Ten Hag: kleine dingen hebben grote consequenties
AMSTERDAM (ANP) - Erik ten Hag noemde de uitschakeling van Ajax in de achtste finales van de Champions League tegen Benfica "bitter". "We waren 75 procent van de speeltijd de bovenliggende partij. We hebben kansen bij elkaar gespeeld en ook defensief stond het goed. We hebben nagenoeg niets weggegeven", zei de trainer van de Amsterdammers tegen RTL7.
Ajax verloor met 1-0 van de Portugezen, die scoorden uit een vrije trap. "Kleine dingen hebben grote consequenties", aldus Ten Hag over dat moment. "Ik vond het geen vrije trap, het was te zwaar bestraft. Daarna was er miscommunicatie tussen twee spelers. We weten hoe gevaarlijk Benfica kan zijn. We hebben ze totaal geneutraliseerd, op één momentje na."
Ten Hag was grotendeels tevreden over het niveau dat Ajax haalde. "Je kunt niet zeggen dat de vorm ontbreekt. Het moet ook meezitten. De laatste pass, de laatste aanname, moet goed zijn om een aanval wél af te ronden. De individuele kwaliteit moet de doorslag geven, maar dat was vanavond niet zo."
Meer uit Sport
ZANDVOORT (ANP) - Kampioenschapsleider Kimi Antonelli is na de sprintrace bij de Dutch Grand Prix in Zandvoort iets uitgelopen in de stand. De 19-jarige Italiaan van Mercedes eindigde in de korte race op het circuit in de duinen als vierde en kwam dankzij zijn 5 verdiende punten op 224 punten.
1 uur geledenZANDVOORT (ANP) - George Russell was vooral blij dat de regen viel na de finish van de sprintrace bij de Dutch Grand Prix op Zandvoort. "Als het een ronde eerder was gaan regenen, had de race wel eens heel anders kunnen eindigen", zei de Brit van Mercedes na zijn overwinning in de korte race over 100 kilometer. "Je komt hier met 320 kilometer per uur op de eerste bocht af. Dan kunnen er rare dingen gebeuren als de baan ineens nat is."
1 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen keek met gemengde gevoelens terug op de sprintrace. De 28-jarige Formule 1-coureur eindigde op de zesde plaats. "Er gebeurde niet heel veel. De andere auto's reden makkelijk weg. Het enige positieve was de snelheid van de auto", zei Verstappen in Zandvoort tegen Viaplay. "Maar inhalen is hier vrijwel onmogelijk."
2 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen is als zesde geëindigd in de sprintrace bij de laatste Dutch Grand Prix. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 miste de snelheid in zijn Red Bull om mee te kunnen strijden vooraan. George Russell zette zijn poleposition om in de overwinning. De Brit van Mercedes reed vanaf de start aan de leiding en stond die niet meer af.
2 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De tribunes rond het circuit van Zandvoort stromen zaterdag vol voor de eerste sprintrace ooit in de Formule 1 in Nederland. Maximaal 105.000 racefans zullen de Brit George Russell om 12.00 uur van poleposition zien vertrekken. Max Verstappen vertrekt van de zesde positie.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/AFP) - Na Jannik Sinner heeft ook Holger Rune zich afgemeld voor de US Open, het laatste grandslamtoernooi van het jaar. De 23-jarige Deense tennisser is niet op tijd hersteld van een achillespeesblessure, die hem al sinds oktober aan de kant houdt.
6 uur geledenLAUSANNE (ANP) - Femke Broeders-Bol heeft bij de Diamond League-wedstrijd in Lausanne het Nederlands record op de 800 meter verbeterd. De 26-jarige Nederlandse atlete kwam tot een tijd van 1.55,41.
17 uur geleden