Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag heeft tweeslachtig gevoel na gelijkspel tegen Benfica

Ten Hag heeft tweeslachtig gevoel na gelijkspel tegen Benfica

LISSABON (ANP) - Trainer Erik ten Hag had gemengde gevoelens na het gelijkspel van Ajax in de uitwedstrijd tegen Benfica (2-2) in de achtste finales van de Champions League. "Met 2-2 gelijkspelen in een uitwedstrijd is best een goed resultaat" zei hij. "Maar er had meer ingezeten. Ik heb daarom een tweeslachtig gevoel."

"We hebben kansen gehad om de 1-3 te maken", doelde Ten Hag onder meer op een schot op de paal van Edson Álvarez. "Maar ook een schot van Mazraoui dat de doelman goed pakt en een mogelijkheid van Gravenberch. Daar hadden we meer moeten uithalen."

Ajax verspeelde tweemaal een voorsprong in Estádio da Luz. "Die eerste treffer was ongelukkig", doelde Ten Hag op een eigen doelpunt van Sébastien Haller. "Maar bij de 2-2 deden we het niet goed. Dat was naïef. Twee verdedigers van ons waren in de aanval. Dan voelen we de wedstrijd niet goed aan."

"We hadden het hier beter moeten doen", zei Ten Hag. "Maar met deze uitslag zie ik voldoende perspectief voor de return van 15 maart in ons eigen stadion. We kunnen veel beter, dat moeten we dan laten zien."

Meer uit Voetbal

Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

48 minuten geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

1 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

2 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

2 uur geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

2 uur geleden
Villarreal neemt trainer Pérez over van Rayo Vallecano

VILA-REAL (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft Iñigo Pérez vastgelegd. De 38-jarige trainer komt over van Rayo Vallecano en heeft een contract voor drie seizoenen getekend bij de nummer 3 van La Liga.

3 uur geleden
Oranje-aanvaller Depay ziet hitte op WK niet als groot probleem

ZEIST (ANP) - Memphis Depay ziet de hitte op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet als groot probleem. "Op het WK van 2014 in Brazilië hebben we laten zien dat we het goed vol kunnen houden", sprak de 32-jarige aanvaller van het Nederlands elftal maandag in Zeist.

3 uur geleden