Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag richt zich na winnen League-Cup alweer op volgend doel

Ten Hag richt zich na winnen League-Cup alweer op volgend doel

MANCHESTER (ANP) - Erik ten Hag richt zich twee dagen na het winnen van de League Cup met Manchester United alweer op het volgende doel. Woensdag neemt zijn ploeg het in de achtste finales van de FA-Cup op tegen West Ham United. Zijn selectie had om die reden weinig tijd om na te genieten van de bekerwinst, zo stelde Ten Hag tijdens een persconferentie.

"Buiten Wembley hebben we niets gevierd", zei hij. "We zijn weer aan het werk gegaan. Gisteren waren de spelers nog steeds enthousiast. Ze moeten het moment ook wel vieren. Maar uiteindelijk zijn we ook weer aan de slag gegaan. Het ging om herstellen en voor degenen die minder speelden in de finale werd het een goede training."

Volgens Ten Hag was de winst van zijn eerste prijs, de League Cup, een verdienste van de gehele selectie. "Laat ik duidelijk zijn: we wonnen de League Cup niet met elf spelers, dat deden we met het hele team", zei hij. "De ploeg is het hele seizoen al zo belangrijk. Tijdens wedstrijden kunnen we dingen omzetten en we hebben alle spelers nodig. En ze pakken ook de verantwoordelijkheid als ze die krijgen. Iedereen wil spelen en onderling zorgen ze voor concurrentie en vechten ze om hun plek. Iedereen die het goed doet, kan in het elftal komen."

Aankomende duels

De Nederlandse trainer kijkt daarom uit naar de periode die nog komen gaat. "Er liggen nog geweldige maanden en wedstrijden voor ons", zei Ten Hag.

Woensdag speelt United de achtste finales in de FA-Cup en zondag neemt de ploeg het in de competitie op tegen Liverpool. United zal het woensdag zonder Anthony Martial moeten stellen. Hij staat met een heupblessure aan de kant. Luke Shaw en Fred behoren tot de twijfelgevallen, terwijl Donny van de Beek (knie) en Christian Eriksen (enkel) vanwege blessures langdurig afwezig zijn.

Meer uit Voetbal

Engeland schakelt gastland Mexico uit en staat in kwartfinales WK

MEXICO-STAD (ANP) - Engeland heeft in de nacht van zondag op maandag een einde gemaakt aan de Mexicaanse hoop op een wereldtitel. Het elftal van Thomas Tuchel versloeg het gastland in het Mexico City Stadium met 3-2. Jude Bellingham en Harry Kane scoorden voor de Engelsen, die vanaf de 54e minuut in de tweede helft met tien man speelden. Engeland speelt in de kwartfinales van het WK voetbal tegen Noorwegen.

1 uur geleden
Neymar neemt op WK in tranen afscheid van interlandvoetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Neymar (34) heeft zijn interlandloopbaan na de uitschakeling van Brazilië op het WK van de Verenigde Staten, Canada en Mexico beëindigd. Dat heeft de 34-jarige voetballer bekendgemaakt. Neymar besloot zijn carrière met een 2-1-nederlaag in de achtste finales tegen Noorwegen.

4 uur geleden
Mexico - Engeland uur verlaat wegens weersomstandigheden

MEXICO-STAD (ANP) - De wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tussen Mexico en Engeland is een uur uitgesteld. Dat heeft de FIFA besloten vanwege de weersomstandigheden in de hoofdstad van Mexico. Er zijn regen- en onweersbuien bij het Mexico City Stadium. De winnaar van het duel treft Noorwegen in de kwartfinales van het WK. De aftrap staat gepland om 03.00 uur (Nederlandse tijd).

4 uur geleden
Haaland kopt en schiet Noren langs Brazilië op WK voetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Ståle Solbakken won in het New York New Jersey Stadium in East Rutherford verrassend met 2-1 van Brazilië. Erling Haaland was met twee doelpunten de man van de wedstrijd. Noorwegen speelt zaterdag in Miami tegen de winnaar van de wedstrijd in de achtste finales tussen Mexico en Engeland.

6 uur geleden
Bondscoach Pochettino viert terugdraaien schorsing Balogun

SEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino is ingenomen met de beslissing van de tuchtcommissie van de FIFA om de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun terug te draaien. De aanvaller is daardoor beschikbaar voor de wedstrijd tegen België in de nacht van maandag op dinsdag in de achtste finales van het WK. "Iedereen die van de sport houdt, staat achter deze beslissing. We zijn al genoeg gestraft met de rode kaart van Balogun tegen Bosnië en Herzegovina. Ik denk dat 99,99 procent van de mensen het geen rode kaart zou hebben gevonden", aldus de Argentijnse coach van de VS.

7 uur geleden
Tennisser Sinner in drie sets naar kwartfinales Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is weer een stap dichter bij titelprolongatie op Wimbledon. De als eerste geplaatste Italiaan was in de vierde ronde met 6-3 7-6 (0) 6-3 te sterk voor de Japanner Shintaro Mochizuki, de mondiale nummer 151.

7 uur geleden
FIFA verdedigt terugdraaien schorsing Amerikaan Balogun

SEATTLE (ANP) - De FIFA heeft in een verklaring het terugdraaien van de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun toegelicht en verdedigd. De beslissing is volgens de FIFA op basis van twee artikelen in de reglementen genomen. Dat zei een woordvoerder van de bond voor de persconferentie van de Belgische bondscoach in Seattle in aanloop naar de achtste finale tussen de VS en België. Media konden geen mondelinge vragen stellen. Journalisten werden verzocht dat eventueel schriftelijk te doen.

8 uur geleden