Ten Hag blij met doortastendheid van United op transfermarkt
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag is blij met de doortastendheid van Manchester United op de transfermarkt. De club trok deze zomer al verdediger Leny Yoro en aanvaller Joshua Zirkzee aan. Voor beide spelers werden tientallen miljoenen betaald.
"Het is erg goed om te zien dat we doorpakken, we zijn erg proactief", zei Ten Hag tegen Engelse media. "De leiding verricht geweldig werk en dit is hoe we willen handelen als United."
Yoro zou de interesse gewekt hebben van meerdere Europese topclubs en ook Zirkzee lag goed in de markt. Toch kozen de nieuwe spelers voor de nummer 8 van afgelopen seizoen in de Premier League. United wordt ook al enige tijd in verband gebracht met Matthijs de Ligt.
Ten Hag: nu doorpakken
"We zijn erg ambitieus en je moet doorpakken om klaar te zijn voor komend seizoen", zegt Ten Hag. "Hoe eerder je de spelers hebt vastgelegd, hoe eerder je kunt gaan werken aan je team."
United was zaterdag in een oefenwedstrijd met 2-0 te sterk voor de Schotse topclub Rangers FC. Yoro deed al mee tegen de Schotten, Zirkzee sluit pas later aan na zijn deelname aan het EK met Oranje.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.
12 uur geleden