Ten Hag looft United-verdediging na gelijkspel bij Aston Villa
BIRMINGHAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag is blij met het verdedigende optreden van Manchester United na het gelijkspel bij Aston Villa (0-0). "Je bent natuurlijk alleen echt blij met een zege, maar we behalen ons vierde clean sheet van het seizoen. Dat is goed. Ook aan de bal waren we dominant, maar we creëerden niet zoveel als in andere wedstrijden. De verbinding tussen de voorhoedespelers was er niet", reageerde de onder grote druk verkerende Nederlander voor de camera van Viaplay.
Het naar de veertiende plaats afgezakte United incasseerde in de afgelopen twee duels met Porto (3-3) en Tottenham Hotspur (0-3) zes doelpunten. Tegen Villa koos Ten Hag voor centrale verdedigers Harry Maguire en Jonny Evans in plaats van Matthijs de Ligt en Lisandro Martínez. De Ligt mocht halverwege wel invallen voor de geblesseerde Maguire.
"Ze speelden alle drie heel goed vandaag. Er was een goede organisatie en communicatie. Maar ook de aanvallers leverden op dat vlak een goede bijdrage", aldus Ten Hag.
Britse media gingen ervan uit dat na het duel met Villa een besluit zou vallen over de toekomst van Ten Hag bij United, dat de slechtste competitiestart beleeft sinds 1989. De Nederlander houdt er zelf rekening mee dat hij ook na de interlandperiode nog trainer is van United. "Ik laat de spelers gaan en hoop dat ze een goede tijd hebben en fit blijven. Als ze terugkomen, gaan we er weer voor. We willen dit een succesvol seizoen maken."
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
49 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
13 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
15 uur geleden