Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag oefent in juli met Manchester United tegen Atlético

Ten Hag oefent in juli met Manchester United tegen Atlético

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag speelt met Manchester United in de voorbereiding op het nieuwe seizoen een oefenwedstrijd tegen Atlético Madrid. De Engelse en Spaanse club treffen elkaar op zaterdag 30 juli in het Ullevaal-stadion in de Noorse hoofdstad Oslo.

Ten Hag nam vorige week afscheid bij Ajax en vloog daarna naar Engeland. Hij zat zondag met zijn assistenten Mitchell van der Gaag en Steve McClaren als toeschouwer op de tribune bij de laatste competitiewedstrijd dit seizoen van Manchester United, tegen Crystal Palace. De 'Mancunians' verloren met 1-0 en eindigden in de Premier League op de zesde plaats. Ten Hag werd maandag officieel gepresenteerd op Old Trafford.

De spelers van Manchester United zijn nu op vakantie gegaan of spelen nog interlands met hun land. Ten Hag verwacht ze op 27 juni terug voor de start van de voorbereiding. De internationals stromen wat later in. De Engelse club gaat eerst op trainingskamp naar Thailand en Australië. De eerste oefenwedstrijd is op 12 juli in Bangkok tegen Liverpool.

Meer uit Voetbal

PEC Zwolle haalt uit tegen Telstar in 'jubileumwedstrijd'

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.

33 minuten geleden
Koploper Bayern verspeelt ook punten tegen HSV in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft opnieuw punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper speelde met 2-2 gelijk bij HSV in Hamburg. Bayern leed een week geleden tegen FC Augsburg zijn eerste nederlaag in de competitie. Doordeweeks won het wel met 2-1 van PSV in de Champions League.

34 minuten geleden
Trainer Schreuder hoopt dat Sano voor NEC behouden blijft

ALKMAAR (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat zijn Japanse sterspeler Kodai Sano (22) voor NEC behouden blijft. "Deze jongen kan zo goed voetballen. Daarom is het ook hectisch om hem heen", zei de coach van NEC bij ESPN over het spel van Sano na de 3-1-overwinning bij AZ. "We hopen dat hij blijft."

2 uur geleden
Feyenoorder Shaqueel van Persie dit seizoen mogelijk nog in actie

ROTTERDAM (ANP) - Aanvaller Shaqueel van Persie (19) hoeft geen operatie te ondergaan. Dat heeft Feyenoord na medisch onderzoek bekendgemaakt via de eigen website. De aanvaller en zoon van Feyenoord-coach Robin van Persie viel afgelopen donderdag uit in het duel in de Europa League met Real Betis in Sevilla.

2 uur geleden
NEC zet opmars voort en staat na zege bij AZ derde in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - NEC heeft de opmars na de winterstop met de derde zege op rij voortgezet. Het elftal van coach Dick Schreuder won zaterdag met 3-1 bij AZ en mag zich de nummer 3 van de Eredivisie noemen. NEC heeft na twintig wedstrijden 1 punt achterstand op Feyenoord en 1 punt voorsprong op Ajax. AZ zakte naar de zesde plaats.

2 uur geleden
Zoet blijft ook na terugkeer Owusu-Oduro eerste doelman van AZ

ALKMAAR (ANP) - Jeroen Zoet blijft bij de thuiswedstrijd van AZ tegen NEC het doel verdedigen van de Alkmaarders. De doelman was de afgelopen duels de vervanger van de geblesseerde Rome-Jayden Owusu-Oduro. Zoet krijgt wederom een basisplaats van interim-coach Leeroy Echteld, ook nu Owusu-Oduro terug is in de selectie.

5 uur geleden
Excelsior laat aanvaller Mitrovic naar Griekenland vertrekken

ROTTERDAM (ANP) - Stefan Mitrovic heeft afscheid genomen van Excelsior. De 23-jarige aanvaller uit Servië maakt het seizoen af bij Asteras Tripolis FC uit Griekenland.

6 uur geleden