Ten Hag geniet van Ajax, maar denkt dat het nog beter kan
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag zag Ajax tegen Borussia Dortmund (4-0) misschien wel de beste wedstrijd onder zijn leiding spelen. "Al kan ik me ook nog een wedstrijd in Madrid herinneren", doelde hij op een memorabele zege op Real (1-4). "Maar veel beter dan vanavond hebben we niet vaak gespeeld denk ik."
"Het was een fantastische uitvoering in een geweldige ambiance", zei Ten Hag. "We hebben als ploeg en staf genoten. En het publiek ook. We hebben er met z'n allen een groot feest gemaakt. Het publiek was de grote winnaar. Ook omdat Borussia Dortmund ook wilde aanvallen."
Daley Blind werd als man van de wedstrijd verkozen. "Maar Berghuis was ook fantastisch en wat dacht je van Remko Pasveer", zei Ten Hag. "We hebben collectief uitgeblonken. We moeten nu genieten maar het kan beter. Ik heb nog kritische noten. We hebben nog te veel kansen gemist. En in de eerste helft gaven Pasveer, Álvarez en Antony de bal zo maar weg."
Ten Hag vond het niet lastig om Davy Klaassen te passeren voor Steven Berghuis. "Want Berghuis was bepalend tegen Sporting en Besiktas. Natuurlijk baalt Klaassen nu even. Maar ik zag geen reden om Berghuis niet op te stellen. En nogmaals, we hebben een brede selectie nodig."
"Als we met deze inzet blijven spelen, dan kan het wel eens een mooi seizoen worden", vervolgde Ten Hag. "Maar dan moeten we wel steeds zoveel energie in de wedstrijd stoppen. Zondag spelen we tegen PSV en dan zullen we opnieuw top moeten zijn voor een zege."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
6 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
19 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
20 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
20 uur geleden