Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag houdt concurrent van Malacia langer bij Manchester United

Ten Hag houdt concurrent van Malacia langer bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - De Engelse vleugelverdediger Luke Shaw heeft zijn contract bij Manchester United met drie jaar verlengd, tot de zomer van 2027. De 27-jarige linksback is een vaste waarde in het elftal van trainer Erik ten Hag, dat dit seizoen al de League Cup won. Shaw krijgt als linksback meestal de voorkeur boven Oranje-international Tyrell Malacia, afgelopen zomer overgekomen van Feyenoord.

De Engelsman speelt al sinds 2014 voor Manchester United, dat hem destijds overnam van Southampton. Shaw liep in zijn tweede seizoen een dubbele beenbreuk op in een Champions Leagueduel met PSV en was daardoor maanden uitgeschakeld.

De verdediger staat nu op het punt om zijn 250e wedstrijd voor de 'Mancunians' te spelen. De 29-voudig international deed met Engeland mee aan de WK's van 2014 en 2022 en bereikte in 2021 met de nationale ploeg de finale van het EK tegen Italië. Shaw zette de Engelsen daarin al in de 2e minuut op voorsprong - de snelste treffer ooit in een EK-finale - maar desondanks wonnen de Italianen na strafschoppen.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

6 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

7 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

8 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

8 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

10 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

12 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

12 uur geleden