Ten Hag na zege op Arsenal vol lof over Antony en Rashford
MANCHESTER (ANP) - Erik ten Hag was zondag na de zege van Manchester United op Arsenal (3-1) te spreken over de samenwerking tussen debutant Antony en Marcus Rashford. De van Ajax overgekomen Antony opende op aangeven van Rashford voor rust de score. Rashford zelf besliste het duel in de tweede helft met de tweede en derde treffer van ManUnited.
"Ze speelden allebei geweldig, er ging continu dreiging van ze uit", aldus Ten Hag, die de laatste vier competitieduels met Manchester United won. "We hebben een ongelooflijk sterke voorhoede, met creativiteit en snelheid. Dit was pas de eerste keer dat ze samenspeelden en ik vond dit optreden geweldig om te zien."
Ten Hag vond de openingsfase van zijn elftal indrukwekkend. "Dit waren denk ik de beste 10 minuten van het seizoen. We hebben daarnaast weer een goede spirit getoond en laten zien met tegenslagen om te kunnen gaan", oordeelde de voormalig coach van Ajax over de gelijkmaker. "We zijn er qua mentaliteit echt op vooruit gegaan. We hebben de juiste karakters binnen de ploeg, het komt nu aan op nog betere samenwerking. We spelen niet zo lang samen als de spelers van Arsenal doen. Als we straks beter worden in balbezit, kunnen we een wedstrijd meer gaan dicteren."
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
4 minuten geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.
16 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het thuisduel met Feyenoord in de Johan Cruijff ArenA punten laten liggen in de titelstrijd. Voor het oog van een kleine 10.000 toeschouwers eindigde de Eredivisiewedstrijd tussen de Amsterdamse en Rotterdamse vrouwen in 0-0. Daardoor kunnen koploper PSV en FC Twente later op zondag afstand nemen op de ranglijst.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie een belangrijke zege geboekt. Het elftal van trainer Ruben den Uil was met liefst 5-0 te sterk voor FC Utrecht, dat op de achtste plaats staat. FC Utrecht speelde een uur lang met een man minder na een rode kaart (twee keer geel) voor verdediger Matisse Didden.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
17 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
18 uur geleden