Ten Hag blij dat United penalty bespaard blijft na actie Onana
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft opgelucht gereageerd na de moeizame 1-0-zege op Wolverhampton Wanderers. De thuisploeg had geluk dat de scheidsrechter in de blessuretijd na een ogenschijnlijke overtreding van keeper André Onana geen strafschop gaf.
De oud-keeper van Ajax miste de bal en kwam in het zestienmetergebied met zijn vuisten op het hoofd van een tegenstander. "Het is lastig", keek Ten Hag terug bij Sky Sports. "André was erg dapper om uit te komen en de bal werd beroerd voordat hij dook. Ik denk niet dat hij van invloed was op wat de tegenstander deed met de bal. Je kan erover discussiëren, maar ik denk niet dat het een penalty was."
Ten Hag had ook gezien dat United het moeilijk had met Wolverhampton. "Zij waren dynamisch en wij moesten dat evenaren, we moesten vechten voor de punten. Wij hopen dat we beter aan de bal zijn in de volgende wedstrijd", aldus de Nederlandse coach.
O'Neil over strafschop
Trainer Gary O’Neil van de tegenstander was niet te spreken over de beslissing om geen strafschop te geven. Al begreep hij dat de VAR niet ingreep, aangezien het geen duidelijke fout van de scheidsrechter was. "De doelman kwam uit en haalde bijna het hoofd van onze spits eraf. Het was een overtreding, dat moet wel. Maar ik ben niet enorm verrast dat we de strafschop niet kregen. Ik begrijp de regels, maar ik accepteerde ze niet echt helemaal", aldus O’Neil.
De Franse verdediger Raphaël Varane besliste de eerste competitiewedstrijd van United en Wolves met een treffer in de 76e minuut.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
1 uur geledenAUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.
1 uur geledenAUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
2 uur geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
3 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
5 uur geleden