Ten Hag met Manchester United ook onderuit bij West Ham
LONDEN (ANP) - Manchester United is op bezoek bij West Ham United opnieuw tegen een nederlaag opgelopen. De ploeg uit Londen won met 2-0, onder meer dankzij een doelpunt van Mohammed Kudus, met wie Manchester-coach Erik ten Hag in Amsterdam nog betere tijden beleefde. De oud-Ajacied maakte er in de 78e minuut 2-0 van, dat was ook de eindstand.
Ten Hag, wiens positie wankelt, trof met Edson Álvarez nog een oude bekende. Zijn ploeg oogde opnieuw zwak in het olympisch stadion van Londen. Toch kreeg Manchester, met debutant Willy Kambwala op de plaats van de zieke verdediger Raphaël Varane, voor rust enkele kansjes. Alejandro Garnacho stuitte op West Ham-doelman Alphonse Aréola, die met de nodige moeite ook een schot van Kobbie Mainoo pareerde.
De thuisploeg drong na rust aan. Een kopbal van Jarrod Bowen kon nog net over het doel worden getikt door doelman André Onana. Die eveneens voormalige Ajacied had geen antwoord toen Bowen na een combinatie met Lucas Paquetá vrij voor hem verscheen. Dat was in de 72e minuut. Zes minuten later passeerde ook Kudus zijn voormalige collega bij Ajax.
Door de nederlaag, de achtste van het seizoen, werd Manchester United op de ranglijst van de Premier League gepasseerd door West Ham. De ploeg van Ten Hag zakte naar de achtste plaats en speelt op tweede kerstdag thuis tegen het goed presterende Aston Villa.
Meer uit Voetbal
GUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.
59 minuten geledenMIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.
2 uur geledenTORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.
2 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.
2 uur geledenBOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.
5 uur geledenNEW YORK (ANP) - Gianni Infantino heeft de drinkpauzes bij het wereldkampioenschap voetbal verdedigd. "De belangrijkste reden is de hitte, maar we moeten ook begrijpen dat in een toernooi als het WK - dat 39 dagen duurt en waarbij teams in die periode mogelijk acht wedstrijden spelen - een rustmoment enorm belangrijk is", zei de FIFA-voorzitter dinsdag (plaatselijke tijd) in gesprek met journalisten in New York.
5 uur geledenNEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is erg tevreden over het verloop van het wereldkampioenschap voetbal tot dusverre. "Het is ongelooflijk. Dit is groter dan alles wat de wereld ooit heeft gezien. Niet alleen op voetbalgebied, maar welk evenement dan ook. Het is het meest succesvolle evenement in de geschiedenis", sprak de Zwitser dinsdag (plaatselijke tijd) tegen journalisten in New York.
5 uur geleden