Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: ruime nederlaag en gebrek aan discipline onacceptabel

Ten Hag: ruime nederlaag en gebrek aan discipline onacceptabel

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United was na de nederlaag van 7-0 in de Premier League bij Liverpool zwaar teleurgesteld in zijn spelers. "Dit was niet het Manchester United van de afgelopen weken", zei de Nederlander bij Viaplay. "We werden na rust keer op keer weggecounterd. Als sommige spelers dan niet mee teruglopen, is dat onacceptabel. Net als de hoogte van deze nederlaag. Maar uiteindelijk zijn het maar 3 punten."

Ten Hag was over de eerste helft niet ontevreden. "We hadden bij rust voor kunnen of moeten staan", oordeelde hij. "In de slotfase maakten we één fout, maar dan nog is er niets aan de hand. Direct na rust gaven we twee doelpunten weg en waren we niet gedisciplineerd. Dan loop je achter de feiten aan."

Manchester United, dat vorig weekeinde de League Cup won, moet niet te lang stil blijven staan bij deze afstraffing, vindt Ten Hag. "Ik heb mijn zegje in de kleedkamer gedaan. Ik ben benieuwd naar hun interpretatie", zei hij over zijn spelers. "Hoe gaan we deze wedstrijd verwerken? Daar gaat het om. Uiteindelijk gaan we weer verder. Als je niet alles geeft, kan dit gebeuren."

Meer uit Voetbal

PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

8 minuten geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

10 minuten geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

2 uur geleden
FC Utrecht-spits Haller in selectie Ivoorkust voor Afrika Cup

YAMOUSSOUKRO (ANP) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller is opgenomen in de selectie van Ivoorkust voor de Afrika Cup. De voetbalbond van het West-Afrikaanse land heeft de selectie bekendgemaakt, met Haller als enige speler uit de Eredivisie.

3 uur geleden
Mensenrechtenorganisatie dient klacht in tegen FIFA-baas om Trump

LONDEN (ANP/AFP) - Mensenrechtenorganisatie FairSquare heeft bij de ethische commissie van de FIFA een klacht ingediend tegen voorzitter Gianni Infantino van de wereldvoetbalbond. Hij wordt ervan beschuldigd zijn neutraliteitsplicht te hebben geschonden ten gunste van de Amerikaanse president Donald Trump.

3 uur geleden
Messi voor de tweede keer meest waardevolle speler in MLS

MIAMI (ANP) - Lionel Messi is net als vorig jaar verkozen tot waardevolste speler van het seizoen in de Amerikaanse competitie MLS. De 38-jarige Argentijn leidde Inter Miami naar het eerste kampioenschap. Hij is de eerste speler die de prijs voor de tweede keer op rij heeft gewonnen.

5 uur geleden
Ajax wil tegen Qarabag 'heel graag van heel vervelende nul af'

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim ziet het duel van Ajax bij Qarabag FK woensdag als volgende kans om van de "heel vervelende nul" af te komen in de Champions League. "Daar willen we heel graag vanaf. Daarom gaan we morgen voor de winst spelen, maar we weten ook dat we tegen een ploeg spelen die al 7 punten heeft", zei Grim tijdens een persconferentie in het Azerbeidzjaanse Bakoe.

8 uur geleden