Ten Hag eist excuses Fulham na cynische post op sociale media
MANCHESTER (ANP/RTR) - Manchester United-trainer Erik ten Hag eist excuses van Fulham naar aanleiding van een post van de Londense club op sociale media over Bruno Fernandes.
De Portugese aanvoerder van Manchester United greep zaterdag in het onderlinge competitieduel naar zijn been na contact met een tegenstander en dacht een overtreding mee te krijgen na een schot op doel. Toen dat niet gebeurde stond Fernandes snel weer op.
Fulham postte de beelden op TikTok, zette er een komisch muziekje onder en voegde daar een bijschrift aan toe. "We zijn zo blij dat het goed met hem gaat", viel er te lezen.
"Ongepast en verkeerd"
Ten Hag kan er de lol niet van inzien. "Ik wist dit niet, maar als ze dat hebben gedaan, is dat niet oké. Het is echt niet goed dat clubs zulke statements maken, want dat is ongepast en verkeerd. Ze zouden daar hun excuses voor moeten aanbieden", zei hij tegen verslaggevers.
Manchester United verloor zaterdag op eigen veld met 2-1 van Fulham en speelt komende zondag de stadsderby tegen Manchester City, dat 15 punten meer heeft.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.
12 minuten geledenOSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.
46 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
3 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.
7 uur geleden