Ten Hag denkt dat Manchester United klaar is voor het seizoen
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag denkt dat Manchester United klaar is voor het nieuwe seizoen. De ploeg van Ten Hag begon de voorbereiding met drie overtuigende overwinningen, maar speelde daarna gelijk tegen Aston Villa en Rayo Vallecano en verloor in Oslo van Atlético Madrid. Zondag beginnen de 'Mancunians' de Premier League met een thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
"We hebben een goede voorbereiding gehad. Over het algemeen ben ik zeker tevreden", zei Ten Hag, die deze zomer overkwam van Ajax. "We maken goede progressie en zijn klaar voor het seizoen. Ik weet dat er ruimte is voor verbetering, dat proces gaat het hele seizoen door. Maar komende week tegen Brighton gaat het ook om het resultaat."
Ten Hag liet zondag tegen Rayo Vallecano (1-1) de aanwinsten Lisandro Martínez, ook overgekomen van Ajax, en Christian Eriksen voor het eerst starten. Cristiano Ronaldo, die pas vorige week aansloot, begon eveneens in de basis. De Portugese aanvaller deed alleen de eerste 45 minuten mee. Volgens Engelse media verliet de 37-jarige Portugees nog voor het einde van de wedstrijd het stadion. "Blij om terug te zijn", schreef Ronaldo zelf bij een foto op Instagram. Naar verluidt wil de superster vertrekken bij ManUnited, omdat de ploeg van Ten Hag niet uitkomt in de Champions League.
Meer uit Voetbal
SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.
9 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.
10 uur geledenVANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.
18 uur geleden