Ten Hag mist Martínez rest van seizoen bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag kan de rest van het seizoen bij Manchester United geen beroep meer doen op Lisandro Martínez. De Argentijnse verdediger heeft een middenvoetsbeentje gebroken. Dat gebeurde donderdag in de slotfase van het eerste duel met Sevilla in de kwartfinales van de Europa League.
Martínez blesseerde zich terwijl hij met de bal aan zijn voet wilde opstomen. Zonder een tegenstander in zijn nabijheid ging de Argentijn ineens op het veld liggen. Hij greep gelijk naar zijn voet. De 25-jarige verdediger, een vaste waarde centraal achterin bij ManUnited, werd door twee Argentijnse spelers van Sevilla naar de kant gedragen.
Martínez mist niet alleen de return volgende week in Spanje, maar ook de resterende negen wedstrijden in de Premier League. Manchester United is ook nog actief in het toernooi om de FA Cup. De Argentijnse wereldkampioen won dit jaar met de ploeg van Ten Hag al de League Cup.
Meer uit Voetbal
TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
54 minuten geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
11 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
13 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
15 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
15 uur geleden