Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag houdt concurrent van Malacia langer bij Manchester United

Ten Hag houdt concurrent van Malacia langer bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - De Engelse vleugelverdediger Luke Shaw heeft zijn contract bij Manchester United met drie jaar verlengd, tot de zomer van 2027. De 27-jarige linksback is een vaste waarde in het elftal van trainer Erik ten Hag, dat dit seizoen al de League Cup won. Shaw krijgt als linksback meestal de voorkeur boven Oranje-international Tyrell Malacia, afgelopen zomer overgekomen van Feyenoord.

De Engelsman speelt al sinds 2014 voor Manchester United, dat hem destijds overnam van Southampton. Shaw liep in zijn tweede seizoen een dubbele beenbreuk op in een Champions Leagueduel met PSV en was daardoor maanden uitgeschakeld.

De verdediger staat nu op het punt om zijn 250e wedstrijd voor de 'Mancunians' te spelen. De 29-voudig international deed met Engeland mee aan de WK's van 2014 en 2022 en bereikte in 2021 met de nationale ploeg de finale van het EK tegen Italië. Shaw zette de Engelsen daarin al in de 2e minuut op voorsprong - de snelste treffer ooit in een EK-finale - maar desondanks wonnen de Italianen na strafschoppen.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

8 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

9 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

10 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

10 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

11 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

12 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

16 uur geleden