Ten Hag heeft Deense spits Højlund binnen bij United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft met Manchester United de Deen Rasmus Højlund binnengehaald. De 20-jarige spits heeft voor vijf seizoenen getekend in Manchester. Højlund komt over van het Italiaanse Atalanta.
"Het is geen geheim dat ik al fan ben van deze club sinds ik een klein jongetje ben. Ik droomde er altijd van om Old Trafford binnen te lopen als een speler van Manchester United", zei Højlund.
Ten Hag begint aan zijn tweede seizoen als trainer van United. Afgelopen seizoen werd hij derde met de club. Daardoor komt United komend seizoen uit in de Champions League.
Voor zijn periode bij Atalanta speelde Højlund voor het Oostenrijkse Sturm Graz, dat hem overnam van FC Kopenhagen.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Go Ahead Eagles in de Eredivisie is zaterdag in de slotfase definitief gestaakt. Dat gebeurde nadat er voor de tweede keer vuurwerkknallen waren te horen.
4 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich in de Spaanse voetbalcompetitie hersteld van de thuisnederlaag tegen rivaal Real Madrid van zondag (1-2). De Catalanen lieten Deportivo Alavés kansloos: 6-1. Bij rust leidde Barcelona al met 4-0.
17 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen AZ in de Eredivisie gewonnen (1-0). De club maakte met een zwaarbevochten zege een einde aan een serie van elf duels zonder overwinning op de concurrent uit Alkmaar.
20 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de Italiaanse voetbalcompetitie verloren. Stadgenoot AC Milan won met 3-1 in San Siro. Internazionale is dinsdag de komende tegenstander van Feyenoord in het hoofdtoernooi van de Champions League.
35 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jan Paul van Hecke heeft met een doelpunt bijgedragen aan de overwinning van Tottenham Hotspur op Crystal Palace in de Premier League. Het werd 2-0.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn goede reeks voortgezet met een kleine zege op NEC. Het werd 1-0 in het Abe Lenstra-stadion. Dylan Vente was halverwege de tweede helft de maker van het doelpunt.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie optimaal geprofiteerd van het puntenverlies van koploper Feyenoord. De regerend landskampioen liet hekkensluiter Willem II in het Philips Stadion met 7-0 kansloos. Trainer Jurgen Streppel zat sinds zijn aanstelling van woensdag voor het eerst op de bank bij Willem II.
2 uur geleden