Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag denkt dat Manchester United klaar is voor het seizoen

Ten Hag denkt dat Manchester United klaar is voor het seizoen

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag denkt dat Manchester United klaar is voor het nieuwe seizoen. De ploeg van Ten Hag begon de voorbereiding met drie overtuigende overwinningen, maar speelde daarna gelijk tegen Aston Villa en Rayo Vallecano en verloor in Oslo van Atlético Madrid. Zondag beginnen de 'Mancunians' de Premier League met een thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

"We hebben een goede voorbereiding gehad. Over het algemeen ben ik zeker tevreden", zei Ten Hag, die deze zomer overkwam van Ajax. "We maken goede progressie en zijn klaar voor het seizoen. Ik weet dat er ruimte is voor verbetering, dat proces gaat het hele seizoen door. Maar komende week tegen Brighton gaat het ook om het resultaat."

Ten Hag liet zondag tegen Rayo Vallecano (1-1) de aanwinsten Lisandro Martínez, ook overgekomen van Ajax, en Christian Eriksen voor het eerst starten. Cristiano Ronaldo, die pas vorige week aansloot, begon eveneens in de basis. De Portugese aanvaller deed alleen de eerste 45 minuten mee. Volgens Engelse media verliet de 37-jarige Portugees nog voor het einde van de wedstrijd het stadion. "Blij om terug te zijn", schreef Ronaldo zelf bij een foto op Instagram. Naar verluidt wil de superster vertrekken bij ManUnited, omdat de ploeg van Ten Hag niet uitkomt in de Champions League.

Meer uit Voetbal

AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

2 uur geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

2 uur geleden
Verdediger Botman staat voor rentree bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."

5 uur geleden
Guardiola ziet Manchester City veel kansen missen in Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."

7 uur geleden
Dick Advocaat: 'Na het WK stop ik als trainer'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.

11 uur geleden
Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

18 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

19 uur geleden