Ten Hag heeft tweeslachtig gevoel na gelijkspel tegen Benfica
LISSABON (ANP) - Trainer Erik ten Hag had gemengde gevoelens na het gelijkspel van Ajax in de uitwedstrijd tegen Benfica (2-2) in de achtste finales van de Champions League. "Met 2-2 gelijkspelen in een uitwedstrijd is best een goed resultaat" zei hij. "Maar er had meer ingezeten. Ik heb daarom een tweeslachtig gevoel."
"We hebben kansen gehad om de 1-3 te maken", doelde Ten Hag onder meer op een schot op de paal van Edson Álvarez. "Maar ook een schot van Mazraoui dat de doelman goed pakt en een mogelijkheid van Gravenberch. Daar hadden we meer moeten uithalen."
Ajax verspeelde tweemaal een voorsprong in Estádio da Luz. "Die eerste treffer was ongelukkig", doelde Ten Hag op een eigen doelpunt van Sébastien Haller. "Maar bij de 2-2 deden we het niet goed. Dat was naïef. Twee verdedigers van ons waren in de aanval. Dan voelen we de wedstrijd niet goed aan."
"We hadden het hier beter moeten doen", zei Ten Hag. "Maar met deze uitslag zie ik voldoende perspectief voor de return van 15 maart in ons eigen stadion. We kunnen veel beter, dat moeten we dan laten zien."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
4 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
4 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
14 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden