Ten Hag heeft tweeslachtig gevoel na gelijkspel tegen Benfica
LISSABON (ANP) - Trainer Erik ten Hag had gemengde gevoelens na het gelijkspel van Ajax in de uitwedstrijd tegen Benfica (2-2) in de achtste finales van de Champions League. "Met 2-2 gelijkspelen in een uitwedstrijd is best een goed resultaat" zei hij. "Maar er had meer ingezeten. Ik heb daarom een tweeslachtig gevoel."
"We hebben kansen gehad om de 1-3 te maken", doelde Ten Hag onder meer op een schot op de paal van Edson Álvarez. "Maar ook een schot van Mazraoui dat de doelman goed pakt en een mogelijkheid van Gravenberch. Daar hadden we meer moeten uithalen."
Ajax verspeelde tweemaal een voorsprong in Estádio da Luz. "Die eerste treffer was ongelukkig", doelde Ten Hag op een eigen doelpunt van Sébastien Haller. "Maar bij de 2-2 deden we het niet goed. Dat was naïef. Twee verdedigers van ons waren in de aanval. Dan voelen we de wedstrijd niet goed aan."
"We hadden het hier beter moeten doen", zei Ten Hag. "Maar met deze uitslag zie ik voldoende perspectief voor de return van 15 maart in ons eigen stadion. We kunnen veel beter, dat moeten we dan laten zien."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
10 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
19 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
22 uur geleden