Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag roemt mentale veerkracht van Ajax

Ten Hag roemt mentale veerkracht van Ajax

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag is trots op de mentale veerkracht van Ajax. "Als je kijkt hoe we hier die finale tegen Vitesse weer winnen, dat is vrij bijzonder", zei hij na de gewonnen bekerfinale (2-1).

"Statistieken hebben uitgewezen dat ploegen 40 procent meer kans hebben om een duel te verliezen als ze zoals wij donderdagavond nog in actie zijn gekomen", zei Ten Hag. "Vooral in de slotfase van het duel op zondag krijgen ze dan een doelpunt tegen. Maar wat doen wij? Wij scoren in blessuretijd het winnende doelpunt."

"De zege was in mijn ogen ook verdiend, want we kregen de beste kansen", vervolgde Ten Hag. "Maar uiteindelijk maakten de wissels het verschil. Ik vind het lastig om Antony te wisselen, want hij was een plaag voor de defensie van Vitesse. Maar Neres komt er in en scoort, terwijl de ingevallen Ekkelenkamp druk zet."

"Daarnaast speelde Ryan Gravenberch een opvallende rol", zei Ten Hag. "Hij maakt niet alleen de 1-0, maar was ook betrokken bij de 2-1. Hij was erg belangrijk."

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

4 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

4 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

4 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

6 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

7 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

7 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

8 uur geleden