Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: nu moeten we het afmaken

Ten Hag: nu moeten we het afmaken

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax had kort voor de beslissende groepswedstrijd in de Champions League tegen Valencia een krachtige boodschap. "We hebben het tot nu toe fantastisch gedaan in de Champions League. We moeten het nu afmaken", zei Ten Hag bij Veronica.

Met tien punten uit vijf wedstrijden staat Ajax aan kop in groep H, Valencia en Chelsea volgen met acht punten. "Onze uitgangspositie is goed. In een heel moeilijke poule staan we bovenaan. We spelen tegen een heel goede tegenstander, maar we zijn er klaar voor. We moeten het doen."

Ten Hag mist zijn geblesseerde aanvallers Quincy Promes, David Neres en Zakaria Labyad. Met Hakim Ziyech, Dusan Tadic en Noa Lang heeft Ajax voorin nu drie spelers lopen die graag naar de bal toekomen. "Maar we hebben ook mensen nodig die zonder bal diep gaan. Je moet iets opofferen van jezelf, dat heb ik geëist van mijn spelers", aldus Ten Hag. "Hakim is de allerbeste als het gaat om de ballen geven, maar ook hij zal wel eens zonder bal moeten vertrekken. Dat kan hij ook, dat heeft hij al eerder laten zien."

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid blijft tegen Villarreal steken op gelijkspel

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.

43 minuten geleden
Cambuur: fans liepen brandwonden, gehoorschade en oogletsel op

LEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.

1 uur geleden
Onderbroken duel SC Cambuur - Feyenoord na halfuur hervat

LEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.

2 uur geleden
Cambuur - Feyenoord onderbroken na vuurwerkactie bezoekende fans

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.

3 uur geleden
PSV wervelt langs FC Groningen en boekt ruime zege

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste thuisoverwinning van het seizoen behaald. Na de 2-2 in de openingsspeelronde tegen Fortuna Sittard, wist het elftal van trainer Peter Bosz voor eigen publiek wel te winnen van FC Groningen. Het spectaculaire duel, met vooral in de eerste helft kansen over en weer, eindigde in 5-1.

4 uur geleden
Feyenoord begint met ongewijzigde ploeg tegen SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Feyenoord begint om 16.45 uur met dezelfde opstelling als vorige week tegen Go Ahead Eagles (2-2) aan de uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Voor trainer Giovanni van Bronckhorst is de teleurstellende uitslag geen reden om een van zijn basisspelers te vervangen.

4 uur geleden
Lille rekent op transfer van Bouaddi naar Manchester City

LILLE (ANP) - Ayyoub Bouaddi is bijna speler van Manchester City. "We zijn nagenoeg akkoord over zijn transfer", bevestigde technisch directeur Sylvain Armand van Lille het aanstaande vertrek van zijn sterspeler.

4 uur geleden