Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: slechte start, goede comeback

Ten Hag: slechte start, goede comeback

ENSCHEDE (ANP) - "Een heel slechte start maar een goede comeback", zei trainer Erik ten Hag over de uitzege van Ajax op FC Twente (2-5). Hij zag zijn ploeg al na 19 minuten op een achterstand van 2-0 staan. "Maar zonder groots te spelen, winnen we hier wel met ruim verschil."

"Je weet wat je hier kan verwachten", zei Ten Hag voor de camera van FOX Sports. "Maar kennelijk waren we niet voorbereid. We geven twee doelpunten weg door concentratiegebrek. Zo ongedisciplineerd spelen, dat kan echt niet."

Uiteindelijk scoorde Ajax voor het vijfde competitieduel op rij minimaal vier keer. "Natuurlijk geeft dat vertrouwen", zei Ten Hag. "Maar dit mag niet te veel vertrouwen geven. We moeten deze wedstrijd anders beginnen."

Ten Hag kon nog weinig zeggen over de kuitblessure die Quincy Promes opliep. "Het was een heel lang jaar maar we moeten nog even doorbijten. We moeten kijken wie we kunnen oplappen. En anders moeten anderen er staan zoals Noa Lang", zei hij over de aanvaller die driemaal scoorde tijdens zijn eerste basisoptreden in de eredivisie. "Neres en Labyad zijn er voorlopig niet bij. Ik ben blij dat Lang het nu laat zien."

Meer uit Voetbal

Burgemeester Marcouch: geweld en vuurwerk in stadions uitbannen

ARNHEM (ANP) - Burgemeester Ahmed Marcouch van Arnhem vindt dat "geweld en vuurwerk" uitgebannen moeten worden uit stadions in het Nederlands betaald voetbal. "Het is onacceptabel dat kinderen soms bang zijn als ze naar een voetbalwedstrijd gaan", zei Marcouch zondag tegen het ANP nadat het duel tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie niet doorging. Supporters van De Graafschap, die niet welkom waren in Arnhem, hielden de eigen spelersbus in Doetinchem tegen.

1 uur geleden
Lazio blijft ondanks gelijkspel bij Napoli aan kop van Serie A

NAPELS (ANP) - Lazio Roma blijft ondanks een gelijkspel (1-1) zondag bij Napoli de Serie A aanvoeren. De Romeinen hebben 29 punten uit elf wedstrijden. Napoli staat op 15 punten.

2 uur geleden
'Geschokt' De Graafschap wil eerst 'emoties laten zakken'

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is "negatief verrast" door de afgelasting van de wedstrijd tegen Vitesse in Arnhem. De KNVB besloot het duel in de eerste divisie niet te laten doorgaan nadat supporters van de club uit Doetinchem de spelersbus blokkeerden. Het was een protestactie tegen het besluit vanuit Arnhem om geen supporters van De Graafschap toe te laten bij de wedstrijd in het GelreDome.

2 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt koploper Feyenoord eerste nederlaag (5-3)

HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is dit seizoen in de Eredivisie niet langer ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst ging in Friesland, na een voorsprong van 2-0, onderuit bij sc Heerenveen: 5-3. Invaller Ringo Meerveld scoorde drie keer voor de thuisploeg.

2 uur geleden
KNVB: afgelasting om blokkeren spelersbus unicum in profvoetbal

ARNHEM (ANP) - Een afgelasting van een wedstrijd in het betaald voetbal door het blokkeren van een spelersbus is niet eerder voorgekomen. Dat laat de KNVB weten aan het ANP naar aanleiding van het definitief niet doorgaan van het duel in de eerste divisie tussen Vitesse en De Graafschap.

3 uur geleden
Directeur Vitesse vindt actie fans De Graafschap 'onacceptabel'

ARNHEM (ANP) - Willem van der Linden, algemeen directeur van Vitesse, noemt het "onacceptabel" dat het duel met De Graafschap door toedoen van supporters is geannuleerd. "Dit is heel vervelend voor onze supporters. Er waren 17.000 mensen in ons stadion", zei Van der Linden zondag tegen ESPN. "We hoopten er een feestje van te maken. Dit heb ik nog nooit meegemaakt."

4 uur geleden
Vitesse - De Graafschap afgelast na blokkade spelersbus door fans

DOETINCHEM (ANP) - De wedstrijd tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie is definitief afgelast. Dat besloot de KNVB nadat boze supporters van De Graafschap de spelersbus tegenhielden bij het stadion van de club uit Doetinchem.

4 uur geleden