Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: ongelooflijk goede speler Rashford is niet in vorm

Ten Hag: ongelooflijk goede speler Rashford is niet in vorm

MANCHESTER (ANP) - Marcus Rashford moet zich weer terug in de basisformatie van Manchester United knokken. Dat zei trainer Erik ten Hag op een persconferentie voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Bournemouth.

"Rashford is een ongelooflijk goede speler", zei Ten Hag even nadat hij als beste trainer van de maand november in de Premier League was gekozen. "Maar hij is niet zo goed in vorm als vorig seizoen. Hij kan ook niet altijd spelen. We kunnen een seizoen niet met elf spelers afwerken."

Ten Hag hield Rashford woensdag buiten zijn basisformatie voor het gewonnen duel met Chelsea (2-1). De spits maakte vorig seizoen dertig doelpunten voor United. Hij heeft dit seizoen slechts twee keer doel getroffen.

Volgens Ten Hag moet Rashford een voorbeeld nemen aan Harry Maguire en Scott McTominay, die de laatste weken een belangrijke rol hadden bij United. Maguire verloor eerder zijn basisplaats en aanvoerdersband onder Ten Hag. McTominay was ook lang geen basisspeler. Nu is hij met vijf treffers topscorer van United in de Premier League.

"Zij hebben laten zien wat vechten is", zei Ten Hag. "Die houding wil ik bij al mijn spelers zien."

Meer uit Voetbal

Frankrijk wint ook van Colombia in oefenwedstrijd

LANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.

1 uur geleden
Roemeense bondscoach Lucescu in ziekenhuis met hartproblemen

BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.

7 uur geleden
Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

7 uur geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

9 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

17 uur geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

1 dag geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

1 dag geleden