Ten Hag blij met doortastendheid van United op transfermarkt
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag is blij met de doortastendheid van Manchester United op de transfermarkt. De club trok deze zomer al verdediger Leny Yoro en aanvaller Joshua Zirkzee aan. Voor beide spelers werden tientallen miljoenen betaald.
"Het is erg goed om te zien dat we doorpakken, we zijn erg proactief", zei Ten Hag tegen Engelse media. "De leiding verricht geweldig werk en dit is hoe we willen handelen als United."
Yoro zou de interesse gewekt hebben van meerdere Europese topclubs en ook Zirkzee lag goed in de markt. Toch kozen de nieuwe spelers voor de nummer 8 van afgelopen seizoen in de Premier League. United wordt ook al enige tijd in verband gebracht met Matthijs de Ligt.
Ten Hag: nu doorpakken
"We zijn erg ambitieus en je moet doorpakken om klaar te zijn voor komend seizoen", zegt Ten Hag. "Hoe eerder je de spelers hebt vastgelegd, hoe eerder je kunt gaan werken aan je team."
United was zaterdag in een oefenwedstrijd met 2-0 te sterk voor de Schotse topclub Rangers FC. Yoro deed al mee tegen de Schotten, Zirkzee sluit pas later aan na zijn deelname aan het EK met Oranje.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder weet nog niet of zijn aanvoerder Tjaronn Chery zaterdag tegen Excelsior speelt. Dat zei de 54-jarige coach in een interview met het clubkanaal. Vanwege de zogenoemde paspoortkwestie was de international van Suriname niet meer speelgerechtigd en mocht daardoor enige tijd niet meetrainen.
9 minuten geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De voormalig bondscoach van Roemenië, Mircea Lucescu, heeft een dag na zijn aftreden in het ziekenhuis een hartaanval gehad. Volgens Roemeense media gebeurde dat vlak voor zijn geplande ontslag uit het ziekenhuis. Zijn toestand is momenteel stabiel en hij is bij bewustzijn, meldt het ziekenhuis in Boekarest.
52 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft de nederlagen tegen NEC (2-3) en Telstar verwerkt op een skivakantie in Italië. Dat vertelde hij vrijdag op een persconferentie op sportcomplex De Herdgang in Eindhoven.
53 minuten geledenARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept de KNVB op om duidelijkheid te geven in de langlopende zaak over de proflicentie van de club uit Arnhem. De vereniging kondigt voor de komende tijd "publieksvriendelijke acties" aan om de KNVB daartoe te bewegen, staat in een verklaring op de website. Wat die acties inhouden, is onduidelijk.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bryan Linssen (35) heeft zijn aflopende contract bij NEC met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Linssen kwam in januari 2025 over naar Nijmegen vanuit Japan. In ruim een jaar tijd speelde hij 45 wedstrijden en maakte hij veertien doelpunten. Hij is inmiddels uitgegroeid tot de vaste spits van NEC, dat met de derde plaats in de Eredivisie en het behalen van de bekerfinale een zeer succesvol seizoen beleeft.
21 uur geledenBOEKAREST (ANP/AFP) - Mircea Lucescu is niet langer bondscoach van het Roemeense voetbalelftal. De 80-jarige coach heeft zijn functie neergelegd nadat hij er met zijn ploeg niet in was geslaagd om kwalificatie voor het WK voetbal van komende zomer af te dwingen, meldt de Roemeense voetbalbond.
21 uur geledenROME (ANP/RTR) - Voorzitter Gabriele Gravina van de Italiaanse voetbalbond heeft alsnog zijn functie neergelegd. Zijn positie stond onder grote druk nadat Italië dinsdagavond in de play-offs voor het WK voetbal werd uitgeschakeld door Bosnië en Herzegovina. Italië mist zo zijn derde mondiale eindronde op rij.
22 uur geleden