Ten Hag blij dat United penalty bespaard blijft na actie Onana
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft opgelucht gereageerd na de moeizame 1-0-zege op Wolverhampton Wanderers. De thuisploeg had geluk dat de scheidsrechter in de blessuretijd na een ogenschijnlijke overtreding van keeper André Onana geen strafschop gaf.
De oud-keeper van Ajax miste de bal en kwam in het zestienmetergebied met zijn vuisten op het hoofd van een tegenstander. "Het is lastig", keek Ten Hag terug bij Sky Sports. "André was erg dapper om uit te komen en de bal werd beroerd voordat hij dook. Ik denk niet dat hij van invloed was op wat de tegenstander deed met de bal. Je kan erover discussiëren, maar ik denk niet dat het een penalty was."
Ten Hag had ook gezien dat United het moeilijk had met Wolverhampton. "Zij waren dynamisch en wij moesten dat evenaren, we moesten vechten voor de punten. Wij hopen dat we beter aan de bal zijn in de volgende wedstrijd", aldus de Nederlandse coach.
O'Neil over strafschop
Trainer Gary O’Neil van de tegenstander was niet te spreken over de beslissing om geen strafschop te geven. Al begreep hij dat de VAR niet ingreep, aangezien het geen duidelijke fout van de scheidsrechter was. "De doelman kwam uit en haalde bijna het hoofd van onze spits eraf. Het was een overtreding, dat moet wel. Maar ik ben niet enorm verrast dat we de strafschop niet kregen. Ik begrijp de regels, maar ik accepteerde ze niet echt helemaal", aldus O’Neil.
De Franse verdediger Raphaël Varane besliste de eerste competitiewedstrijd van United en Wolves met een treffer in de 76e minuut.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.
5 uur geledenPUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
7 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
17 uur geleden