Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag dacht voor ontslag dat een prijs alles zou veranderen

Ten Hag dacht voor ontslag dat een prijs alles zou veranderen

MANCHESTER (ANP/RTR) - De bij Manchester United ontslagen coach Erik ten Hag vindt dat de veertiende plaats in de Premier League geen recht doet aan het niveau van het elftal. Dat zei de Tukker tijdens een persgesprek, opgenomen minder dan 24 uur voor zijn ontslag, waarin hij vooruitblikte op het duel uit de League Cup met Leicester City. De afspraak was dat de quotes pas dinsdagavond mochten worden gepubliceerd. Ze zijn uiteraard achterhaald nu Ten Hag niet langer in dienst is van ManUnited.

"Het moet beter als je naar de ranglijst kijkt", zei Ten Hag. "Maar ik zeg tegen de spelers dat die plaats op de ranglijst niet overeenkomt met onze prestaties en ons niveau. Dat moet aan het einde van het seizoen anders zijn." Een prijs winnen zou alles anders maken, meende de Tukker. "Zeker, het gaat om trofeeën. Er zijn niet zoveel trofeeën die je kunt winnen, als je een trofee wint in topvoetbal, is dat het belangrijkste, dat is wat de fans verwachten, wat wij verwachten. We hadden vijf kansen en eentje hebben we gemist, dat was het Community Shield. Er zijn er nog vier te gaan."

"Het is niet makkelijk als je zoveel tegenslagen hebt aan het begin van het seizoen, maar we moeten terugvechten", klonk Ten Hag nog strijdbaar. "Het helpt altijd als je een goede start hebt, want dat geeft motivatie, geeft geloof en het vertrouwen zal groeien. We zitten nu in het proces aan de andere kant waar we teleurgesteld zijn en we moeten omgaan met tegenslagen. Nu moeten we de brandstof vinden uit tegenslagen en teleurstellingen."

Die kans krijgt Ten Hag niet meer. Woensdag zit zijn assistent Ruud van Nistelrooij als interim-hoofdcoach op de bank.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

12 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

12 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

12 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

15 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

16 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

16 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

16 uur geleden