Ten Hag richt zich na winnen League-Cup alweer op volgend doel
MANCHESTER (ANP) - Erik ten Hag richt zich twee dagen na het winnen van de League Cup met Manchester United alweer op het volgende doel. Woensdag neemt zijn ploeg het in de achtste finales van de FA-Cup op tegen West Ham United. Zijn selectie had om die reden weinig tijd om na te genieten van de bekerwinst, zo stelde Ten Hag tijdens een persconferentie.
"Buiten Wembley hebben we niets gevierd", zei hij. "We zijn weer aan het werk gegaan. Gisteren waren de spelers nog steeds enthousiast. Ze moeten het moment ook wel vieren. Maar uiteindelijk zijn we ook weer aan de slag gegaan. Het ging om herstellen en voor degenen die minder speelden in de finale werd het een goede training."
Volgens Ten Hag was de winst van zijn eerste prijs, de League Cup, een verdienste van de gehele selectie. "Laat ik duidelijk zijn: we wonnen de League Cup niet met elf spelers, dat deden we met het hele team", zei hij. "De ploeg is het hele seizoen al zo belangrijk. Tijdens wedstrijden kunnen we dingen omzetten en we hebben alle spelers nodig. En ze pakken ook de verantwoordelijkheid als ze die krijgen. Iedereen wil spelen en onderling zorgen ze voor concurrentie en vechten ze om hun plek. Iedereen die het goed doet, kan in het elftal komen."
Aankomende duels
De Nederlandse trainer kijkt daarom uit naar de periode die nog komen gaat. "Er liggen nog geweldige maanden en wedstrijden voor ons", zei Ten Hag.
Woensdag speelt United de achtste finales in de FA-Cup en zondag neemt de ploeg het in de competitie op tegen Liverpool. United zal het woensdag zonder Anthony Martial moeten stellen. Hij staat met een heupblessure aan de kant. Luke Shaw en Fred behoren tot de twijfelgevallen, terwijl Donny van de Beek (knie) en Christian Eriksen (enkel) vanwege blessures langdurig afwezig zijn.
Meer uit Voetbal
LEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
37 minuten geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
38 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
3 uur geledenHENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.
6 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.
22 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).
22 uur geleden