Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag prijst voorganger Ferguson bij Manchester United

Ten Hag prijst voorganger Ferguson bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - In aanloop naar het duel met Barcelona in de Europa League heeft Erik ten Hag een ontmoeting gehad met Alex Ferguson, zijn meest illustere voorganger als coach van Manchester United. De twee aten samen. "Indrukwekkend", noemde de Nederlandse oud-trainer van Ajax de kennis van de Schot.

"Ik praat altijd graag met mensen die veel kennis en ervaring hebben", aldus Ten Hag. "Ferguson heeft eigenlijk alles wat een goede trainer nodig heeft. En hij is bereid dat met mij te delen. Hij wil helpen, ondersteunen. Aan alles merk je dat Manchester United zijn club is. Hij is betrokken en gunt ons alle succes."

Ferguson leidde in een periode van ruim twintig jaar Manchester United naar grote successen. In 2009 en 2011 leidde hij de club bijvoorbeeld naar de finale van de Champions League tegen Barcelona, die beide keren verloren ging.

Kansen

Nu zijn de vooruitzichten in de confrontatie met Barcelona beter, nadat het eerste duel in Spanje gelijk eindigde (2-2). Volgens Ten Hag zegt dat echter niet zoveel. "We maken alleen een kans om verder te komen als we absoluut op ons best zijn. Er mag niks misgaan."

Vooralsnog strijdt Manchester United onder Ten Hag nog op vier fronten. Komende zondag kan zelfs de eerste hoofdprijs worden binnengehaald, als op Wembley de finale van de League Cup tegen Newcastle United wordt gespeeld.

"Tegen Newcastle kunnen we inderdaad een prijs winnen", vervolgt Ten Hag. "En tegen Barcelona nog niet. Uiteraard gaat het om het winnen van prijzen, maar vooralsnog ligt bij ons de focus op de eerstvolgende wedstrijd. En die is tegen Barcelona. Daarna kijken we wel verder. We leven van wedstrijd tot wedstrijd met als doel steeds net iets beter te voetballen dan in het voorgaande duel."

Meer uit Voetbal

KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

1 uur geleden
NEC - FC Utrecht en vijf duels eerste divisie op vrijdag afgelast

ZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles verlengt trainingskamp door winterweer

ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.

4 uur geleden
Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

16 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

16 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

18 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

19 uur geleden