Ten Hag moet tiener Garnacho enige tijd missen bij United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag kan bij Manchester United voorlopig niet beschikken over Alejandro Garnacho. De 18-jarige aanvaller heeft aan het doelpuntloze gelijkspel van afgelopen weekend tegen Southampton een blessure overgehouden.
Garnacho heeft zich ook afgemeld voor de komende interlandperiode. Hij had zijn debuut kunnen maken voor de Argentijnse ploeg. "Het is moeilijk onder woorden te kunnen brengen hoe ik me nu voel. Helaas ben ik niet in staat mijn team te hepen in een belangrijke fase van het seizoen", zei Garnacho. "Maar dat is onderdeel van voetbal en ons beroep."
Garnacho kwam dit seizoen tot vijftien competitiewedstrijden voor United en daarin was hij twee keer trefzeker. Hij mist volgens United, dat niet meldt hoe lang de tiener uit de roulatie is, sowieso de duels voor de komende interlandbreak. De ploeg van Ten Hag treft donderdag het Spaanse Real Betis in de Europa League en zondag Fulham in de FA Cup.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
3 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
13 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
14 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
15 uur geleden