Ten Hag mist Martínez rest van seizoen bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag kan de rest van het seizoen bij Manchester United geen beroep meer doen op Lisandro Martínez. De Argentijnse verdediger heeft een middenvoetsbeentje gebroken. Dat gebeurde donderdag in de slotfase van het eerste duel met Sevilla in de kwartfinales van de Europa League.
Martínez blesseerde zich terwijl hij met de bal aan zijn voet wilde opstomen. Zonder een tegenstander in zijn nabijheid ging de Argentijn ineens op het veld liggen. Hij greep gelijk naar zijn voet. De 25-jarige verdediger, een vaste waarde centraal achterin bij ManUnited, werd door twee Argentijnse spelers van Sevilla naar de kant gedragen.
Martínez mist niet alleen de return volgende week in Spanje, maar ook de resterende negen wedstrijden in de Premier League. Manchester United is ook nog actief in het toernooi om de FA Cup. De Argentijnse wereldkampioen won dit jaar met de ploeg van Ten Hag al de League Cup.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
5 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
10 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
13 uur geleden