Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag looft United-verdediging na gelijkspel bij Aston Villa

Ten Hag looft United-verdediging na gelijkspel bij Aston Villa

BIRMINGHAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag is blij met het verdedigende optreden van Manchester United na het gelijkspel bij Aston Villa (0-0). "Je bent natuurlijk alleen echt blij met een zege, maar we behalen ons vierde clean sheet van het seizoen. Dat is goed. Ook aan de bal waren we dominant, maar we creëerden niet zoveel als in andere wedstrijden. De verbinding tussen de voorhoedespelers was er niet", reageerde de onder grote druk verkerende Nederlander voor de camera van Viaplay.

Het naar de veertiende plaats afgezakte United incasseerde in de afgelopen twee duels met Porto (3-3) en Tottenham Hotspur (0-3) zes doelpunten. Tegen Villa koos Ten Hag voor centrale verdedigers Harry Maguire en Jonny Evans in plaats van Matthijs de Ligt en Lisandro Martínez. De Ligt mocht halverwege wel invallen voor de geblesseerde Maguire.

"Ze speelden alle drie heel goed vandaag. Er was een goede organisatie en communicatie. Maar ook de aanvallers leverden op dat vlak een goede bijdrage", aldus Ten Hag.

Britse media gingen ervan uit dat na het duel met Villa een besluit zou vallen over de toekomst van Ten Hag bij United, dat de slechtste competitiestart beleeft sinds 1989. De Nederlander houdt er zelf rekening mee dat hij ook na de interlandperiode nog trainer is van United. "Ik laat de spelers gaan en hoop dat ze een goede tijd hebben en fit blijven. Als ze terugkomen, gaan we er weer voor. We willen dit een succesvol seizoen maken."

Meer uit Voetbal

Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

19 minuten geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

3 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

8 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

8 uur geleden
Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

20 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

21 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

22 uur geleden