Ten Hag houdt hoop op Europees vervolg United voor duel met Bayern
MANCHESTER (ANP/AFP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft, ondanks de laatste plaats in de Champions League-groep, de hoop nog niet opgegeven op een vervolg in Europa. "Ik denk nooit in negatieve scenario's. We denken positief, dus we weten wat we moeten doen", zei de Nederlandse coach een dag voor het laatste pouleduel met groepswinnaar Bayern München.
United staat laatste met 4 punten, 1 punt minder dan FC Kopenhagen en Galatasaray. Met een zege op Bayern kunnen de Engelsen zich als nummer 2 nog plaatsen voor de knock-outfase, maar dan moeten Kopenhagen en Galatasaray gelijkspelen in hun onderlinge duel. De nummer 3 van de groep gaat door naar de tussenronde van de Europa League.
"We moeten winnen om in Europa te blijven, dus daar gaat het om", zei Ten Hag tijdens een persconferentie. "We zullen de ploeg voorbereiden met het gevoel en geloof dat we het kunnen doen. Ik denk dat we de laatste weken hebben getoond dat het kan lukken als we ons beste spel spelen."
United gaf twee weken geleden een 3-1-voorsprong weg bij Galatasaray (3-3) en verloor daarna tegen Newcastle United (1-0) en Bournemouth (0-3). Alleen het thuisduel met Chelsea werd in december gewonnen (2-1).
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
3 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
5 uur geleden