Ten Hag heeft Eriksen sneller dan verwacht weer terug bij United
MANCHESTER (ANP) - Manchester United-trainer Erik ten Hag kan dit weekend weer een beroep doen op de Deen Christian Eriksen. De 31-jarige middenvelder kwam in januari voor het laatst in actie voor United.
"Eerst dachten we hem tot het einde van het seizoen kwijt te zijn, maar hij heeft goed aan zijn herstel gewerkt", zei Ten Hag. "De medische staf heeft goed werk geleverd. Hij keert al terug in de selectie en is beschikbaar voor de laatste fase van het seizoen. Daar ben ik erg blij mee."
Eriksen liep begin dit jaar een enkelblessure op. Hij is bezig aan zijn eerste seizoen in Manchester.
Concurrent
Ten Hag kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Everton geen beroep doen op Luke Shaw, die woensdag uitviel tegen Brentford. Tyrell Malacia is een belangrijke concurrent voor hem op de positie van linksback.
United - Everton begint zaterdag om 13.30 uur. United staat vierde, Everton is de nummer 16 van de Premier League.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
11 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
17 minuten geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
6 uur geleden