Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag blij dat United penalty bespaard blijft na actie Onana

Ten Hag blij dat United penalty bespaard blijft na actie Onana

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft opgelucht gereageerd na de moeizame 1-0-zege op Wolverhampton Wanderers. De thuisploeg had geluk dat de scheidsrechter in de blessuretijd na een ogenschijnlijke overtreding van keeper André Onana geen strafschop gaf.

De oud-keeper van Ajax miste de bal en kwam in het zestienmetergebied met zijn vuisten op het hoofd van een tegenstander. "Het is lastig", keek Ten Hag terug bij Sky Sports. "André was erg dapper om uit te komen en de bal werd beroerd voordat hij dook. Ik denk niet dat hij van invloed was op wat de tegenstander deed met de bal. Je kan erover discussiëren, maar ik denk niet dat het een penalty was."

Ten Hag had ook gezien dat United het moeilijk had met Wolverhampton. "Zij waren dynamisch en wij moesten dat evenaren, we moesten vechten voor de punten. Wij hopen dat we beter aan de bal zijn in de volgende wedstrijd", aldus de Nederlandse coach.

O'Neil over strafschop

Trainer Gary O’Neil van de tegenstander was niet te spreken over de beslissing om geen strafschop te geven. Al begreep hij dat de VAR niet ingreep, aangezien het geen duidelijke fout van de scheidsrechter was. "De doelman kwam uit en haalde bijna het hoofd van onze spits eraf. Het was een overtreding, dat moet wel. Maar ik ben niet enorm verrast dat we de strafschop niet kregen. Ik begrijp de regels, maar ik accepteerde ze niet echt helemaal", aldus O’Neil.

De Franse verdediger Raphaël Varane besliste de eerste competitiewedstrijd van United en Wolves met een treffer in de 76e minuut.

Meer uit Voetbal

Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

2 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

4 uur geleden
Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

16 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

16 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

19 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

19 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

21 uur geleden