Ten Hag heeft Eriksen sneller dan verwacht weer terug bij United
MANCHESTER (ANP) - Manchester United-trainer Erik ten Hag kan dit weekend weer een beroep doen op de Deen Christian Eriksen. De 31-jarige middenvelder kwam in januari voor het laatst in actie voor United.
"Eerst dachten we hem tot het einde van het seizoen kwijt te zijn, maar hij heeft goed aan zijn herstel gewerkt", zei Ten Hag. "De medische staf heeft goed werk geleverd. Hij keert al terug in de selectie en is beschikbaar voor de laatste fase van het seizoen. Daar ben ik erg blij mee."
Eriksen liep begin dit jaar een enkelblessure op. Hij is bezig aan zijn eerste seizoen in Manchester.
Concurrent
Ten Hag kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Everton geen beroep doen op Luke Shaw, die woensdag uitviel tegen Brentford. Tyrell Malacia is een belangrijke concurrent voor hem op de positie van linksback.
United - Everton begint zaterdag om 13.30 uur. United staat vierde, Everton is de nummer 16 van de Premier League.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
12 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
24 minuten geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
1 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
12 uur geleden