Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: ongelooflijk goede speler Rashford is niet in vorm

Ten Hag: ongelooflijk goede speler Rashford is niet in vorm

MANCHESTER (ANP) - Marcus Rashford moet zich weer terug in de basisformatie van Manchester United knokken. Dat zei trainer Erik ten Hag op een persconferentie voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Bournemouth.

"Rashford is een ongelooflijk goede speler", zei Ten Hag even nadat hij als beste trainer van de maand november in de Premier League was gekozen. "Maar hij is niet zo goed in vorm als vorig seizoen. Hij kan ook niet altijd spelen. We kunnen een seizoen niet met elf spelers afwerken."

Ten Hag hield Rashford woensdag buiten zijn basisformatie voor het gewonnen duel met Chelsea (2-1). De spits maakte vorig seizoen dertig doelpunten voor United. Hij heeft dit seizoen slechts twee keer doel getroffen.

Volgens Ten Hag moet Rashford een voorbeeld nemen aan Harry Maguire en Scott McTominay, die de laatste weken een belangrijke rol hadden bij United. Maguire verloor eerder zijn basisplaats en aanvoerdersband onder Ten Hag. McTominay was ook lang geen basisspeler. Nu is hij met vijf treffers topscorer van United in de Premier League.

"Zij hebben laten zien wat vechten is", zei Ten Hag. "Die houding wil ik bij al mijn spelers zien."

Meer uit Voetbal

Slot voelt dag na verlies tegen PSV vertrouwen leiding Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.

18 minuten geleden
Verdedigster Janssen nieuwe aanvoerster Oranjevrouwen

BRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.

1 uur geleden
Oosting nieuwe trainer Royal Antwerp FC, Hofs mee als assistent

ANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.

1 uur geleden
Ook tweede bezwaar van NAC tegen schorsing Holtby afgewezen

BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.

5 uur geleden
PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

17 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

18 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

18 uur geleden