Ten Hag gaat geen spelers sparen en mist Antony in Sevilla
SEVILLA (ANP) - Trainer Erik ten Hag is ondanks de riante uitgangspositie in de achtste finales van de Europa League niet van plan om donderdag spelers te gaan sparen. Zijn Manchester United won de eerste wedstrijd tegen Real Betis met 4-1.
"Elke wedstrijd nemen we serieus en we zullen met ons beste team gaan spelen", zei Ten Hag een dag voor de wedstrijd. Zowel Casemiro als Bruno Fernandes verschijnt aan de aftrap in Spanje, ondanks dat beiden één gele kaart verwijderd zijn van een schorsing. "Beiden zullen spelen. Vorige week hadden we een goed resultaat, maar dat willen we weer. En daar hebben we onze beste spelers voor nodig."
Ten Hag kan in Sevilla niet beschikken over Antony. De oud-Ajacied miste de training op woensdagochtend wegens ziekte en is niet met United meegereisd naar Spanje. Antony was trefzeker in de eerste wedstrijd op Old Trafford.
Real Betis - Manchester United begint om 18.45 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
50 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
3 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
6 uur geleden