Ten Hag heeft tweeslachtig gevoel na gelijkspel tegen Benfica
LISSABON (ANP) - Trainer Erik ten Hag had gemengde gevoelens na het gelijkspel van Ajax in de uitwedstrijd tegen Benfica (2-2) in de achtste finales van de Champions League. "Met 2-2 gelijkspelen in een uitwedstrijd is best een goed resultaat" zei hij. "Maar er had meer ingezeten. Ik heb daarom een tweeslachtig gevoel."
"We hebben kansen gehad om de 1-3 te maken", doelde Ten Hag onder meer op een schot op de paal van Edson Álvarez. "Maar ook een schot van Mazraoui dat de doelman goed pakt en een mogelijkheid van Gravenberch. Daar hadden we meer moeten uithalen."
Ajax verspeelde tweemaal een voorsprong in Estádio da Luz. "Die eerste treffer was ongelukkig", doelde Ten Hag op een eigen doelpunt van Sébastien Haller. "Maar bij de 2-2 deden we het niet goed. Dat was naïef. Twee verdedigers van ons waren in de aanval. Dan voelen we de wedstrijd niet goed aan."
"We hadden het hier beter moeten doen", zei Ten Hag. "Maar met deze uitslag zie ik voldoende perspectief voor de return van 15 maart in ons eigen stadion. We kunnen veel beter, dat moeten we dan laten zien."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
6 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
11 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
14 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
15 uur geleden