Ten Hag rekent zich nog niet rijk met riante voorsprong van Ajax
ALKMAAR (ANP) - Ajax staat na de zege bij AZ (3-0) riant aan kop van de Eredivisie. Maar trainer Erik ten Hag rekent zich nog niet rijk. "Ik kijk nu nog niet echt naar de ranglijst", zei hij. "We willen ons zelf vooral verbeteren. En dat lukt aardig."
"Na super januari komt super februari", stelde Ten Hag. "Met weer heel veel belangrijke wedstrijden. Ik heb wederom een prima Ajax gezien hier bij AZ. We hebben vanaf de eerste minuut gedomineerd. Dat willen we altijd, maar dat lukt niet altijd. De kunst is dat we ook dan wel vaak winnen."
Ajax heeft inmiddels 7 punten meer dan naaste belager PSV. Vitesse (8 punten) Feyenoord (12 punten) en AZ (13 punten) zijn nog verder achterop geraakt . "Maar ik kijk niet naar de concurrentie", zei Ten Hag. "Ik zie nu vooral dat we het hier goed hebben gedaan, met Álvarez en Klaassen op het middenveld. Tegen AZ ligt er vaak ruimte op de flanken. Die wisten Blind en Rensch aardig te benutten. Blind had een rol bij twee van de drie treffers. Natuurlijk had Gudmundsson die twee kansen niet mogen krijgen. We hadden het nog lastig kunnen krijgen als hij wel scoort. Maar deze zege was dik en dik verdiend."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
8 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden