Ten Hag krijgt nog een directeur voetbal bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de clubleiding versterkt met Andy O'Boyle als plaatsvervangend directeur voetbal. Hij gaat directeur voetbal John Murtough ondersteunen bij het aansturen van de voetbalstrategie voor het eerste elftal, de jeugdopleiding en het vrouwenteam, meldt de club uit de Premier League op zijn website. O'Boyle werkte eerder bij de club als jeugdcoach. De laatste jaren had hij een hoge functie in de Premier League.
"Ik ben blij dat ik weer aan de slag kan bij Manchester United in zo'n opwindende tijd voor de club, nu het eerste elftal zich opmaakt voor een nieuwe start onder Erik ten Hag", zegt O'Boyle op de website van de club. "Het was een voorrecht om de afgelopen vijf jaar in dienst te zijn geweest van de Premier League, maar ik kan niet wachten om bij United aan de slag te gaan en mijn steentje bij te dragen aan het creëren van de juiste omgeving voor voetbalsucces."
Ten Hag is vrijwel direct na het behalen van de landstitel met Ajax aan de slag gegaan bij Manchester United. De coach heeft voor drie jaar getekend bij de club uit de Premier League, die afgelopen seizoen op een tegenvallende zesde plaats eindigde. Mitchell van der Gaag en Steve McClaren zijn op voorspraak van Ten Hag aangesteld als zijn assistent-trainers.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
15 minuten geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
11 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
12 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
13 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
21 uur geleden