
Ten Hag moet tiener Garnacho enige tijd missen bij United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag kan bij Manchester United voorlopig niet beschikken over Alejandro Garnacho. De 18-jarige aanvaller heeft aan het doelpuntloze gelijkspel van afgelopen weekend tegen Southampton een blessure overgehouden.
Garnacho heeft zich ook afgemeld voor de komende interlandperiode. Hij had zijn debuut kunnen maken voor de Argentijnse ploeg. "Het is moeilijk onder woorden te kunnen brengen hoe ik me nu voel. Helaas ben ik niet in staat mijn team te hepen in een belangrijke fase van het seizoen", zei Garnacho. "Maar dat is onderdeel van voetbal en ons beroep."
Garnacho kwam dit seizoen tot vijftien competitiewedstrijden voor United en daarin was hij twee keer trefzeker. Hij mist volgens United, dat niet meldt hoe lang de tiener uit de roulatie is, sowieso de duels voor de komende interlandbreak. De ploeg van Ten Hag treft donderdag het Spaanse Real Betis in de Europa League en zondag Fulham in de FA Cup.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.
4 uur geledenNYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.
5 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
1 dag geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
1 dag geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
1 dag geleden