Ten Hag praat alleen over Ajax en verwacht Antony snel terug
GRONINGEN (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax wil voorlopig geen vragen over zijn toekomst beantwoorden. Ten Hag, die naar verluidt een belangrijke kandidaat is om volgend seizoen bij Manchester United aan de slag te gaan, is naar eigen zeggen alleen met Ajax bezig.
"Ik verwacht van mijn spelers dat ze alleen met Ajax bezig zijn en ik moet daar zelf het goede voorbeeld in geven", zei Ten Hag bij ESPN, kort voor de competitiewedstrijd tegen FC Groningen. De 52-jarige trainer ligt tot de zomer van 2023 vast in Amsterdam. "Ik richt me op Ajax en beantwoord geen vragen over andere dingen. We gaan voor titels en staan er goed voor, daar is onze blik op gericht. Van mij en van alle spelers."
De Braziliaanse aanvaller Antony ontbreekt tegen Groningen vanwege een schorsing. De rechtsbuiten ging eerder deze week geblesseerd van het veld in de WK-kwalificatiewedstrijd van Brazilië tegen Bolivia. "Het gaat goed met hem, hij is weer terug bij ons", aldus Ten Hag. "Hij heeft een klein tikkie gekregen, maar ik denk dat hij volgende week weer beschikbaar is. Hij ging niet voor niets per brancard van het veld, hij heeft wel degelijk iets. Net als eerder tegen Feyenoord. Maar het gaat goed met Antony." Ajax ontvangt volgende week Sparta Rotterdam in de Johan Cruijff ArenA.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.
5 uur geledenVILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.
7 uur geleden