Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag dacht voor ontslag dat een prijs alles zou veranderen

Ten Hag dacht voor ontslag dat een prijs alles zou veranderen

MANCHESTER (ANP/RTR) - De bij Manchester United ontslagen coach Erik ten Hag vindt dat de veertiende plaats in de Premier League geen recht doet aan het niveau van het elftal. Dat zei de Tukker tijdens een persgesprek, opgenomen minder dan 24 uur voor zijn ontslag, waarin hij vooruitblikte op het duel uit de League Cup met Leicester City. De afspraak was dat de quotes pas dinsdagavond mochten worden gepubliceerd. Ze zijn uiteraard achterhaald nu Ten Hag niet langer in dienst is van ManUnited.

"Het moet beter als je naar de ranglijst kijkt", zei Ten Hag. "Maar ik zeg tegen de spelers dat die plaats op de ranglijst niet overeenkomt met onze prestaties en ons niveau. Dat moet aan het einde van het seizoen anders zijn." Een prijs winnen zou alles anders maken, meende de Tukker. "Zeker, het gaat om trofeeën. Er zijn niet zoveel trofeeën die je kunt winnen, als je een trofee wint in topvoetbal, is dat het belangrijkste, dat is wat de fans verwachten, wat wij verwachten. We hadden vijf kansen en eentje hebben we gemist, dat was het Community Shield. Er zijn er nog vier te gaan."

"Het is niet makkelijk als je zoveel tegenslagen hebt aan het begin van het seizoen, maar we moeten terugvechten", klonk Ten Hag nog strijdbaar. "Het helpt altijd als je een goede start hebt, want dat geeft motivatie, geeft geloof en het vertrouwen zal groeien. We zitten nu in het proces aan de andere kant waar we teleurgesteld zijn en we moeten omgaan met tegenslagen. Nu moeten we de brandstof vinden uit tegenslagen en teleurstellingen."

Die kans krijgt Ten Hag niet meer. Woensdag zit zijn assistent Ruud van Nistelrooij als interim-hoofdcoach op de bank.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

3 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

3 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

8 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

9 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

10 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

13 uur geleden