Ten Hag denkt dat Manchester United klaar is voor het seizoen
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag denkt dat Manchester United klaar is voor het nieuwe seizoen. De ploeg van Ten Hag begon de voorbereiding met drie overtuigende overwinningen, maar speelde daarna gelijk tegen Aston Villa en Rayo Vallecano en verloor in Oslo van Atlético Madrid. Zondag beginnen de 'Mancunians' de Premier League met een thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
"We hebben een goede voorbereiding gehad. Over het algemeen ben ik zeker tevreden", zei Ten Hag, die deze zomer overkwam van Ajax. "We maken goede progressie en zijn klaar voor het seizoen. Ik weet dat er ruimte is voor verbetering, dat proces gaat het hele seizoen door. Maar komende week tegen Brighton gaat het ook om het resultaat."
Ten Hag liet zondag tegen Rayo Vallecano (1-1) de aanwinsten Lisandro Martínez, ook overgekomen van Ajax, en Christian Eriksen voor het eerst starten. Cristiano Ronaldo, die pas vorige week aansloot, begon eveneens in de basis. De Portugese aanvaller deed alleen de eerste 45 minuten mee. Volgens Engelse media verliet de 37-jarige Portugees nog voor het einde van de wedstrijd het stadion. "Blij om terug te zijn", schreef Ronaldo zelf bij een foto op Instagram. Naar verluidt wil de superster vertrekken bij ManUnited, omdat de ploeg van Ten Hag niet uitkomt in de Champions League.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.
4 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
5 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
5 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
5 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
5 uur geledenNEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.
5 uur geleden