Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag erg blij met getoonde karakter na 'horrorstart'

Ten Hag erg blij met getoonde karakter na 'horrorstart'

MANCHESTER (ANP) - Manchester United-trainer Erik ten Hag toonde zich na de 3-2-overwinning op Nottingham Forest erg content met het getoonde karakter van zijn ploeg. United keek na een paar minuten al tegen een 2-0-achterstand aan, maar wist puntenverlies toch te voorkomen.

"Het was een horrorstart, waarbij zij twee doelpunten maakten door onze fouten. Met alle respect voor Forest, maar die kregen ze cadeau. Maar ik ben erg blij met de comeback", zei Ten Hag. "Blij met hoe we kalm en beheerst bleven, vasthielden aan het plan en het geloof behielden. Er zit veel spirit in dit team en ze hebben een manier gevonden om te winnen."

Bruno Fernandes nam het team bij de hand en benutte een kwartier voor tijd een penalty. "In alle opzichten speelde hij een zeer goede wedstrijd. Hij bleef kalm en gebruikte zijn emoties op het juiste moment. Hij was briljant in de aanval, maakte het verschil en ik was erg tevreden met zijn prestatie", aldus de trainer, die nog ruimte voor progressie zag. "Elk team heeft in het begin punten die ze moeten verbeteren en wij hebben er een paar. We moeten daar vooruitgang boeken als we succesvol willen zijn, maar je ziet in dit team grote karakters en persoonlijkheden."

Niet perfecte start

Voor Fernandes was het zijn eerste doelpunt van het seizoen. Vorig jaar maakte hij er acht in de Premier League, waar United nu op de zesde plek staat. "We weten wat het betekent om speler van Manchester United te zijn. We weten dat dit shirt veel vraagt en daar zijn we klaar voor", aldus de Portugees. "Het was niet de perfecte start voor ons, maar we hielden de controle, hielden de bal vast en begonnen de juiste dingen te doen."

Volgend weekend staat voor United de uitwedstrijd tegen Arsenal op het programma.

Meer uit Voetbal

Ierse voetbalbond wil dat Israël door UEFA wordt geschorst

DUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.

2 minuten geleden
De Ligt redt in blessuretijd punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).

7 minuten geleden
Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

17 uur geleden
Twente weet ondanks vele kansen niet te scoren tegen Telstar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.

17 uur geleden
Guardiola toe aan duizendste wedstrijd als coach

MANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.

23 uur geleden
Bij Ajax mislukte Forbs voor het eerst opgeroepen voor Portugal

LISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.

1 dag geleden
Voetbalsters oefenen tegen Portugal en Zuid-Korea

ZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.

1 dag geleden