Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag prijst zich rijk met Jong Ajax

Ten Hag prijst zich rijk met Jong Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag is dolblij met Jong Ajax. "Wij hebben geprofiteerd van dat elftal", zei hij na de zege van zijn ploeg op PSV (1-0).

Ten Hag was ooit lid van de coaches betaald voetbal toen directeur Jan Reker van die groep het idee uitwerkte om beloftenelftallen in een zo'n sterk mogelijke competitie te laten spelen. "Ik heb dat plan van harte gesteund", zei Ten Hag. "Want die competitie voor beloftenelftallen stelde niets voor."

Inmiddels strijdt Jong Ajax al een paar seizoenen voor de titel van de eerste divisie. "En daar krijgen onze jonge spelers wel heel veel weerstand", zei Ten Hag. "Wij hebben daar nu tegen PSV de vruchten van geplukt."

Ajax startte met Ryan Gravenberch en Carel Eiting, die voor de winterstop nog voor Jong Ajax speelden. Ook Sergiño Dest had een basisplaats. "Hij speelde vorig seizoen nog in onze ploeg voor spelers jonger dan 19 jaar", zei Ten Hag die Perr Schuurs en Lisanna Taroré ook nog liet invallen tegen PSV. "Als je veel blessures hebt, dan is het fijn dat je zulke jongens achter de hand hebt."

Meer uit Voetbal

Willem II laat tribunes leeg tegen ADO door vuurwerkstraf

TILBURG (ANP) - Willem II speelt op 9 januari de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag zonder de luidruchtigste supporters. De club uit Tilburg heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd en laat KingSide en Vak E leeg.

28 minuten geleden
Spits Giménez van AC Milan staat voor enkeloperatie

MILAAN (ANP) - Santiago Giménez kan voorlopig niet voor AC Milan uitkomen. De spits moet zich aan een enkel laten opereren. Dat vertelde zijn trainer Massimiliano Allegri op een persconferentie voor de halve finales van de Italiaanse Supercup.

31 minuten geleden
Vitesse dient verzoek tot goedkeuring overname Sterkhouders in

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft dinsdag het definitieve verzoek tot goedkeuring voor de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders ingediend bij de licentiecommissie. Dat meldt de club uit de eerste divisie woensdag op de website.

54 minuten geleden
FIFA meldt forse stijging prijzengeld WK voetbal

DOHA (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een bijdrage van 727 miljoen dollar (ruim 620 miljoen euro) goedgekeurd voor het WK van komend jaar. Van het bedrag wordt in totaal 655 miljoen dollar uitgekeerd als prijzengeld aan de 48 deelnemers, een stijging van 50 procent ten opzichte van het vorige WK. Dat meldt de FIFA woensdag.

2 uur geleden
FSV Mainz stapt naar federale rechtbank in geschil met El Ghazi

MAINZ (ANP) - De Duitse voetbalclub FSV Mainz is in het geschil met zijn oud-speler Anwar el Ghazi naar de Duitse federale arbeidsrechtbank gestapt. De club uit de Bundesliga tekent beroep aan tegen een eerdere afwijzing van het verzoek om hoger beroep door de regionale arbeidsrechtbank van Mainz.

3 uur geleden
FIFA straft Maleisië na fraude met onder anderen oud-ADO-speler

ZÜRICH (ANP/BELGA/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft Maleisië drie reglementaire nederlagen opgelegd wegens het opstellen van niet-speelgerechtigde spelers. Het land stelde zeven spelers op, onder wie de in Leidschendam geboren Hector Hevel, die geen familieband hebben met Maleisië.

5 uur geleden
PSV begint bekertoernooi met eenvoudige zege op GVVV

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.

18 uur geleden