Ten Hag heeft Deense spits Højlund binnen bij United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft met Manchester United de Deen Rasmus Højlund binnengehaald. De 20-jarige spits heeft voor vijf seizoenen getekend in Manchester. Højlund komt over van het Italiaanse Atalanta.
"Het is geen geheim dat ik al fan ben van deze club sinds ik een klein jongetje ben. Ik droomde er altijd van om Old Trafford binnen te lopen als een speler van Manchester United", zei Højlund.
Ten Hag begint aan zijn tweede seizoen als trainer van United. Afgelopen seizoen werd hij derde met de club. Daardoor komt United komend seizoen uit in de Champions League.
Voor zijn periode bij Atalanta speelde Højlund voor het Oostenrijkse Sturm Graz, dat hem overnam van FC Kopenhagen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
17 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."
18 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste helft van het seizoen afgesloten met een gelijkspel tegen FC Twente (1-1). De ploeg van Robin van Persie zag de achterstand op koploper PSV groeien naar 11 punten. Feyenoord heeft 5 punten meer dan het als derde geklasseerde Ajax.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles en FC Groningen hebben op de laatste speeldag van de eerste helft van de competitie gelijkgespeeld. Het Eredivisieduel in de Adelaarshorst eindigde in 1-1. Het was de vijfde keer op rij dat Go Ahead Eagles geen competitiewedstrijd wist te winnen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na afloop van de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) kritisch over de eerste helft. "Het was nu de derde wedstrijd op rij dat we goed begonnen en daarna terugvielen", aldus Bosz, die daarmee doelde op de duels met Heracles Almelo en GVVV.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.
3 uur geleden