten hem met rust laten en zijn ding laten doen. Het is nu aan hem. Laat hem werken aan zijn talenten. Die heeft hij ontegenzeggelijk. Hij kan op termijn een goede speler voor ons worden."

De 19-jarige Ihattaren werkt voorlopig bij Jong Ajax aan zijn fitheid. "Maar ook die ploeg valt onder verantwoordelijkheid van mij", zei Ten Hag. "We kunnen veel dingen optuigen, maar het gaat erom wat de speler in kwestie ermee doet. Profvoetbal betekent dat je verantwoordelijkheid moet nemen. Bepaalde volwassenheid. Veel moet vanuit hemzelf komen."

Meer uit Voetbal

Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

15 minuten geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

41 minuten geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

1 uur geleden
Zerrouki wil na verhuur aan Twente niet meer terug naar Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.

2 uur geleden
Veerman is klaar met Koeman: hij hoeft mij niet meer te bellen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.

3 uur geleden
Feyenoorder Ueda volgt Steijn op als topscorer Eredivisie

ZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.

3 uur geleden
Hadj Moussa leidt Feyenoord in slotfase langs PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.

3 uur geleden