
Ten Hag moet tiener Garnacho enige tijd missen bij United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag kan bij Manchester United voorlopig niet beschikken over Alejandro Garnacho. De 18-jarige aanvaller heeft aan het doelpuntloze gelijkspel van afgelopen weekend tegen Southampton een blessure overgehouden.
Garnacho heeft zich ook afgemeld voor de komende interlandperiode. Hij had zijn debuut kunnen maken voor de Argentijnse ploeg. "Het is moeilijk onder woorden te kunnen brengen hoe ik me nu voel. Helaas ben ik niet in staat mijn team te hepen in een belangrijke fase van het seizoen", zei Garnacho. "Maar dat is onderdeel van voetbal en ons beroep."
Garnacho kwam dit seizoen tot vijftien competitiewedstrijden voor United en daarin was hij twee keer trefzeker. Hij mist volgens United, dat niet meldt hoe lang de tiener uit de roulatie is, sowieso de duels voor de komende interlandbreak. De ploeg van Ten Hag treft donderdag het Spaanse Real Betis in de Europa League en zondag Fulham in de FA Cup.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Bruno Martins Indi kon de pijnlijke nederlaag tegen Go Ahead Eagles in de finale van de KNVB-beker maar moeilijk een plek geven. "Dit komt zeker hard aan. Het is een emotionele mokerslag", vertelde de aanvoerder van AZ in de catacomben van De Kuip.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Nottingham Forest heeft door de zege bij Tottenham Hotspur de derde plaats in de Premier League heroverd. De ploeg van coach Nuno won met 2-1 in Londen.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mats Deijl maakte al gauw na de zenuwslopende bekerfinale tussen Go Ahead Eagles en AZ een rustige indruk. "Misschien denken mensen dat ik gek ben. Maar sorry, zo ben ik nu eenmaal", aldus de aanvoerder op een persconferentie in De Kuip.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ-trainer Maarten Martens maakte na de verloren bekerfinale tegen Go Ahead Eagles een aangeslagen indruk. "We hadden na 90 minuten verdiend de beker de lucht in moeten steken. Bij 2-0 was het klaar geweest. Dit doet heel veel pijn", sprak de trainer op een persconferentie in De Kuip.
9 uur geledenDEVENTER (ANP) - In Deventer is het feest losgebarsten na de overwinning van Go Ahead Eagles in de finale van de KNVB-beker. De club won in Rotterdam na strafschoppen van AZ. Direct na het laatste fluitsignaal brak er groot feest los in de binnenstad.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Paul Simonis van Go Ahead Eagles beleefde volgens eigen zeggen de meest bijzondere dag van zijn leven. Echt grandioos, zo met elkaar en met het publiek. Ze hebben dit echt verdiend", zei hij bij ESPN na de met strafschoppen gewonnen bekerfinale.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Doelman Jari De Busser van Go Ahead Eagles had geen woorden voor de bekerwinst na strafschoppen tegen AZ. "Bizar. Ik heb hier geen woorden voor. Dat had ik al niet na de halve finale tegen PSV. Dit is een jongensdroom", zei De Busser bij ESPN.
10 uur geleden