Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag: heel knap om twee keer van koploper Frankrijk te winnen

Ten Hag: heel knap om twee keer van koploper Frankrijk te winnen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag was trots op Ajax na de tweede zege op Lille (2-1). "Twee keer winnen van de koploper van Frankrijk, dat is een heel grote prestatie", zei hij. "Je moet niet onderschatten hoe lastig en knap dat is."

"We speelden lang niet zo goed als vorige week toen we ook met 2-1 wonnen", erkende Ten Hag. "Toen waren we aan de bal wel heel goed. Nu waren we beduidend minder. We leden te veel balverlies. De routiniers hebben ons er doorheen gesleept. Enkele jonge jongens hadden het lastig. Maar daar leren ze van. Voor de jonge jongens is het heel leerzaam dat we Europees actief blijven."

"Maar ook als we minder spelen, dan kunnen we een wedstrijd winnen", zei Ten Hag. "We hadden vooral in de tweede helft een goed defensieve organisatie en over de spirit die in onze ploeg zit, heb ik al een tijdje niets te klagen. We slepen die wedstrijd er weer uit."

Brian Brobbey was weer belangrijk voor Ajax, na zijn winnende treffer van vorige week in Lille. "Hij deed het heel goed", zei Ten Hag. "Hij brengt Tadic en Klaassen in stelling en Neres maakt het winnende doelpunt op aangeven van Brobbey. Zolang hij bij ons is, zijn we heel erg blij."

Meer uit Voetbal

Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

12 uur geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

13 uur geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

14 uur geleden
FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

20 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

1 dag geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

1 dag geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

1 dag geleden