Ten Hag na zege op Arsenal vol lof over Antony en Rashford
MANCHESTER (ANP) - Erik ten Hag was zondag na de zege van Manchester United op Arsenal (3-1) te spreken over de samenwerking tussen debutant Antony en Marcus Rashford. De van Ajax overgekomen Antony opende op aangeven van Rashford voor rust de score. Rashford zelf besliste het duel in de tweede helft met de tweede en derde treffer van ManUnited.
"Ze speelden allebei geweldig, er ging continu dreiging van ze uit", aldus Ten Hag, die de laatste vier competitieduels met Manchester United won. "We hebben een ongelooflijk sterke voorhoede, met creativiteit en snelheid. Dit was pas de eerste keer dat ze samenspeelden en ik vond dit optreden geweldig om te zien."
Ten Hag vond de openingsfase van zijn elftal indrukwekkend. "Dit waren denk ik de beste 10 minuten van het seizoen. We hebben daarnaast weer een goede spirit getoond en laten zien met tegenslagen om te kunnen gaan", oordeelde de voormalig coach van Ajax over de gelijkmaker. "We zijn er qua mentaliteit echt op vooruit gegaan. We hebben de juiste karakters binnen de ploeg, het komt nu aan op nog betere samenwerking. We spelen niet zo lang samen als de spelers van Arsenal doen. Als we straks beter worden in balbezit, kunnen we een wedstrijd meer gaan dicteren."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.
11 uur geledenFÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.
15 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.
15 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
23 uur geleden