Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag maakt zich pas zorgen als Ajax geen kansen meer krijgt

Ten Hag maakt zich pas zorgen als Ajax geen kansen meer krijgt

SITTARD (ANP) - Trainer Erik ten Hag weet niet waarom Ajax na de winterstop zoveel kansen mist. "Je hebt soms van die fases in een seizoen", zei hij na de moeizame uitzege bij Fortuna Sittard (1-2). "Ik zou me pas echt zorgen gaan maken als we geen kansen meer krijgen."

"Maar we hebben vooral voor rust ontzettend veel kansen gecreëerd", zei Ten Hag bij ESPN. "Dusan Tadic miste er drie of vier, Haller ook. En Antony ook wel twee. Als we er wel een paar meer maken, dan krijgen we het niet zo lastig."

Ten Hag verklaarde de vele gemiste kansen niet door het volle speelschema. "Haller speelde woensdag tegen AZ een helft en Tadic nog korter. En Antony heeft helemaal niet meegedaan. Nee, we moeten gewoon scherper voor het doel worden."

Ajax dreigde even in de problemen te komen toen Fortuna in de 48e minuut gelijkmaakte. "Onze rechterkant begon veel te slap aan de tweede helft", doelde Ten Hag vooral op Noussair Mazraoui en Antony. Hij wisselde het duo direct na de gelijkmaker. "Als ze goed zijn, dan zijn ze nauwelijks te houden. Maar dit was niet goed", mopperde hij.

Ten Hag ontkende dat hij afgelopen week een gesprek met de leiding van Borussia Mönchengladbach heeft gevoerd, zoals de Duitse krant Bild meldde. "Dat hebben ze fout", stelde hij. "We spelen om de drie dagen een wedstrijd. Mijn focus ligt op Ajax."

Meer uit Voetbal

Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

23 minuten geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

1 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

2 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

3 uur geleden
Iraanse voetbalploeg stelt dat VS hun land niet kan weren van WK

TEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".

4 uur geleden
FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

5 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

19 uur geleden