Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag kijkt al vooruit na eerste prijs ManUnited sinds 2017

Ten Hag kijkt al vooruit na eerste prijs ManUnited sinds 2017

LONDEN (ANP) - Manchester United-trainer Erik ten Hag hoopt dat het veroveren van de League Cup het beginpunt is van een nieuwe succesvolle periode voor de club. "Dit moet een inspiratie zijn voor meer", zei de Nederlandse coach na afloop van de finale tegen Newcastle United op Wembley (2-0).

Het was Ten Hag, die in de zomer Ajax verruilde voor Manchester, niet ontgaan dat de Engelse grootmacht al sinds 2017 geen prijs had gepakt. "Voor de club betekent dit heel veel na die prijzendroogte", verklaarde Ten Hag tegenover Viaplay. "Het geeft vertrouwen voor dit seizoen en de toekomst, want ik heb - als het goed is - een aantal jaren om te bouwen."

"Het is een geweldige motivatie voor de spelersgroep. We zijn op de goede weg en ze beseffen dat we hoge toppen kunnen bereiken. Deze groep kan zich ook vormen naar een wedstrijd. Als het mooi kan, kunnen ze geweldig voetballen, zoals afgelopen week tegen Barcelona. Vandaag was meer een vechtwedstrijd met een hoge intensiteit tegen een fysieke sterke tegenstander. Dan kunnen ze ook een manier vinden om te winnen", aldus Ten Hag.

United is dit seizoen nog op drie fronten actief. De ploeg uit Manchester zit nog in de Europa League, de FA Cup en staat op de derde plaats in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

1 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

5 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

7 uur geleden
KNVB-directeur: onwijs vervelend om tegenover NAC te staan

UTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.

10 uur geleden
NAC houdt vast aan eis overspelen duel met Go Ahead Eagles

UTRECHT (ANP) - NAC Breda houdt vast aan de eis om het competitieduel met Go Ahead Eagles over te spelen. Dat heeft de advocaat van de Bredase club voor de rechtbank in Utrecht gezegd in een zaak tegen de KNVB. Volgens NAC gaat het om "het consequent toepassen van de regels" omdat bij de Eagles een speler meedeed die niet speelgerechtigd was. "Bij afwijking ontstaat willekeur", aldus de advocaat. De rechter doet maandag om 12.00 uur uitspraak in het kort geding.

12 uur geleden
Media: gele kaarten tijdens WK ook al na groepsfase geschrapt

VANCOUVER (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA voert na de groepsfase van het komende WK een extra moment in om gele kaarten te schrappen. Dat moet voorkomen dat meer spelers geschorst worden, nu het toernooi door het hogere aantal deelnemers een extra knock-outronde kent. Na de kwartfinales worden de gele kaarten ook geschrapt, net als tijdens eerdere WK's. Dat melden bronnen aan de Britse omroep BBC en het Duitse persbureau dpa.

13 uur geleden