
Ten Hag denkt dat Manchester United klaar is voor het seizoen
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag denkt dat Manchester United klaar is voor het nieuwe seizoen. De ploeg van Ten Hag begon de voorbereiding met drie overtuigende overwinningen, maar speelde daarna gelijk tegen Aston Villa en Rayo Vallecano en verloor in Oslo van Atlético Madrid. Zondag beginnen de 'Mancunians' de Premier League met een thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
"We hebben een goede voorbereiding gehad. Over het algemeen ben ik zeker tevreden", zei Ten Hag, die deze zomer overkwam van Ajax. "We maken goede progressie en zijn klaar voor het seizoen. Ik weet dat er ruimte is voor verbetering, dat proces gaat het hele seizoen door. Maar komende week tegen Brighton gaat het ook om het resultaat."
Ten Hag liet zondag tegen Rayo Vallecano (1-1) de aanwinsten Lisandro Martínez, ook overgekomen van Ajax, en Christian Eriksen voor het eerst starten. Cristiano Ronaldo, die pas vorige week aansloot, begon eveneens in de basis. De Portugese aanvaller deed alleen de eerste 45 minuten mee. Volgens Engelse media verliet de 37-jarige Portugees nog voor het einde van de wedstrijd het stadion. "Blij om terug te zijn", schreef Ronaldo zelf bij een foto op Instagram. Naar verluidt wil de superster vertrekken bij ManUnited, omdat de ploeg van Ten Hag niet uitkomt in de Champions League.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De Premier League kent komende zomer twee transferperiodes. Eerst is er een vervroegde 'window' tussen 1 en 10 juni, in verband met het WK voetbal voor clubs dat op 14 juni begint. Vanaf 16 juni tot 1 september kunnen clubs uit Engeland ook weer spelers kopen.
4 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax Vrouwen-trainster Hesterine de Reus geeft zich toch nog niet gewonnen in de spannende strijd om de landstitel. De coach zei zaterdag na de 3-1-nederlaag bij PSV dat ze met haar ploeg de titel "definitief had verspeeld", ondanks een achterstand van maar 1 punt op de club uit Eindhoven. Daar komt ze nu op terug.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de laatste vier bereikt van de Champions League door Real Madrid in de return van de kwartfinales met 3-0 te verslaan. De ploeg van de Nederlandse coach Renée Slegers maakte in Londen de nederlaag van 2-0 in Spanje ongedaan.
16 uur geledenLYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League. De ploeg van Oranje-international Damaris Egurrola was thuis met 4-1 te sterk voor Bayern München. Lyon had vorige week de heenwedstrijd in München ook al met 2-0 gewonnen.
19 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - De Surinaamse voetbalbond dringt er bij clubs uit de Eredivisie op aan hun Surinaamse internationals vrij te geven voor de Gold Cup komende zomer. Dit landentoernooi, waarvoor Suriname zich net als Curaçao heeft gekwalificeerd, wordt van 14 juni tot en met 6 juli gespeeld in de Verenigde Staten en Canada. "De spelers van Suriname moeten de ruimte krijgen om voor de Natio uit te komen", zegt John Krishnadath, de voorzitter van de Surinaamse Voetbal Bond (SVB), tegen het ANP.
1 dag geledenZÜRICH (ANP) - De winnaar van het WK voor clubs krijgt een hoofdprijs van 115 miljoen euro. Dat heeft de FIFA bekendgemaakt op zijn website. Het WK is van zaterdag 14 juni tot en met zondag 13 juli in de Verenigde Staten. Er doen 32 clubs uit de hele wereld mee. Er is geen Nederlandse club gekwalificeerd.
1 dag geledenFORT-DE-FRANCE (ANP) - De voetballers van Suriname hebben zich geplaatst voor de Gold Cup. Bondscoach Stanley Menzo zag zijn elftal de uitwedstrijd tegen Martinique in Fort-de-France met 1-0 winnen. Het eerste kwalificatieduel was ook in 1-0 voor Suriname geëindigd.
1 dag geleden