Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag blij dat United penalty bespaard blijft na actie Onana

Ten Hag blij dat United penalty bespaard blijft na actie Onana

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft opgelucht gereageerd na de moeizame 1-0-zege op Wolverhampton Wanderers. De thuisploeg had geluk dat de scheidsrechter in de blessuretijd na een ogenschijnlijke overtreding van keeper André Onana geen strafschop gaf.

De oud-keeper van Ajax miste de bal en kwam in het zestienmetergebied met zijn vuisten op het hoofd van een tegenstander. "Het is lastig", keek Ten Hag terug bij Sky Sports. "André was erg dapper om uit te komen en de bal werd beroerd voordat hij dook. Ik denk niet dat hij van invloed was op wat de tegenstander deed met de bal. Je kan erover discussiëren, maar ik denk niet dat het een penalty was."

Ten Hag had ook gezien dat United het moeilijk had met Wolverhampton. "Zij waren dynamisch en wij moesten dat evenaren, we moesten vechten voor de punten. Wij hopen dat we beter aan de bal zijn in de volgende wedstrijd", aldus de Nederlandse coach.

O'Neil over strafschop

Trainer Gary O’Neil van de tegenstander was niet te spreken over de beslissing om geen strafschop te geven. Al begreep hij dat de VAR niet ingreep, aangezien het geen duidelijke fout van de scheidsrechter was. "De doelman kwam uit en haalde bijna het hoofd van onze spits eraf. Het was een overtreding, dat moet wel. Maar ik ben niet enorm verrast dat we de strafschop niet kregen. Ik begrijp de regels, maar ik accepteerde ze niet echt helemaal", aldus O’Neil.

De Franse verdediger Raphaël Varane besliste de eerste competitiewedstrijd van United en Wolves met een treffer in de 76e minuut.

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

9 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

9 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

9 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

10 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

10 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

12 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

12 uur geleden