Ten Hag gaat geen spelers sparen en mist Antony in Sevilla
SEVILLA (ANP) - Trainer Erik ten Hag is ondanks de riante uitgangspositie in de achtste finales van de Europa League niet van plan om donderdag spelers te gaan sparen. Zijn Manchester United won de eerste wedstrijd tegen Real Betis met 4-1.
"Elke wedstrijd nemen we serieus en we zullen met ons beste team gaan spelen", zei Ten Hag een dag voor de wedstrijd. Zowel Casemiro als Bruno Fernandes verschijnt aan de aftrap in Spanje, ondanks dat beiden één gele kaart verwijderd zijn van een schorsing. "Beiden zullen spelen. Vorige week hadden we een goed resultaat, maar dat willen we weer. En daar hebben we onze beste spelers voor nodig."
Ten Hag kan in Sevilla niet beschikken over Antony. De oud-Ajacied miste de training op woensdagochtend wegens ziekte en is niet met United meegereisd naar Spanje. Antony was trefzeker in de eerste wedstrijd op Old Trafford.
Real Betis - Manchester United begint om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.
4 uur geledenATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
15 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
1 dag geleden