Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag blij met doortastendheid van United op transfermarkt

Ten Hag blij met doortastendheid van United op transfermarkt

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag is blij met de doortastendheid van Manchester United op de transfermarkt. De club trok deze zomer al verdediger Leny Yoro en aanvaller Joshua Zirkzee aan. Voor beide spelers werden tientallen miljoenen betaald.

"Het is erg goed om te zien dat we doorpakken, we zijn erg proactief", zei Ten Hag tegen Engelse media. "De leiding verricht geweldig werk en dit is hoe we willen handelen als United."

Yoro zou de interesse gewekt hebben van meerdere Europese topclubs en ook Zirkzee lag goed in de markt. Toch kozen de nieuwe spelers voor de nummer 8 van afgelopen seizoen in de Premier League. United wordt ook al enige tijd in verband gebracht met Matthijs de Ligt.

Ten Hag: nu doorpakken

"We zijn erg ambitieus en je moet doorpakken om klaar te zijn voor komend seizoen", zegt Ten Hag. "Hoe eerder je de spelers hebt vastgelegd, hoe eerder je kunt gaan werken aan je team."

United was zaterdag in een oefenwedstrijd met 2-0 te sterk voor de Schotse topclub Rangers FC. Yoro deed al mee tegen de Schotten, Zirkzee sluit pas later aan na zijn deelname aan het EK met Oranje.

Meer uit Voetbal

Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

10 minuten geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

37 minuten geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

1 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

2 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

2 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

4 uur geleden
Liverpool wint met invaller Salah van Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.

5 uur geleden