Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag hoopt nog steeds dat Dest bij Ajax blijft

Ten Hag hoopt nog steeds dat Dest bij Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag hoopt dat Sergiño Dest bij Ajax blijft. "Ik wil hem niet kwijt, maar soms heb je dat niet helemaal in de hand", zei Ten Hag.

De 19-jarige Dest heeft zich in de belangstelling van onder meer Bayern München gespeeld. De rechtsback vertrekt graag naar de laatste winnaar van de Champions League en wil zijn tot de zomer van 2022 lopende contract bij Ajax niet verlengen.

Bayern München heeft al 15 miljoen euro over voor Dest, die zich vorig seizoen in het basiselftal van Ajax speelde. Directeur voetbalzaken Marc Overmars wil de international van de Verenigde Staten voor dat bedrag echter niet laten gaan. De verwachting is dat de kampioen van Duitsland snel met een hoger bod komt.

Transfermarkt op

Dest zou de vierde basisspeler zijn die Ajax gaat verlaten, na Hakim Ziyech (Chelsea), Donny van de Beek (Manchester United) en Joël Veltman (Brighton & Hove Albion). "Aan de ene kant is het een compliment dat een jongen uit onze eigen opleiding weer naar de absolute top gaat", zei Ten Hag. "Maar wij moeten zo wel steeds opnieuw beginnen. Zonder Dest wordt het dunnetjes achterin en moeten we misschien wel de transfermarkt op. De Champions League begint volgende maand ook weer en dan willen we een ingespeeld team hebben."

Ajax loopt ook nog steeds het risico dat Nicolás Tagliafico en André Onana vertrekken voordat de transfermarkt in oktober weer op slot gaat. "We respecteren afspraken die we met ze hebben gemaakt", zei Ten Hag. "Maar we moeten op een gegeven moment ook aan onszelf denken. Het wordt steeds lastiger om goede vervangers te vinden."

Ajax gaat mogelijk ook de transfermarkt op als Dest, Tagliafico en Onana blijven. "Als we denken dat we ons kunnen versterken, dan zullen we dat zeker doen", zei Ten Hag die niet wilde bevestigen dat directeur voetbalzaken Marc Overmars nog steeds op zoek is naar een middenvelder die geen aanpassingsproblemen heeft en er meteen staat. "Als we nieuws hebben, dan zetten we dat op onze website."

Meer uit Voetbal

Barcelona raakt koppositie kwijt na nederlaag bij Girona

GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.

9 uur geleden
Heitinga niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.

12 uur geleden
Coach Enrique accepteert dat er 'altijd rumoer' is rond PSG

MONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.

13 uur geleden
Coach Mourinho van Benfica vreest 'gekrenkt' Real

LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.

14 uur geleden
Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

18 uur geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

22 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

1 dag geleden