Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag looft United-verdediging na gelijkspel bij Aston Villa

Ten Hag looft United-verdediging na gelijkspel bij Aston Villa

BIRMINGHAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag is blij met het verdedigende optreden van Manchester United na het gelijkspel bij Aston Villa (0-0). "Je bent natuurlijk alleen echt blij met een zege, maar we behalen ons vierde clean sheet van het seizoen. Dat is goed. Ook aan de bal waren we dominant, maar we creëerden niet zoveel als in andere wedstrijden. De verbinding tussen de voorhoedespelers was er niet", reageerde de onder grote druk verkerende Nederlander voor de camera van Viaplay.

Het naar de veertiende plaats afgezakte United incasseerde in de afgelopen twee duels met Porto (3-3) en Tottenham Hotspur (0-3) zes doelpunten. Tegen Villa koos Ten Hag voor centrale verdedigers Harry Maguire en Jonny Evans in plaats van Matthijs de Ligt en Lisandro Martínez. De Ligt mocht halverwege wel invallen voor de geblesseerde Maguire.

"Ze speelden alle drie heel goed vandaag. Er was een goede organisatie en communicatie. Maar ook de aanvallers leverden op dat vlak een goede bijdrage", aldus Ten Hag.

Britse media gingen ervan uit dat na het duel met Villa een besluit zou vallen over de toekomst van Ten Hag bij United, dat de slechtste competitiestart beleeft sinds 1989. De Nederlander houdt er zelf rekening mee dat hij ook na de interlandperiode nog trainer is van United. "Ik laat de spelers gaan en hoop dat ze een goede tijd hebben en fit blijven. Als ze terugkomen, gaan we er weer voor. We willen dit een succesvol seizoen maken."

Meer uit Voetbal

Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

4 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

4 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

4 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

4 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

5 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

5 uur geleden
Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

6 uur geleden