Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag geniet van Ajax, maar denkt dat het nog beter kan

Ten Hag geniet van Ajax, maar denkt dat het nog beter kan

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag zag Ajax tegen Borussia Dortmund (4-0) misschien wel de beste wedstrijd onder zijn leiding spelen. "Al kan ik me ook nog een wedstrijd in Madrid herinneren", doelde hij op een memorabele zege op Real (1-4). "Maar veel beter dan vanavond hebben we niet vaak gespeeld denk ik."

"Het was een fantastische uitvoering in een geweldige ambiance", zei Ten Hag. "We hebben als ploeg en staf genoten. En het publiek ook. We hebben er met z'n allen een groot feest gemaakt. Het publiek was de grote winnaar. Ook omdat Borussia Dortmund ook wilde aanvallen."

Daley Blind werd als man van de wedstrijd verkozen. "Maar Berghuis was ook fantastisch en wat dacht je van Remko Pasveer", zei Ten Hag. "We hebben collectief uitgeblonken. We moeten nu genieten maar het kan beter. Ik heb nog kritische noten. We hebben nog te veel kansen gemist. En in de eerste helft gaven Pasveer, Álvarez en Antony de bal zo maar weg."

Ten Hag vond het niet lastig om Davy Klaassen te passeren voor Steven Berghuis. "Want Berghuis was bepalend tegen Sporting en Besiktas. Natuurlijk baalt Klaassen nu even. Maar ik zag geen reden om Berghuis niet op te stellen. En nogmaals, we hebben een brede selectie nodig."

"Als we met deze inzet blijven spelen, dan kan het wel eens een mooi seizoen worden", vervolgde Ten Hag. "Maar dan moeten we wel steeds zoveel energie in de wedstrijd stoppen. Zondag spelen we tegen PSV en dan zullen we opnieuw top moeten zijn voor een zege."

Meer uit Voetbal

FC Utrecht kan geen beroep doen op Min tegen sc Heerenveen

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.

2 minuten geleden
UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

39 minuten geleden
PSG-coach Luis Enrique roemt defensieve kwaliteiten Dembélé

PARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.

44 minuten geleden
Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

3 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

18 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

20 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

21 uur geleden