Ten Hag: slechte start, goede comeback
ENSCHEDE (ANP) - "Een heel slechte start maar een goede comeback", zei trainer Erik ten Hag over de uitzege van Ajax op FC Twente (2-5). Hij zag zijn ploeg al na 19 minuten op een achterstand van 2-0 staan. "Maar zonder groots te spelen, winnen we hier wel met ruim verschil."
"Je weet wat je hier kan verwachten", zei Ten Hag voor de camera van FOX Sports. "Maar kennelijk waren we niet voorbereid. We geven twee doelpunten weg door concentratiegebrek. Zo ongedisciplineerd spelen, dat kan echt niet."
Uiteindelijk scoorde Ajax voor het vijfde competitieduel op rij minimaal vier keer. "Natuurlijk geeft dat vertrouwen", zei Ten Hag. "Maar dit mag niet te veel vertrouwen geven. We moeten deze wedstrijd anders beginnen."
Ten Hag kon nog weinig zeggen over de kuitblessure die Quincy Promes opliep. "Het was een heel lang jaar maar we moeten nog even doorbijten. We moeten kijken wie we kunnen oplappen. En anders moeten anderen er staan zoals Noa Lang", zei hij over de aanvaller die driemaal scoorde tijdens zijn eerste basisoptreden in de eredivisie. "Neres en Labyad zijn er voorlopig niet bij. Ik ben blij dat Lang het nu laat zien."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
5 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
10 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
1 dag geleden