Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag pakt met Manchester United tegen Kopenhagen eerste zege

Ten Hag pakt met Manchester United tegen Kopenhagen eerste zege

MANCHESTER (ANP) - Erik ten Hag heeft met Manchester United de eerste overwinning gepakt in de Champions League. De club uit Manchester won in eigen huis met 1-0 van FC Kopenhagen. Doelman André Onana stopte in de extra tijd nog een strafschop van Kopenhagen.

Het duel op Old Trafford begon met een eerbetoon aan de vorige week overleden Sir Bobby Charlton. Ten Hag liep met een krans het veld op en na een minuut stilte begon de belangrijke wedstrijd voor het nog puntloze United in groep A. De eerste goede kans was echter voor de Denen. Diogo Gonçalves schoot op de paal.

In de tweede helft bracht Ten Hag Christian Eriksen in voor Sofyan Amrabat. De Deen had een schot op doel dat werd gered door keeper Kamil Grabara. Kort daarvoor had aan de andere kant Onana knap een schot van Lukas Lerager gekeerd.

Onana

Harry Maguire opende daarna de score voor Manchester. Hij kopte in de 72e minuut raak op een voorzet van Eriksen. Scott McTominay verzuimde nog de tweede treffer te maken voor United, waardoor het nog lang spannend bleef.

In de blessuretijd kreeg Kopenhagen zelfs een strafschop. McTominay raakte met een voet Mohamed Elyounoussi die wilde inkoppen. Jordan Larsson nam de strafschop, maar Onana keerde de inzet en stelde de zege voor het team van Ten Hag veilig.

United heeft in groep A 3 punten uit drie wedstrijden. Bayern München dat eerder op de avond met 3-1 won bij Galatasaray gaat na drie zeges met 9 punten aan de leiding. De Turkse club heeft 4 punten en FC Kopenhagen staat laatste met 1 punt.

Meer uit Voetbal

Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

2 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

2 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

5 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

5 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

6 uur geleden
FC Twente met teruggekeerde Zerrouki naar FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.

7 uur geleden
Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.

7 uur geleden