Ten Hag: slechte start, goede comeback
ENSCHEDE (ANP) - "Een heel slechte start maar een goede comeback", zei trainer Erik ten Hag over de uitzege van Ajax op FC Twente (2-5). Hij zag zijn ploeg al na 19 minuten op een achterstand van 2-0 staan. "Maar zonder groots te spelen, winnen we hier wel met ruim verschil."
"Je weet wat je hier kan verwachten", zei Ten Hag voor de camera van FOX Sports. "Maar kennelijk waren we niet voorbereid. We geven twee doelpunten weg door concentratiegebrek. Zo ongedisciplineerd spelen, dat kan echt niet."
Uiteindelijk scoorde Ajax voor het vijfde competitieduel op rij minimaal vier keer. "Natuurlijk geeft dat vertrouwen", zei Ten Hag. "Maar dit mag niet te veel vertrouwen geven. We moeten deze wedstrijd anders beginnen."
Ten Hag kon nog weinig zeggen over de kuitblessure die Quincy Promes opliep. "Het was een heel lang jaar maar we moeten nog even doorbijten. We moeten kijken wie we kunnen oplappen. En anders moeten anderen er staan zoals Noa Lang", zei hij over de aanvaller die driemaal scoorde tijdens zijn eerste basisoptreden in de eredivisie. "Neres en Labyad zijn er voorlopig niet bij. Ik ben blij dat Lang het nu laat zien."
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
3 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
6 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
7 uur geleden