Ten Hag richt zich na winnen League-Cup alweer op volgend doel
MANCHESTER (ANP) - Erik ten Hag richt zich twee dagen na het winnen van de League Cup met Manchester United alweer op het volgende doel. Woensdag neemt zijn ploeg het in de achtste finales van de FA-Cup op tegen West Ham United. Zijn selectie had om die reden weinig tijd om na te genieten van de bekerwinst, zo stelde Ten Hag tijdens een persconferentie.
"Buiten Wembley hebben we niets gevierd", zei hij. "We zijn weer aan het werk gegaan. Gisteren waren de spelers nog steeds enthousiast. Ze moeten het moment ook wel vieren. Maar uiteindelijk zijn we ook weer aan de slag gegaan. Het ging om herstellen en voor degenen die minder speelden in de finale werd het een goede training."
Volgens Ten Hag was de winst van zijn eerste prijs, de League Cup, een verdienste van de gehele selectie. "Laat ik duidelijk zijn: we wonnen de League Cup niet met elf spelers, dat deden we met het hele team", zei hij. "De ploeg is het hele seizoen al zo belangrijk. Tijdens wedstrijden kunnen we dingen omzetten en we hebben alle spelers nodig. En ze pakken ook de verantwoordelijkheid als ze die krijgen. Iedereen wil spelen en onderling zorgen ze voor concurrentie en vechten ze om hun plek. Iedereen die het goed doet, kan in het elftal komen."
Aankomende duels
De Nederlandse trainer kijkt daarom uit naar de periode die nog komen gaat. "Er liggen nog geweldige maanden en wedstrijden voor ons", zei Ten Hag.
Woensdag speelt United de achtste finales in de FA-Cup en zondag neemt de ploeg het in de competitie op tegen Liverpool. United zal het woensdag zonder Anthony Martial moeten stellen. Hij staat met een heupblessure aan de kant. Luke Shaw en Fred behoren tot de twijfelgevallen, terwijl Donny van de Beek (knie) en Christian Eriksen (enkel) vanwege blessures langdurig afwezig zijn.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
7 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
8 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
8 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.
9 uur geleden