Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag met Manchester United hard onderuit tegen Tottenham

Ten Hag met Manchester United hard onderuit tegen Tottenham

MANCHESTER (ANP) - Tottenham Hotspur heeft het Manchester United van coach Erik ten Hag de derde competitienederlaag bezorgd. Op Old Trafford in Manchester werd het 3-0 voor de club uit Londen, waar Micky van de Ven aan de basis stond van de eerste treffer.

Manchester United is door de nederlaag gezakt naar de twaalfde plaats in de Premier League, waardoor de kritiek op trainer Ten Hag weer zal toenemen. De club, die afgelopen woensdag in de Europa League thuis nog gelijkspeelde tegen FC Twente (1-1), heeft 7 punten, 8 minder dan koploper Liverpool. Tottenham van coach Ange Postecoglou heeft 10 punten en staat daarmee achtste.

Van de Ven liep bij een balovername in de eerste helft de gehele linkerflank van United eruit. De verdediger van de Spurs gaf voor op Brennan Johnson die maar hoefde binnen te tikken. De Spurs kregen daarna nog kansen via James Maddison, Timo Werner en een omhaal van Cristian Romero die net naast ging. United-aanvoerder Bruno Fernandes werd vlak voor de rust na een overtreding op Maddison met rood weggestuurd.

Aan het begin van de tweede helft haalde Ten Hag Joshua Zirkzee naar de kant. Matthijs de Ligt kon een voorzet van Johnson vlak na de rust niet goed tegenhouden, waarop Dejan Kulusevski de bal in de lucht langs doelman André Onana tikte. Dominic Solanke schoot uit een corner de derde treffer binnen en maakte de nederlaag voor United nog pijnlijker.

Meer uit Voetbal

FC Twente contracteert Israëlische verdediger Lemkin

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft Stav Lemkin aan de selectie toegevoegd. De 22-jarige Israëlische verdediger komt over van Sjachtar Donetsk en ondertekent een driejarig contract.

8 uur geleden
Kuijt volgt bij FC Dordrecht Boel op als hoofdtrainer

DORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt is de nieuwe trainer van FC Dordrecht. De voormalig international is bij de eerstedivisionist de opvolger van Melvin Boel, die onlangs de overstap maakte naar Go Ahead Eagles.

9 uur geleden
Perisic verlengt contract bij PSV met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Ivan Perisic blijft bij PSV voetballen. De 36-jarige aanvaller verlengde vrijdag zijn contract met twee jaar, tot de zomer van 2027.

9 uur geleden
Oranjevrouwen winnen besloten oefenduel met 3-0 van Finland

LEEUWARDEN (ANP) - Nederland heeft op vrijdagmiddag een besloten oefenwedstrijd in Leeuwarden met 3-0 gewonnen van Finland. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt. De doelpunten van de Oranjevrouwen werden gemaakt door Lynn Wilms, Chasity Grant en Shanice van de Sanden.

13 uur geleden
Van Gastel vervolgt trainersloopbaan in Indonesië

YOGYAKARTA (ANP) - Jean-Paul van Gastel vervolgt zijn trainersloopbaan in Indonesië. De oud-Feyenoorder heeft een contract ondertekend bij PSIM Yogyakarta, dat afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerde.

13 uur geleden
Van Nistelrooij weg als coach bij gedegradeerd Leicester City

LEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij vertrekt als coach van Leicester City. Dat heeft de Engelse voetbalclub via de sociale media bekendgemaakt. Leicester City degradeerde onder Van Nistelrooij uit de Premier League. Het contract van Van Nistelrooij liep nog tot medio 2027.

18 uur geleden
Real Madrid en Al-Hilal naar achtste finales op WK voor clubs

PHILADELPHIA (ANP) - Real Madrid en Al-Hilal hebben zich als laatste twee geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Real eindigde als eerste in groep H door een 3-0-zege op RB Salzburg. Al-Hilal uit Saudi-Arabië versloeg het Mexicaanse Pachuca met 2-0.

19 uur geleden