Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag krijgt nog een directeur voetbal bij Manchester United

Ten Hag krijgt nog een directeur voetbal bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de clubleiding versterkt met Andy O'Boyle als plaatsvervangend directeur voetbal. Hij gaat directeur voetbal John Murtough ondersteunen bij het aansturen van de voetbalstrategie voor het eerste elftal, de jeugdopleiding en het vrouwenteam, meldt de club uit de Premier League op zijn website. O'Boyle werkte eerder bij de club als jeugdcoach. De laatste jaren had hij een hoge functie in de Premier League.

"Ik ben blij dat ik weer aan de slag kan bij Manchester United in zo'n opwindende tijd voor de club, nu het eerste elftal zich opmaakt voor een nieuwe start onder Erik ten Hag", zegt O'Boyle op de website van de club. "Het was een voorrecht om de afgelopen vijf jaar in dienst te zijn geweest van de Premier League, maar ik kan niet wachten om bij United aan de slag te gaan en mijn steentje bij te dragen aan het creëren van de juiste omgeving voor voetbalsucces."

Ten Hag is vrijwel direct na het behalen van de landstitel met Ajax aan de slag gegaan bij Manchester United. De coach heeft voor drie jaar getekend bij de club uit de Premier League, die afgelopen seizoen op een tegenvallende zesde plaats eindigde. Mitchell van der Gaag en Steve McClaren zijn op voorspraak van Ten Hag aangesteld als zijn assistent-trainers.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

3 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

3 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

3 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

4 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

5 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

15 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

17 uur geleden