Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag krijgt nog een directeur voetbal bij Manchester United

Ten Hag krijgt nog een directeur voetbal bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de clubleiding versterkt met Andy O'Boyle als plaatsvervangend directeur voetbal. Hij gaat directeur voetbal John Murtough ondersteunen bij het aansturen van de voetbalstrategie voor het eerste elftal, de jeugdopleiding en het vrouwenteam, meldt de club uit de Premier League op zijn website. O'Boyle werkte eerder bij de club als jeugdcoach. De laatste jaren had hij een hoge functie in de Premier League.

"Ik ben blij dat ik weer aan de slag kan bij Manchester United in zo'n opwindende tijd voor de club, nu het eerste elftal zich opmaakt voor een nieuwe start onder Erik ten Hag", zegt O'Boyle op de website van de club. "Het was een voorrecht om de afgelopen vijf jaar in dienst te zijn geweest van de Premier League, maar ik kan niet wachten om bij United aan de slag te gaan en mijn steentje bij te dragen aan het creëren van de juiste omgeving voor voetbalsucces."

Ten Hag is vrijwel direct na het behalen van de landstitel met Ajax aan de slag gegaan bij Manchester United. De coach heeft voor drie jaar getekend bij de club uit de Premier League, die afgelopen seizoen op een tegenvallende zesde plaats eindigde. Mitchell van der Gaag en Steve McClaren zijn op voorspraak van Ten Hag aangesteld als zijn assistent-trainers.

Meer uit Voetbal

Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

2 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

3 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

4 uur geleden
Ajax accepteert schorsing van een duel voor Tomiyasu

AMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.

4 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt bekerfinale tussen AZ en NEC

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).

4 uur geleden
Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

1 dag geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

1 dag geleden