Ten Hag heeft tweeslachtig gevoel na gelijkspel tegen Benfica
LISSABON (ANP) - Trainer Erik ten Hag had gemengde gevoelens na het gelijkspel van Ajax in de uitwedstrijd tegen Benfica (2-2) in de achtste finales van de Champions League. "Met 2-2 gelijkspelen in een uitwedstrijd is best een goed resultaat" zei hij. "Maar er had meer ingezeten. Ik heb daarom een tweeslachtig gevoel."
"We hebben kansen gehad om de 1-3 te maken", doelde Ten Hag onder meer op een schot op de paal van Edson Álvarez. "Maar ook een schot van Mazraoui dat de doelman goed pakt en een mogelijkheid van Gravenberch. Daar hadden we meer moeten uithalen."
Ajax verspeelde tweemaal een voorsprong in Estádio da Luz. "Die eerste treffer was ongelukkig", doelde Ten Hag op een eigen doelpunt van Sébastien Haller. "Maar bij de 2-2 deden we het niet goed. Dat was naïef. Twee verdedigers van ons waren in de aanval. Dan voelen we de wedstrijd niet goed aan."
"We hadden het hier beter moeten doen", zei Ten Hag. "Maar met deze uitslag zie ik voldoende perspectief voor de return van 15 maart in ons eigen stadion. We kunnen veel beter, dat moeten we dan laten zien."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
6 uur geleden