Ten Hag geniet van Ajax, maar denkt dat het nog beter kan
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag zag Ajax tegen Borussia Dortmund (4-0) misschien wel de beste wedstrijd onder zijn leiding spelen. "Al kan ik me ook nog een wedstrijd in Madrid herinneren", doelde hij op een memorabele zege op Real (1-4). "Maar veel beter dan vanavond hebben we niet vaak gespeeld denk ik."
"Het was een fantastische uitvoering in een geweldige ambiance", zei Ten Hag. "We hebben als ploeg en staf genoten. En het publiek ook. We hebben er met z'n allen een groot feest gemaakt. Het publiek was de grote winnaar. Ook omdat Borussia Dortmund ook wilde aanvallen."
Daley Blind werd als man van de wedstrijd verkozen. "Maar Berghuis was ook fantastisch en wat dacht je van Remko Pasveer", zei Ten Hag. "We hebben collectief uitgeblonken. We moeten nu genieten maar het kan beter. Ik heb nog kritische noten. We hebben nog te veel kansen gemist. En in de eerste helft gaven Pasveer, Álvarez en Antony de bal zo maar weg."
Ten Hag vond het niet lastig om Davy Klaassen te passeren voor Steven Berghuis. "Want Berghuis was bepalend tegen Sporting en Besiktas. Natuurlijk baalt Klaassen nu even. Maar ik zag geen reden om Berghuis niet op te stellen. En nogmaals, we hebben een brede selectie nodig."
"Als we met deze inzet blijven spelen, dan kan het wel eens een mooi seizoen worden", vervolgde Ten Hag. "Maar dan moeten we wel steeds zoveel energie in de wedstrijd stoppen. Zondag spelen we tegen PSV en dan zullen we opnieuw top moeten zijn voor een zege."
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
2 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
13 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
15 uur geleden