Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag prijst zich rijk met Jong Ajax

Ten Hag prijst zich rijk met Jong Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag is dolblij met Jong Ajax. "Wij hebben geprofiteerd van dat elftal", zei hij na de zege van zijn ploeg op PSV (1-0).

Ten Hag was ooit lid van de coaches betaald voetbal toen directeur Jan Reker van die groep het idee uitwerkte om beloftenelftallen in een zo'n sterk mogelijke competitie te laten spelen. "Ik heb dat plan van harte gesteund", zei Ten Hag. "Want die competitie voor beloftenelftallen stelde niets voor."

Inmiddels strijdt Jong Ajax al een paar seizoenen voor de titel van de eerste divisie. "En daar krijgen onze jonge spelers wel heel veel weerstand", zei Ten Hag. "Wij hebben daar nu tegen PSV de vruchten van geplukt."

Ajax startte met Ryan Gravenberch en Carel Eiting, die voor de winterstop nog voor Jong Ajax speelden. Ook Sergiño Dest had een basisplaats. "Hij speelde vorig seizoen nog in onze ploeg voor spelers jonger dan 19 jaar", zei Ten Hag die Perr Schuurs en Lisanna Taroré ook nog liet invallen tegen PSV. "Als je veel blessures hebt, dan is het fijn dat je zulke jongens achter de hand hebt."

Meer uit Voetbal

Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

1 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

2 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

2 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

6 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

17 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

19 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

20 uur geleden