Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag heeft meeste WK-gangers terug voor bekerwedstrijd

Ten Hag heeft meeste WK-gangers terug voor bekerwedstrijd

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft vrijwel al zijn WK-gangers terug voor de hervatting van het seizoen. De Engelse club neemt het woensdag in de vierde ronde van het toernooi om de League Cup op tegen Burnley, de nummer 1 van het Championship. Ten Hag stond dinsdag met 25 spelers op het trainingsveld.

Alleen de verdedigers Raphaël Varane en Lisandro Martínez, die zondag met respectievelijk Frankrijk en Argentinië tegenover elkaar stonden in de finale van het WK, zijn nog niet terug in Manchester. De Engelse en Braziliaanse internationals zijn wel weer aangesloten, net als Oranje-international Tyrell Malacia. De Portugees Bruno Fernandes traint ook weer mee, zijn landgenoot Diogo Dalot ontbrak dinsdag.

Ten Hag ging tijdens het WK met het overgebleven deel van zijn selectie op trainingskamp naar Spanje. ManUnited ontvangt woensdagavond Burnley op Old Trafford en speelt volgende week dinsdag voor de Premier League tegen Nottingham Forest, ook thuis. De ploeg van Ten Hag staat op de vijfde plaats in de Engelse voetbalcompetitie, met 11 punten achterstand op koploper Arsenal.

Meer uit Voetbal

Ronaldo krijgt rood na elleboogstoot tegen Ier O'Shea

DUBLIN (ANP) - De Portugese voetballer Ronaldo is met een rode kaart weggestuurd bij de interland tussen Ierland en Portugal. De 40-jarige sterspeler deelde een elleboogstoot uit aan Dara O'Shea. Hij kreeg aanvankelijk een gele kaart, maar na ingrijpen van de VAR werd de nummer 7 weggestuurd door scheidsrechter Glenn Nyberg.

13 minuten geleden
Koeman heeft goede eerste indruk van debutanten Emegha en Valente

WARSCHAU (ANP) - Emmanuel Emegha en Luciano Valente hebben de eerste dagen een goede indruk achtergelaten op bondscoach Ronald Koeman. De aanvaller van RC Strasbourg en de middenvelder van Feyenoord debuteren deze week in de selectie van het Nederlands elftal. Oranje speelt op vrijdagavond uit tegen Polen om WK-kwalificatie.

1 uur geleden
Doelpunt Miedema genomineerd voor de FIFA Marta Award

ZÜRICH (ANP) - Een doelpunt van Vivianne Miedema is genomineerd voor de FIFA Marta Award. Dat is de prijs voor het mooiste doelpunt van het jaar in het vrouwenvoetbal. Het gaat om de treffer van de Nederlandse spits op het afgelopen EK in Zwitserland tegen Wales.

2 uur geleden
Noorwegen na zege op Estland zo goed als zeker van WK voetbal

OSLO (ANP) - Noorwegen is zo goed als zeker van plaatsing voor het WK voetbal in 2026. Het elftal van bondscoach Stale Solbakken won donderdagavond in Oslo met 4-1 van Estland. De spitsen Alexander Sørloth en Erling Haaland maakten allebei twee doelpunten voor de Noren in het uitverkochte Ullevaal Stadion. Robi Saarma scoorde voor Estland.

2 uur geleden
Feyenoord mag tegen Sturm Graz toch in vol stadion spelen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord mag op 22 januari toch in een volle Kuip aantreden tegen het Oostenrijkse Sturm Graz. De Rotterdamse club is succesvol in beroep gegaan bij de UEFA nadat het een straf kreeg opgelegd wegens het afsteken van vuurwerk tijdens het Europa League-duel met Panathinaikos.

2 uur geleden
Turkse bond schorst 102 spelers om onrechtmatig gokken

ANKARA (ANP/AFP) - De tuchtraad van de Turkse voetbalbond (TFF) heeft donderdag 102 spelers geschorst, die schuldig zijn bevonden aan het onrechtmatig gokken op wedstrijden. Daarvan zijn er 24 actief in de hoogste profcompetitie. De schorsingen variëren van 45 dagen tot een jaar. Meer dan duizend spelers zijn onderzocht.

2 uur geleden
Tennisser De Minaur boekt eerste zege op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Alex de Minaur heeft zijn laatste groepsduel op de ATP Finals gewonnen en maakt nog kans op een plek in de halve finale. De 26-jarige Australiër rekende in twee sets af met Taylor Fritz: 7-6 (3) 6-3. Met de overwinning van De Minaur is Carlos Alcaraz zeker van een plek bij de laatste vier.

6 uur geleden