Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag dacht voor ontslag dat een prijs alles zou veranderen

Ten Hag dacht voor ontslag dat een prijs alles zou veranderen

MANCHESTER (ANP/RTR) - De bij Manchester United ontslagen coach Erik ten Hag vindt dat de veertiende plaats in de Premier League geen recht doet aan het niveau van het elftal. Dat zei de Tukker tijdens een persgesprek, opgenomen minder dan 24 uur voor zijn ontslag, waarin hij vooruitblikte op het duel uit de League Cup met Leicester City. De afspraak was dat de quotes pas dinsdagavond mochten worden gepubliceerd. Ze zijn uiteraard achterhaald nu Ten Hag niet langer in dienst is van ManUnited.

"Het moet beter als je naar de ranglijst kijkt", zei Ten Hag. "Maar ik zeg tegen de spelers dat die plaats op de ranglijst niet overeenkomt met onze prestaties en ons niveau. Dat moet aan het einde van het seizoen anders zijn." Een prijs winnen zou alles anders maken, meende de Tukker. "Zeker, het gaat om trofeeën. Er zijn niet zoveel trofeeën die je kunt winnen, als je een trofee wint in topvoetbal, is dat het belangrijkste, dat is wat de fans verwachten, wat wij verwachten. We hadden vijf kansen en eentje hebben we gemist, dat was het Community Shield. Er zijn er nog vier te gaan."

"Het is niet makkelijk als je zoveel tegenslagen hebt aan het begin van het seizoen, maar we moeten terugvechten", klonk Ten Hag nog strijdbaar. "Het helpt altijd als je een goede start hebt, want dat geeft motivatie, geeft geloof en het vertrouwen zal groeien. We zitten nu in het proces aan de andere kant waar we teleurgesteld zijn en we moeten omgaan met tegenslagen. Nu moeten we de brandstof vinden uit tegenslagen en teleurstellingen."

Die kans krijgt Ten Hag niet meer. Woensdag zit zijn assistent Ruud van Nistelrooij als interim-hoofdcoach op de bank.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

51 minuten geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

2 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

3 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

4 uur geleden
Bayern-topman Hoeness wil af van 'onbeschaamde' zaakwaarnemers

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Erevoorzitter Uli Hoeness heeft aangekondigd dat Bayern München harder gaat optreden tegen zaakwaarnemers die steeds meer geld willen verdienen aan transfers. "We accepteren niet langer dat zaakwaarnemers bepalen hoe de zaken worden gedaan. Hun werk staat niet meer in verhouding tot de bedragen die ze vragen en vaak ook nog krijgen", zei Hoeness in de Duitse krant Bild. "We zullen vaker 'nee' zeggen en weigeren mee te gaan in deze waanzin."

10 uur geleden
Trainer Flick geeft spelers Barcelona vrij om 'te herpakken'

GIRONA (ANP/RTR) - Trainer Hansi Flick geeft de spelers van FC Barcelona twee dagen vrij om bij te komen van twee nederlagen op rij. "Ik denk dat het belangrijk is dat ze zich herpakken", zei de coach na de 2-1-nederlaag tegen Girona, waardoor de Catalaanse ploeg de koppositie kwijtraakte aan Real Madrid. Het verlies tegen Girona kwam vier dagen na de 4-0-nederlaag tegen Atlético in het Spaanse bekertoernooi.

11 uur geleden
President maakt FIFA-baas Infantino Libanees staatsburger

BEIROET (ANP/DPA) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA heeft dankzij een uitzondering in de wetgeving een Libanees paspoort gekregen. "Trots om officieel Libanees te zijn. Ik hou van Libanon en voel me thuis in dit prachtige land", aldus de Zwitser in een post op Instagram.

11 uur geleden