Ten Hag: ruime nederlaag en gebrek aan discipline onacceptabel
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United was na de nederlaag van 7-0 in de Premier League bij Liverpool zwaar teleurgesteld in zijn spelers. "Dit was niet het Manchester United van de afgelopen weken", zei de Nederlander bij Viaplay. "We werden na rust keer op keer weggecounterd. Als sommige spelers dan niet mee teruglopen, is dat onacceptabel. Net als de hoogte van deze nederlaag. Maar uiteindelijk zijn het maar 3 punten."
Ten Hag was over de eerste helft niet ontevreden. "We hadden bij rust voor kunnen of moeten staan", oordeelde hij. "In de slotfase maakten we één fout, maar dan nog is er niets aan de hand. Direct na rust gaven we twee doelpunten weg en waren we niet gedisciplineerd. Dan loop je achter de feiten aan."
Manchester United, dat vorig weekeinde de League Cup won, moet niet te lang stil blijven staan bij deze afstraffing, vindt Ten Hag. "Ik heb mijn zegje in de kleedkamer gedaan. Ik ben benieuwd naar hun interpretatie", zei hij over zijn spelers. "Hoe gaan we deze wedstrijd verwerken? Daar gaat het om. Uiteindelijk gaan we weer verder. Als je niet alles geeft, kan dit gebeuren."
Meer uit Voetbal
PHILADELPHIA (ANP) - Eloy Room (37) denkt over vier jaar opnieuw als doelman van Curaçao naar het WK voetbal te gaan. "Natuurlijk kunnen we het WK nog een keer halen", zei de keeper na de uitschakeling van de kleinste deelnemer ooit in Philadelphia. "Ik ben er dan gewoon weer bij. Ik ga nog veel meer jongens overhalen om mee te doen. Waarom zou je niet voor Curaçao willen spelen?"
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Hervé Renard heeft geen spijt dat hij na de nederlaag in het eerste WK-duel met Zweden (5-1) aan de slag is gegaan als interim-bondscoach van Tunesië.
1 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat mag heel trots zijn op wat hij met Curaçao heeft bereikt. Dat zei verdediger Juriën Gaari (32) in Philadelphia nadat Curaçao op het WK was uitgeschakeld door een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "We hebben twee jaar met Advocaat gewerkt. Zijn energie was ondanks zijn leeftijd altijd goed. We hadden een goede connectie. We zijn ook trots op hem. Het is jammer als hij stopt, maar zo is het voetbal. En wie weet gaat hij wel door. Je weet het met deze coach nooit."
1 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Gianni Infantino, de voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA, is onder de indruk van de prestaties van Curaçao op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is nu al de bestbezochte mondiale eindronde ooit. Het record van 3,6 miljoen toeschouwers uit 1994 is voor het einde van de groepsfase verbroken, meldt de FIFA.
1 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De Verenigde Staten spelen als winnaar van groep D in de zestiende finales tegen Bosnië en Herzegovina. Het elftal van Mauricio Pochettino verloor in de nacht van donderdag op vrijdag de derde groepswedstrijd in Inglewood met 3-2 van Turkije. Het duel om een plaats in de achtste finales tussen de VS en de nummer 3 van groep B vindt donderdag plaats in het San Francisco Bay Area Stadium in Santa Clara. Turkije is met 3 punten uitgeschakeld op het WK voetbal.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Doelman Bart Verbruggen van het Nederlands elftal baalde ervan dat hij op het wereldkampioenschap voetbal ook in de derde en laatste groepswedstrijd tegen Tunesië een doelpunt tegen kreeg. Het werd 3-1. Ook tegen Japan (2-2) en Zweden (5-1 winst) wist Oranje de nul niet te houden.
3 uur geleden