Ten Hag blij met doortastendheid van United op transfermarkt
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag is blij met de doortastendheid van Manchester United op de transfermarkt. De club trok deze zomer al verdediger Leny Yoro en aanvaller Joshua Zirkzee aan. Voor beide spelers werden tientallen miljoenen betaald.
"Het is erg goed om te zien dat we doorpakken, we zijn erg proactief", zei Ten Hag tegen Engelse media. "De leiding verricht geweldig werk en dit is hoe we willen handelen als United."
Yoro zou de interesse gewekt hebben van meerdere Europese topclubs en ook Zirkzee lag goed in de markt. Toch kozen de nieuwe spelers voor de nummer 8 van afgelopen seizoen in de Premier League. United wordt ook al enige tijd in verband gebracht met Matthijs de Ligt.
Ten Hag: nu doorpakken
"We zijn erg ambitieus en je moet doorpakken om klaar te zijn voor komend seizoen", zegt Ten Hag. "Hoe eerder je de spelers hebt vastgelegd, hoe eerder je kunt gaan werken aan je team."
United was zaterdag in een oefenwedstrijd met 2-0 te sterk voor de Schotse topclub Rangers FC. Yoro deed al mee tegen de Schotten, Zirkzee sluit pas later aan na zijn deelname aan het EK met Oranje.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
14 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.
1 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Trainer Álvaro Arbeloa van Real Madrid heeft bevestigd dat hij na het seizoen vertrekt als coach van de nummer 2 van Spanje. De 43-jarige oud-speler verving begin dit jaar Xabi Alonso, maar heeft de topclub niet aan succes kunnen helpen. "Ja", antwoordde de Spanjaard op de vraag of hij kon bevestigen dat hij volgend seizoen niet meer de coach van de club is.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bondscoach Thomas Tuchel gaat met Engeland zonder bekende spelers als Harry Maguire, Phil Foden, Cole Palmer en Trent Alexander-Arnold naar het WK voetbal. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. Oud-Ajacied Jordan Henderson en voormalig PSV'er Noni Madueke behoren wel tot de selectie van 26 spelers van Engeland. Verder rekent Tuchel op sterspelers Harry Kane, Jude Bellingham en Declan Rice.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Supporters van Willem II mogen zaterdag alsnog aanwezig zijn bij de finale van de play-offs om promotie/degradatie bij FC Volendam. Eerder besloot de gemeente Edam-Volendam om de uitfans te weren na ongeregeldheden bij de laatste wedstrijd van FC Volendam.
2 uur geleden