Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: nu moeten we het afmaken

Ten Hag: nu moeten we het afmaken

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax had kort voor de beslissende groepswedstrijd in de Champions League tegen Valencia een krachtige boodschap. "We hebben het tot nu toe fantastisch gedaan in de Champions League. We moeten het nu afmaken", zei Ten Hag bij Veronica.

Met tien punten uit vijf wedstrijden staat Ajax aan kop in groep H, Valencia en Chelsea volgen met acht punten. "Onze uitgangspositie is goed. In een heel moeilijke poule staan we bovenaan. We spelen tegen een heel goede tegenstander, maar we zijn er klaar voor. We moeten het doen."

Ten Hag mist zijn geblesseerde aanvallers Quincy Promes, David Neres en Zakaria Labyad. Met Hakim Ziyech, Dusan Tadic en Noa Lang heeft Ajax voorin nu drie spelers lopen die graag naar de bal toekomen. "Maar we hebben ook mensen nodig die zonder bal diep gaan. Je moet iets opofferen van jezelf, dat heb ik geëist van mijn spelers", aldus Ten Hag. "Hakim is de allerbeste als het gaat om de ballen geven, maar ook hij zal wel eens zonder bal moeten vertrekken. Dat kan hij ook, dat heeft hij al eerder laten zien."

Meer uit Voetbal

PSV-fans zwaaien naar Bayern München vertrokken Saibari uit

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari heeft zondag officieel afscheid genomen van PSV. De 25-jarige spelmaker werd voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen FC Groningen luid toegezongen in het Philips Stadion. Saibari liep een ereronde om de fans te bedanken.

17 minuten geleden
Ongeslagen Go Ahead bezorgt ADO Den Haag derde nederlaag op rij

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is na drie wedstrijden nog ongeslagen in de Eredivisie. De formatie van trainer Joseph Oosting was in de eigen Adelaarshorst met 3-1 te sterk voor het gepromoveerde ADO Den Haag.

38 minuten geleden
PSV begint tegen FC Groningen met Sano en Fernandez

EINDHOVEN (ANP) - PSV begint de thuiswedstrijd tegen FC Groningen in de Eredivisie met Kodai Sano en Noah Fernandez in het basiselftal. De twee middenvelders nemen, in vergelijking met het uitduel met Excelsior van vorige week, de plaatsen in van Joey Veerman en Paul Wanner.

1 uur geleden
Scorende Messi kan Inter Miami opnieuw niet aan zege helpen

MIAMI (ANP) - Inter Miami heeft ondanks een doelpunt van Lionel Messi voor de vijfde wedstrijd op rij niet weten te winnen. De formatie uit Florida ging in de Major League Soccer (MLS) voor eigen publiek met 2-1 onderuit tegen Toronto FC.

5 uur geleden
Bayern verslaat Dortmund en wint Duitse Supercup

DORTMUND (ANP) - Bayern München heeft de eerste prijs van het seizoen alweer binnen. De club uit Beieren versloeg Borussia Dortmund in de strijd om de Duitse Supercup (2-1).

15 uur geleden
Trainer Mourinho keert met nipte zege terug bij Real Madrid

BARCELONA (ANP) - Trainer José Mourinho is met een zwaarbevochten zege aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van Real Madrid begonnen. Invaller Carlos Espí maakte in blessuretijd van de uitwedstrijd tegen Espanyol het winnende doelpunt voor de bezoekers (1-2).

15 uur geleden
Guardiola was eerste keus van KNVB voor functie bondscoach

ZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.

17 uur geleden