Ten Hag praat alleen over Ajax en verwacht Antony snel terug
GRONINGEN (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax wil voorlopig geen vragen over zijn toekomst beantwoorden. Ten Hag, die naar verluidt een belangrijke kandidaat is om volgend seizoen bij Manchester United aan de slag te gaan, is naar eigen zeggen alleen met Ajax bezig.
"Ik verwacht van mijn spelers dat ze alleen met Ajax bezig zijn en ik moet daar zelf het goede voorbeeld in geven", zei Ten Hag bij ESPN, kort voor de competitiewedstrijd tegen FC Groningen. De 52-jarige trainer ligt tot de zomer van 2023 vast in Amsterdam. "Ik richt me op Ajax en beantwoord geen vragen over andere dingen. We gaan voor titels en staan er goed voor, daar is onze blik op gericht. Van mij en van alle spelers."
De Braziliaanse aanvaller Antony ontbreekt tegen Groningen vanwege een schorsing. De rechtsbuiten ging eerder deze week geblesseerd van het veld in de WK-kwalificatiewedstrijd van Brazilië tegen Bolivia. "Het gaat goed met hem, hij is weer terug bij ons", aldus Ten Hag. "Hij heeft een klein tikkie gekregen, maar ik denk dat hij volgende week weer beschikbaar is. Hij ging niet voor niets per brancard van het veld, hij heeft wel degelijk iets. Net als eerder tegen Feyenoord. Maar het gaat goed met Antony." Ajax ontvangt volgende week Sparta Rotterdam in de Johan Cruijff ArenA.
Meer uit Voetbal
BOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.
9 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.
9 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.
11 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.
15 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.
19 uur geledenSTOCKHOLM (ANP) - Oranje-tegenstander Zweden moet het op het WK voetbal doen zonder rechtsback Emil Holm. De 26-jarige speler van Bologna, die het afgelopen halfjaar op huurbasis uitkwam voor Juventus, heeft een spierblessure opgelopen en heeft daardoor het trainingskamp van de ploeg verlaten. Herman Johansson van het Amerikaanse FC Dallas is opgeroepen als zijn vervanger.
21 uur geleden