Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag denkt dat Manchester United klaar is voor het seizoen

Ten Hag denkt dat Manchester United klaar is voor het seizoen

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag denkt dat Manchester United klaar is voor het nieuwe seizoen. De ploeg van Ten Hag begon de voorbereiding met drie overtuigende overwinningen, maar speelde daarna gelijk tegen Aston Villa en Rayo Vallecano en verloor in Oslo van Atlético Madrid. Zondag beginnen de 'Mancunians' de Premier League met een thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

"We hebben een goede voorbereiding gehad. Over het algemeen ben ik zeker tevreden", zei Ten Hag, die deze zomer overkwam van Ajax. "We maken goede progressie en zijn klaar voor het seizoen. Ik weet dat er ruimte is voor verbetering, dat proces gaat het hele seizoen door. Maar komende week tegen Brighton gaat het ook om het resultaat."

Ten Hag liet zondag tegen Rayo Vallecano (1-1) de aanwinsten Lisandro Martínez, ook overgekomen van Ajax, en Christian Eriksen voor het eerst starten. Cristiano Ronaldo, die pas vorige week aansloot, begon eveneens in de basis. De Portugese aanvaller deed alleen de eerste 45 minuten mee. Volgens Engelse media verliet de 37-jarige Portugees nog voor het einde van de wedstrijd het stadion. "Blij om terug te zijn", schreef Ronaldo zelf bij een foto op Instagram. Naar verluidt wil de superster vertrekken bij ManUnited, omdat de ploeg van Ten Hag niet uitkomt in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Trainer García ziet Ajax terecht van FC Twente verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."

1 uur geleden
Trainer Van den Brom wil Europees voetbal halen met FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."

1 uur geleden
Berghuis: Ajax verdient het zo ook niet

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."

1 uur geleden
FC Barcelona klopt tiental Atlético en loopt uit op Real Madrid

MADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.

1 uur geleden
Ajax verliest van FC Twente en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.

1 uur geleden
NEC houdt zicht op plek twee dankzij zege op Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.

2 uur geleden
AZ wint moeiteloos van Fortuna in aanloop naar duel met Shakhtar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in aanloop naar het Conference League-duel tegen Shakhtar Donetsk met 2-0 gewonnen van Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Leeroy Echteld maakte beide goals in de eerste helft. In de tweede helft keerde aanvoerder Jordy Clasie terug op het veld na een maandenlange afwezigheid vanwege een enkelblessure.

2 uur geleden