Ten Hag houdt hoop op Europees vervolg United voor duel met Bayern
MANCHESTER (ANP/AFP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft, ondanks de laatste plaats in de Champions League-groep, de hoop nog niet opgegeven op een vervolg in Europa. "Ik denk nooit in negatieve scenario's. We denken positief, dus we weten wat we moeten doen", zei de Nederlandse coach een dag voor het laatste pouleduel met groepswinnaar Bayern München.
United staat laatste met 4 punten, 1 punt minder dan FC Kopenhagen en Galatasaray. Met een zege op Bayern kunnen de Engelsen zich als nummer 2 nog plaatsen voor de knock-outfase, maar dan moeten Kopenhagen en Galatasaray gelijkspelen in hun onderlinge duel. De nummer 3 van de groep gaat door naar de tussenronde van de Europa League.
"We moeten winnen om in Europa te blijven, dus daar gaat het om", zei Ten Hag tijdens een persconferentie. "We zullen de ploeg voorbereiden met het gevoel en geloof dat we het kunnen doen. Ik denk dat we de laatste weken hebben getoond dat het kan lukken als we ons beste spel spelen."
United gaf twee weken geleden een 3-1-voorsprong weg bij Galatasaray (3-3) en verloor daarna tegen Newcastle United (1-0) en Bournemouth (0-3). Alleen het thuisduel met Chelsea werd in december gewonnen (2-1).
Meer uit Voetbal
GÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.
32 minuten geledenMIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.
4 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."
5 uur geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat het advies van de advocaat-generaal in de zaak tegen Vitesse "zorgvuldig bestuderen". Dat heeft de voetbalbond bekendgemaakt. Volgens het advies slagen de cassatieklachten niet en mag Vitesse de proflicentie behouden.
7 uur geleden