Ten Hag met tiental ManUnited onderuit bij FC Kopenhagen
KOPENHAGEN (ANP) - Erik ten Hag is met Manchester United tegen een nederlaag in de Champions League aangelopen bij FC Kopenhagen. De Denen wonnen in eigen huis met 4-3 tegen de Engelse ploeg die lang met tien man stond, na een rode kaart voor Marcus Rashford.
Manchester staat door de nederlaag laatste in Groep A. Achter Bayern München dat zich door een 2-1-zege op Galatasaray plaatste voor de achtste finales, hebben Kopenhagen en Galatasaray 4 punten. United heeft er 3.
United begon goed in de Deense hoofdstad. Nota bene Rasmus Højlund, voormalig jeugdspeler van Kopenhagen, opende de score voor de ploeg van Ten Hag. Na een gestopt schot van Alejandro Garnacho tikte de Deen ook nog eens de 2-0 binnen.
Overtreding
Nog in de eerste helft ging het echter mis voor United. Na ingrijpen van de VAR stuurde scheidsrechter Donatas Rumsas Rashford uit het veld na een overtreding op Elias Jelert. Mohamed Elyounoussi schoot even later de 2-1 binnen op aangever van Diogo Gonçalves. In de extra tijd na het lange oponthoud maakte Kopenhagen ook nog gelijk. Na hands van Harry Maguire benutte Gonçalves de strafschop.
In de tweede helft gaf Rumsas ook United een strafschop na hands bij de Denen. Bruno Fernandes zette Manchester opnieuw op voorsprong. Lukas Lerager maakte echter weer gelijk. De jonge invaller Roony Bardghji bezorgde Kopenhagen met een raak schot de zege en maakte de problemen bij Ten Hag en United alleen nog maar groter.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
15 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
15 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
18 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
18 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
22 uur geleden