Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag mist Martínez rest van seizoen bij Manchester United

Ten Hag mist Martínez rest van seizoen bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag kan de rest van het seizoen bij Manchester United geen beroep meer doen op Lisandro Martínez. De Argentijnse verdediger heeft een middenvoetsbeentje gebroken. Dat gebeurde donderdag in de slotfase van het eerste duel met Sevilla in de kwartfinales van de Europa League.

Martínez blesseerde zich terwijl hij met de bal aan zijn voet wilde opstomen. Zonder een tegenstander in zijn nabijheid ging de Argentijn ineens op het veld liggen. Hij greep gelijk naar zijn voet. De 25-jarige verdediger, een vaste waarde centraal achterin bij ManUnited, werd door twee Argentijnse spelers van Sevilla naar de kant gedragen.

Omdat Ten Hag op dat moment al vijf keer had gewisseld, moest de thuisploeg de wedstrijd met tien man uitspelen. In de blessuretijd kreeg Manchester United de 2-2 tegen. Sevilla kwam in de slotfase via eigen doelpunten van Tyrell Malacia en Harry Maguire terug van een 2-0-achterstand.

Raphaël Varane

Martínez mist niet alleen de return volgende week in Spanje, maar ook de resterende negen wedstrijden in de Premier League. Manchester United is ook nog actief in het toernooi om de FA Cup. De Argentijnse wereldkampioen won dit jaar met de ploeg van Ten Hag al de League Cup.

De Nederlandse trainer kan de komende weken ook niet beschikken over Raphaël Varane. De Franse verdediger moest zich tegen Sevilla in de rust al laten vervangen vanwege een blessure. Volgens ManUnited staat Varane "een paar weken" aan de kant. Varane en Martínez vormden dit seizoen meestal het centrale verdedigingsduo van de Engelse club.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

1 uur geleden
Feyenoord geeft seizoenkaarthouders op korte termijn 'hardcards'

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.

3 uur geleden
City wint stadsderby van Manchester met 3-0 van United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.

3 uur geleden
Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

5 uur geleden
Liverpool na zege bij Burnley nog zonder puntenverlies aan kop

BURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.

6 uur geleden
Heracles blijft na thuisnederlaag tegen AZ puntloos laatste

ALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.

6 uur geleden
Directeur Leverkusen: met ontslag Ten Hag is fout rechtgezet

LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen had geen andere keuze dan trainer Erik ten Hag te ontslaan. Dat zei Fernando Carro, voorzitter van de directie van de Duitse voetbalclub, zondag tegen het programma Bild Sport op Welt TV.

8 uur geleden