Ten Hag blij dat United penalty bespaard blijft na actie Onana
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft opgelucht gereageerd na de moeizame 1-0-zege op Wolverhampton Wanderers. De thuisploeg had geluk dat de scheidsrechter in de blessuretijd na een ogenschijnlijke overtreding van keeper André Onana geen strafschop gaf.
De oud-keeper van Ajax miste de bal en kwam in het zestienmetergebied met zijn vuisten op het hoofd van een tegenstander. "Het is lastig", keek Ten Hag terug bij Sky Sports. "André was erg dapper om uit te komen en de bal werd beroerd voordat hij dook. Ik denk niet dat hij van invloed was op wat de tegenstander deed met de bal. Je kan erover discussiëren, maar ik denk niet dat het een penalty was."
Ten Hag had ook gezien dat United het moeilijk had met Wolverhampton. "Zij waren dynamisch en wij moesten dat evenaren, we moesten vechten voor de punten. Wij hopen dat we beter aan de bal zijn in de volgende wedstrijd", aldus de Nederlandse coach.
O'Neil over strafschop
Trainer Gary O’Neil van de tegenstander was niet te spreken over de beslissing om geen strafschop te geven. Al begreep hij dat de VAR niet ingreep, aangezien het geen duidelijke fout van de scheidsrechter was. "De doelman kwam uit en haalde bijna het hoofd van onze spits eraf. Het was een overtreding, dat moet wel. Maar ik ben niet enorm verrast dat we de strafschop niet kregen. Ik begrijp de regels, maar ik accepteerde ze niet echt helemaal", aldus O’Neil.
De Franse verdediger Raphaël Varane besliste de eerste competitiewedstrijd van United en Wolves met een treffer in de 76e minuut.
Meer uit Voetbal
PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
9 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
10 uur geledenPRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.
11 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.
12 uur geledenISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.
16 uur geleden